شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

آموزش جامع کار با دریم ویورزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ستاره
آخرین ارسال: maryam
پاسخ: 3
بازدید: 717

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش جامع کار با دریم ویور

۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ :صبح
ارسال: #1
Heart آموزش جامع کار با دریم ویور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینها کتاب هایی هستند که من برای کار با نرم افزار دریم ویویر خوندم ، کتاب های فوق العاده خوبی هستن دوستانی که با این نرم افزار کار نکردن با خوندن این کتاب تسلط کافی رو پیدا میکنند.

کاربران فعالی که این کتاب رو مطالعه میکنند اگر به سوال یا مشکلی در تمریناتشون برخوردن پایین همین تاپیک سوالشون رو بپرسن جواب داده خواهد شد.
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، Ahmad ، maryam ، Rastak432 ، AliReza
۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ :عصر
ارسال: #2
RE: آموزش جامع کار با دریم ویور
ستاره جون پسورد فایلها چیه؟
آرامش آنست که احساس کنی در هر قدم دستت در دست خداست ، لحظه هایت آرام !
 سپاس شده توسط ستاره
۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ :عصر، توسط maryam.)
ارسال: #3
RE: آموزش جامع کار با دریم ویور
پسوردو یافتم توی فایل اولی بود من اول دومی رو دانلود کرده بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

pass= دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرامش آنست که احساس کنی در هر قدم دستت در دست خداست ، لحظه هایت آرام !
 سپاس شده توسط ستاره ، AliReza
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
16 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ :عصر)، Ahmad (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ :صبح)، kaka (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ :عصر)، ستاره (۱۹-۷-۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ :صبح)، nasrin67 (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ :عصر)، maryam (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ :عصر)، AliReza (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ :عصر)، soha (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ :عصر)، Rastak432 (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ :عصر)، azad90 (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :عصر)، shayan69 (۷-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ :عصر)، mahdi ostadi (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ :عصر)، fable_92 (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ :عصر)، mahna93 (۱۲-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ :صبح)، bitmaz (۲۴-۷-۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ :عصر)، ali_pgu95 (۲۵-۵-۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری