شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

آموزش نرم افزارauto play media studio8trialزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۲۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: engin_atefe
آخرین ارسال: engin_atefe
پاسخ: 4
بازدید: 785

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش نرم افزارauto play media studio8trial

۲۷-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ :عصر
ارسال: #1
آموزش نرم افزارauto play media studio8trial
سلام دوستان خسته نباشید.من نیازفوری به آموزش نرم افزارauto play media studio8trial دارم خواهشاکمکم کنید
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم
وتو همچون خود نداری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۷-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: آموزش نرم افزارauto play media studio8trial
فیلم آموزش autoplay media studio 8 را میتونید از لینک زیر دانلود کنید (نرم افزار قدرتمند ساخت اتوران) :

تذکر :
یه نکته تو فیلم اشتباه شد اونم اینکه موقع قرار دادن فایل فلش در استارت آپ (وقتی که میخواید ابتدای اتوران ، قبل از اجراش ، فایل فلش یا فیلم اجرابشه) ، برای اینکه فایل فلش به اندازه ی دلخواه تون دربیاد باید در منوی project و startup movie ، بعد از browse کردن اون فایل (که تا اینجاشو تو فیلم گفتم) ، یه کم پایین تر ، گزینه ی size to media را انتخاب کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکات :

1)برای به هم وصل کردن فایل ها ، اول همه ی این 5 فایل را (که فایل rar هست ) بصورت جداگانه اکسترکت کنید و بعد همه ی فایل های اکسترکت شده را در یک پوشه بریزید (حتما همه ی فایل ها باید در یک پوشه و یک مکان باشن نه اینکه در چند پوشه ی مختلف باشن) و بعد نرم افزار
hjsplite را دانلود کنید
و بعد از اکسترکت همین نرم افزار ، فایل hjsplite.exe را اجرا و گزینه ی join را بزنید و در صفحه ی بعد گزینه ی inpute file را بزنید و بعد مسیر اون فایل اولی ای که همه را در یک پوشه قرار داده بودین را بهش بدین (که نام فایل اولی همون اسم فایل + آخرش 001 هست یعنی مثلا هست cyberlink power director 10.avi.001)

2) این فایل بصورت rar هست و قابلیت ریکاوری داره یعنی اگه بد دانلود شد (یا وسط دانلود ، برق رفته باشه و کلا ارور corrupt file را بده)، میتونین بازیابی کنید . برای بازیابی هم اول فایل rar را اجرا کنید و بعد روی محتویات داخل فایل که همون فیلم آموزشی (حالا یا با پسوند avi و یا exe ) هست کلیک راست و گزینه ی repair archive و بعد هم ok را بزنید . بعد یه فایل rar دیگه ای با همون نام قبلی تو همون پوشه تون ایجاد میشه با این تفاوت که اول اسم اون فایل rar ، کلمه ی fixed اضافه شدش . حالا این فایل rar را ( که اولش fixed داره) اکسترکت کنید

3) حجم فایل 36 مگ هست

4) در خواست گرد آورنده : بعد از دیدن آموزش ، یه فاتحه به نیت اموات خودمون و خودتون و هر کسی که در این آموزش ، سهمی دارن ، بخونین ، ممنون میشم
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط engin_atefe
۲۷-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ :عصر
ارسال: #3
فایل زیر حاوی دو تا فیل pdf است که یکیشون آموزش AutoPlay Media Studio 7 هستش یکیشونم AutoPlay Media Studio 8

امیدوارم مفید باشه

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : آموزش 8 &AutoPlay Media Studio 7
دفعات دانلود : 36
حجم فایل : 200 bytes
ارسال کننده فایل : Administrator
نوع فایل : .

رمز فایل :

azpnu.ir
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط engin_atefe
۲۷-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ :عصر
ارسال: #4
شماخیلی خیلی خوبین.ممنووووووووووووووووونم
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم
وتو همچون خود نداری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
farhad (۹-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ :عصر)، engin_atefe (۸-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ :عصر)، ironatoms2 (۱۴-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری