شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو
نظرسنجی: شما از کدام آنتی ویروس استفاده می کنید؟
comodo Internet security
Kaspersky Internet security
Norton Internet security
Nod 32 - Eset smart security
avast! Professional Edition
BitDefender Internet Security
Avira Premium Security Suite
McAfee AntiVirus+AntiSpy Enterprise Edition
AVG
Other
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

آنتی ویروس ها...زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۵۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 4
بازدید: 727

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنتی ویروس ها...

۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ :صبح
ارسال: #1
آنتی ویروس ها...
در این تاپیک یه نظرسنجی میزارم تا ببینم انتی ویروس هایی که ما استفاده میکنیم چی اند؟!

و از دوستان میخوام در مورد آنتی ویرس هایی که در نظر سنجی هست هر چی میدونند رو بگند تا ما هم بدونیم(فکر کنید من میخوام یه انتی ویروس انتخاب کنم برای حفاظت اطلاعاتم، و از شما راهنمایی میخوام)
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، Masoud Ebrahimi ، Administrator
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ :عصر
ارسال: #2
RE: آنتی ویروس ها...
من eset esmart security5 استفاده میکنم ولی ازش راضی نیستم چون خیلی اوقات autorunها رو نمیتونه پیدا کنه،خیلی وقتا هم با اینکه یه ویروس رو میشناسه فقط قرنطینش میکنه در حالی که اون ویروس هیچ فایلی از ویندوز رو آلوده نکرده.به همه اینا باید مشکل User & Passرو هم اضافه کرد.
به این لینک هم یه سر بزنید مقایسه های جالبی انجام داده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
۱۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ :صبح، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #3
بابا یکی میومد به لهجه ی خودش و از طرق پایگاه داده ی خودش یه مطالبی در مورد این آنتی ویروس ها میگفت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا نه همشون
هر کدوم که می دونست

با تمام احترامی که آقا احمد دارم
از تو نت میشه با یه سرچ همه چی رو پیدا کرد

چرا هیشکی هیچی نگفت؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۱۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
من از Nod 32 همیشه استفاده کردم و میکنم نود 32 هم خوبی داره هم بدی

نود 32 وقتی خوبه که اون آیکونش سبز باشه قرمز باشه یعنی آپدیت میخواد زرد مایل به نارنجی باشه یعنی لیسنسش تموم شده که وقتی بازش کردی و رو گزینه ی here کلیک کنی تغیر رنگ میده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه مصطفی جونم واست بگم

خوبیش اینه که سبکه و کار باش آسونه طریقه نصبش راحته و به راحتی آپدیت میشه و رو سرعت کامپیوترت تاثیر نمیذاره سرعت سیستمت رو کند نمی کنه از نظر اسکن کردن درایوها هم خوبه ویه چیز این نود خوبه که به crack برنامه ها زیاد گیر نمیده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی بدیش اینه که هی باید آپدیت کنی حتی اگه آپدیت باشه و رنگش سبزه تو باید همش روزانه آپدیتش کنی چون روزانه ام ویروس های زیادی ایجاد و کشف میشن
و توانایی زیادی برا شناخت حذف ویروس تروجان رو نداره و بعضی موقع ها هم دیونه میشه به یه چیزهای الکی گیر میده میگه ویروسه هرچیم بهش بگی والا این ویروس نیست و یه فایل اجرایی هست گوشش بدهکار نیست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و یوزر و پسوردا برای آپدیتش عمر کوتاهی دارن ...

ولی با این وجود من نود 32 ای که روزانه آپدیت بشه رو خیلی قبول دارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، MostafA ، nasrin67 ، STAR
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب آنتی ویروس رایگان Ahmad 1 305 ۲۹-۱-۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان