شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

آیا در مدرسه تنبیه شدید؟زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۰۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: fatima
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 27
بازدید: 3246

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا در مدرسه تنبیه شدید؟

۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ :صبح، توسط fatima.)
ارسال: #1
آیا در مدرسه تنبیه شدید؟
دوستان عزیز، خاطره ای از تنبیه در مدرسه دارید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #2
RE: آیا در مدرسه تنبیه شدید؟
(۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ :صبح)fatima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من توی دوره راهنمایی بدجور ختم تقلب کردن بودم از کتاب بازکردن تا بعضی وقتا (ختم رفاقت)هم برگه جا به جا کردن و جای دوستان جواب دادنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی یکی از امتحانا که سخت مشغول تطبیق کتاب با برگم بودم و البته در این حین با دوستم هم حرف میزدم
معلم شاخکاش جنبید و برگه جفتمونو گرفت پاره کرد...و نقطه عطفی در زندگی من ایجاد کردمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و منو به نتیجه رسوند که زین پس کمی نامحسوس تر تقلب کنم...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط Administrator ، mohammad ، سامانی
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ :عصر، توسط Ahmad.)
ارسال: #3
(۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ :عصر)sima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ :صبح)fatima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من توی دوره راهنمایی بدجور ختم تقلب کردن بودم از کتاب بازکردن تا بعضی وقتا (ختم رفاقت)هم برگه جا به جا کردن و جای دوستان جواب دادنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی یکی از امتحانا که سخت مشغول تطبیق کتاب با برگم بودم و البته در این حین با دوستم هم حرف میزدم
معلم شاخکاش جنبید و برگه جفتمونو گرفت پاره کرد...و نقطه عطفی در زندگی من ایجاد کردمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و منو به نتیجه رسوند که زین پس کمی نامحسوس تر تقلب کنم...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه تنبیه نداشت !!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #4
سلامی به همه ی بچه ها
دلم واسه اینجا تنگ شده بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دبستان جزء شاگرد زرنگا بودم، فکر کنم داشتم زرنگی میکردم،
و از همون موقع دوست داشتم جا معلمو بگیرم(البته شاید موضوع دیگه باشه، مثل حل نکردن تمارین، یا اینکه تقلب رسوندم)
چشمتون روز بد نبینه، آقا معلم از راه رسید ...

خلاصه منم که شاگرد زرنگ بودم، به تیریپ قبام بر میخورد معلم منو کتک بزنه
خلاصه با شلنگ یه چند تایی قشنگ زد کف دستم، نزدیک بود مزه ی شلنگ بر کف پا رو هم بچشم که با وساطت بچه ها معاف شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش خلاصه تو خونه یوخده که چه عرض کنم، بیش از یوخده گریه کردم
و تو دلم هم چند روزی به معلم بدو بیراه می گفتم
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط Administrator ، سامانی
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۴۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #5
(۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ :عصر)Ahmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه تنبیه نداشت !!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احمدآقامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برگه دانش آموز پاره کردن . نمره صفر دادن تنبیه نیست ...آهان انتظار داشتین گیسامونو بکشنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا روحیشون لطیف بود فقط نگاه های غضبناک بهمون میکردن!!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط Ahmad
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #6

تنبیه های مدرسه من 3 تا بیشتر نبود که سرفرصت میذارمشون ولی اگه تنبیه های بابام تا قبل از دوم دبستانم رو بذارم، همتون 5-4 بسته دستمال کاغذی مصرف میکنید از بسکه من مظلوم و زجر دیده ام... (البته همه کتک ها حقم بوده و اینو کتمان نمیکنم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Ahmad ، sima ، STAR ، nasrin67 ، seda ، Glaxy ، kaka ، mahan ، Administrator ، سامانی
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ :عصر
ارسال: #7
منم زیاد تو مدرسه تنبیه نشدم . همیشه جزء بچه مثبت ها بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی یه بار تنبیه شدم که هیچ وقت ازیادم نمی ره. سال دوم راهنمایی اونم به خاطر ناخن بلند ونپوشیدن جوراب(کفشام تومایه های صندل بود) .از اون زمان به قدری از ناظمه مدرسم متنفر شده بودم که حد نداشت. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA ، سامانی
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ :عصر، توسط Ahmad.)
ارسال: #8
18-
جونم واستون بگه:
دوم یا سوم راهنمایی بودم،یه همکلاسی خیلی شیطون داشتم(م.قنبری) که نیومده بود مدرسه درس بخونه اومده بود کتک بخوره.
اون روزیادمِ یه کلاسور با خودم برده بودم مدرسه.قبل از شروع کلاس داشتم با همون همکلاسیم حرف میزدم که یهو پرید کلاسورو از دستم قاپیدو کوبیدش تو ملاجم،منم کم نیاوردم و کلاسورو از دستش گرفتم و به جای یکی،دو سه تا نثار سرش کردم،تو همین هیری ویری یه صدای ضخیمِ آشنا شنیدم:احمدی،قنبری زود بیایین دم دفتر.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو راه رسیدن به دفتر مدیر هرچی دعا به ذهنم میرسید مرور کردم.چشتون روز بد نبینه،وقتی رسیدیم دم دفتر چسبوندمون کنار دیوار و اول وایساد جلوی من،با همون صدای لطیفش گفت:چتون شده بود.تا اومدم بگم که من نبودم و... دستاش مثِ مسلسل شروع به کار کردن حالا نزن کی بزن ،حالا نخور کی بخور.سر و صورت من که حسابی قرمز شد تو همون حالت با یه جهش پرید رو سر قنبری.اُه اُه،سابقه بدی هم داشت.بیچاره...،مثِ توپ فوتبال آمریکایی باش رفتار میکرد بالا،پایین،روهوا،رو زمین،چک،لگد...(بقیشو سانسور میکنم).
دلم خیلی به حالش سوخت جوری که دست به دامن مدیر شدم که بابا ... نزن بیچاره رو،اما انگار که با دیوار حرف میزدم(فیلم هندیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)خسته که شد دا زد:زود برید بیرون.با شنیدن این جمله انگار از گوانتانامو آزاد شده باشیم،با تمام سرعت به طرف حیاط مدرسه...
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط MostafA ، Glaxy ، STAR ، nasrin67 ، mahan ، sima ، Administrator ، Masoud Ebrahimi ، سامانی ، Rastak432
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ :عصر
ارسال: #9
من کلا بچه ی آرومی ام...
نه احمد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط MostafA ، Ahmad ، AliReza
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۰۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ :عصر، توسط Glaxy.)
ارسال: #10
توی دبیرستان نرجس سال سوم دبیرستان دو تا کلاس ریاضی بودیم که چون خیلی درس خون بودیم خیالشون ازمون راحت بود این دوتا کلاس رو انداخته بودن توی سالنی که از سالن دفتر کلی راه بود واسه همین همیشه راحت بودیم و سروصدا به پا میکردیم هیچکسی ام نمیگفت شما گل چه باغی هستید
تا اینکه یه روز تصمیم گرفتیم با بجه ها تمرین کل کشیدن انجام بدیم چشمتون روز بد نبینه یه ناظمم داشتیم بهش میگفتیم خانم افغان چون یه فامیلی برهمین وزن داشت اخلاقش خیلی بد نبود ولی وحشتناک عصبی بود یه جورایی نمیتونست خودشو کنترل کنه
خلاصه نوبت من شد که کل بکشم و همینطور که زده بودم زیر صدا دیدم یه نفر پشت پنجره ایستاده وداره جیغ میکشه تا اینکه همه ساکت شدیم دیدیم خانم افغانه . با چشمای غضب آلودش برگشت بهم گفت فلانی یکم بلندتر کل بکش منم پررو گفتم خانم بلد نیستم ولی شما هم استعداد دارینا که دیدم لنگه کفشش رو درآورد و پرت کرد به سمتم خورد توسرم خداییش دردم نگرفت ولی تمارض(ز) کردم که سرم گیج میره بعد افتادم رو زمین اگر بدونید خانم افغان چه شکلی شده بود اومد بالای سرم انقدر گفت فلانی تورو خدا ببخش به خدا شوخی کردم معذرت میخوام تا راضی شدم چشامو بازکنم.!
یادش بخیر من دبیرستان خیلی شیطون بودم ولی هیچکس باور نمیکرد تمام شورشا و ناآرومی های تو مدرسه تحت رهبری من بود

یک چند در این مدرسه ها گردیدیم *** از اهل کمال نکته ها پرسیدیم
یک مسئله ای که بوی عشق آید از آن*** در عمر خود از مدرسی نشنیدیم
 سپاس شده توسط kaka ، Ahmad ، sima ، Administrator
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تو مدرسه کدوم یکی بودی؟؟؟؟ The DaRk PrOpheT 19 1,786 ۲-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ :صبح
آخرین ارسال: soha

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
f_AllahbeiGy (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :عصر)، kurovash (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری