شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اجبار و اختیارزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: user
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 5
بازدید: 876

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اجبار و اختیار

۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ :عصر
ارسال: #1
اجبار و اختیار
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
همونطور که میدونید سرپرست انجمن کامپیوتری چند روزیه عوض شده
انتظار میرفت اخبار دقیق تری از این اتفاق ب سمع و نظر دوستان برسه اما چون خبری نشد بر خودم واجب دیدم این مطلب را عنوان کنم که :
آقای ابراهیمی ب اختیار خود و نه به اجبار دیگران و یا سایر مدیران از سمت خودشون استعفا دادند و بحث کنار گذاشتنی در میان نبود بنده حقیر هم بدون اطلاع خودم به این پست گمارده شدم و این یعنی اینکه نه چیزی از ارزشای علمی آقای ابراهیمی کم میشه و نه علمی به من کم سواد افزوده . در اینجا از آقای ابراهیمی هم عذر خواهی می کنم بخاطر اینکه معمولا جانشین باید همتراز یا بالاتر از فرد قبلی از هر لحاظی باشه اما من این شرایط را در خودم نمی بینم ولیکن ریش و قیچی دست مدیران عزیزی است که ......
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahan ، The DaRk PrOpheT ، nasrin67 ، sima ، kaka ، mostafa haddadi ، سامانی ، marjan
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ :عصر
ارسال: #2
RE: اجبار و اختیار
سلام.
ناشکری نکنید آقای ترابیان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم اینقدر دلم میخواد یکبار آنلاین بشم ببینم این کاربری ام تبدیل به مدیر یا مدیر کل یا رییس جمهور یا ... شده..!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی همچنان در جایگاه خویش باقی ماندیم.. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط The DaRk PrOpheT ، mohammad ، سامانی ، sinderela ، marjan ، Administrator
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #3
این رنگی شدن اسم های کاربری یعنی مسئولیت زائی!
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سامانی ، kaka ، marjan
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ :صبح
ارسال: #4
خانم علیدوستی موضوع ناشکری نیست موضوع روشن نمودن افکار جمعی استمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ثانی رنگ به رنگ بودن زیاد مهم نیست مهم اینه که ی کاربر در زمان فعالیتش بتونه اعتماد دیگران را بهمراه احترامشون بدست بیاره اونوقت درسته دسترسیش نسبت به بعضی آیتمهای مدیریتی کمتره اما حرف و کلامش به اندازه یک مدیر ارزش داره . به نظر من انتصاباتی که توی انجمن وجود داره هیچکدام دلیل برتری کسی بر دیگری نیست فقط مسئولیتیه که روی دوش این افراد گذاشته میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط kaka ، mahan ، marjan ، sima
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ :عصر
ارسال: #5
حرف شما درسته..
ولی آخه تو این دوره زمونه؛ کسی به فکر روشن نمودن افکار جمع نیست....!! مهم اینه که مقام خویش را ترفیع بدن و سمتی در دست بگیرند...دیگه مسیولیت بردوش گرفتند و این حرفها را بی خیال باید شد
ولی حالا شما را به طور خودکار ، سمتتون را ترفیع دادند، ناشکری نکنید... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(یه جورایی متنم را ربطش بدهید به بازار طلا و ارز و اوضاع مملکت...متوجه منظورم میشیید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sima ، marjan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری