شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

احساس امروزت چیه؟ بیا بگو سبک شـــی . . . زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ava_samin
آخرین ارسال: soha_h
پاسخ: 1986
بازدید: 96409

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احساس امروزت چیه؟ بیا بگو سبک شـــی . . .

۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ :عصر
ارسال: #1
احساس امروزت چیه؟ بیا بگو سبک شـــی . . .
سلام به دوستای گلم ،
من خودم شخصا چند روزیه که دلم گرفته ، نمیدونم ولی شاید به خاطره آب و هواست؟!!!
شما چی ؟ الان چه حسی داری؟
اگر یك روز، یك ساعت، ناگهان همه چیز بخواهد به یك چیز تبدیل شود، برترین آنها مــــهـــــر ورزیدن است.
داستایوسكی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، mohammad ، sima ، atefeh.m ، Masoud Ebrahimi ، AliReza ، mostafa haddadi ، nasrin ، maryam ، mahdi hashemi ، سامانی ، sadaf91 ، nasrin67 ، mahdiraeisi ، نادین ، Administrator ، ستاره ، سامیار ، mmmmz ، sahar.n ، sadaf.sh ، golebita
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: احساس امروزت چیه؟ بیا بگو سبک شـــی . . .

من هم چند روزیه درگیر پروژه هستم، یه سری کار عقب افتاده هم دارم که اصلاً نمیرسم انجام بدم، واسه همین بهم زیاد فشار اومده، هم اعصابم ریخته به هم و هم یکم افسرده شدم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته خانم سامین حق دارن، وضعیت جوی و آب و هوا هم این امر رو تشدید کرده چون نمیشه رفت بیرون و یکم هوا عوض کرد و از تنش ها دور شد.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سامانی ، سامیار
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ :عصر
ارسال: #3
من امروزصبح حس قشنگی نداشتم چون دو بار مجبور شدم یه مسافت زیادی رو طی بنمایم
اما بعد از ظهر به لطف دوستان یه گردش علمی رفتیم و کلی از لحاظ بار علمی پر شدیم و حس زیاد قشنگی داشتم
با جمع و میانگین درکل حس زیادی داشتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sima ، MostafA ، STAR ، سامانی
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ :عصر
ارسال: #4
چرا گرفته دلت، مثل آنکه تنهایی!
چقدر هم تنها
خیال می کنم
دچار آن رگ پنهان رنگ ها هستی
دچار یعنی
عاشق
و فکر کن که چه تنهاست
اگر که ماهی کوچک، دچارآبی دریای بیکران باشد
چه فکر نازک غمناکی.
و غم تبسم پوشیده نگاه گیاه است
و غم اشاره ی محوی به رد وحدت اشیاست
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند
و دست منبسط نور روی شانه آنهاست.
نه، وصل ممکن نیست،
همیشه فاصله ای هست.
اگر چه منحنی آب بالش خوبی است
برای خواب دل آویز و ترد نیلوفر،
همیشه فاصله ای هست.
دچار باید بود
و گرنه زمزمه حیات میان دو حرف حرام خواهد شد
و عشق
سفر به روشنی اهتزار خلوت اشیاست.
و عشق
صدای فاصله هاست.
صدای فاصله هایی که غرق ابهامند؟
نه
صدای فاصله هایی که مثل نقره تمیزند
و با شنیدن یک هیچ می شوند کدر
همیشه عاشق تنهاست
و دست عاشق در دست ترد ثانیه هاست…
--------------------
منم الان کلا داغونم ..ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارن که ی جورایی ندونیم چمونه؟!! اما هی دلمون بخواد به زمین و زمان گیر بدیم و غر بزنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط yasi ، mohammad ، atefeh.m ، AliReza ، hichkas ، سامانی ، sama
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #5
امروز از خونه در نیومدم بیرون همش پای کامپیوتر
گردنم درد گرفته
دوستم فرهاد پیام داد بیا بریم بیرون گفتم کار دارم و نرفتم
الان پشیمونم کاش رفته بودم بیرون یه هوای عوض کرده بودم
الانم نه خوشحالم نه ناراحت ولی یه جورایی حس میکنم دارم .... میشم
پست خوبیه مهمش میکنم همیشه باشه مثل یه دفتر خاطره
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط MostafA ، atefeh.m ، ava_samin ، sima ، sadaf91 ، سامانی
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ :عصر
ارسال: #6
امروز برام تقریبا یه روز معمولی بود،البته یه کم به خاطر درسای ترم پیش حرس خوردم،اما بیخیال.
گذشت. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط سامانی
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ :عصر
ارسال: #7
امروز روز اصلا خوبی نبود همش تو خونه و تنهایی و بی مامانی!!!
کاش زودتر آخر هفته میشد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی دیروز عـــــــــالی بود.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط سامانی
۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ :عصر
ارسال: #8
دیگر ﻧﻤﯽ گویـــم ﮔﺸﺘـــﻢ
ﻧﺒــــﻮﺩ , ﻧﮕﺮﺩ , نیست!

ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺻﺎﺩﻗﺎﻧﻪ بگویــــم
ﮔﺸﺘـــــﻢ! ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺑﻮﺩ !
ﻓﻘﻂ ﻣﺎﻝ من ﻧﺒﻮﺩ

حداقلش اینه که دیگه میدونم مال من نیـــس . . .
اگر یك روز، یك ساعت، ناگهان همه چیز بخواهد به یك چیز تبدیل شود، برترین آنها مــــهـــــر ورزیدن است.
داستایوسكی
 سپاس شده توسط sima ، seda ، sahar.n ، monireh ، mohammad ، سامانی ، اتوتو ، Masoud Ebrahimi ، یونا ، yasi
۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #9
الان ساعت 2:30 شبه کسی تو تالار نیست

چقدر سرعت سایت زیاد شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA ، ava_samin ، sima
۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #10
امروز واقعا حس کردم خونه تکونی سخت تر از اینه که پا خلاطه کار کنی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوزم ادامه داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی به این مامانمون میگیم ما برا این کارا ساخته نشدیم میگه یالا بیا کمک یا کامپیوترتو میندازم تو حیاط مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجور مواقع میگم ای خدا چرا یه خواهر ندادی بهم

کاش میشد خونمون یه دکمه داشت روش نوشته بود Refresh الان رو اون دکمه هه من کلیک میکردم

یا ای کاش یه بک آپ پارسال بعد از خونه تکونی گرفته بودم و الان restor میکردم ...
 سپاس شده توسط الهه ، MostafA ، ava_samin ، STAR ، Ahmad ، nasrin67 ، nasrin ، mohammad ، sima ، yasi ، Glaxy ، atefeh.m ، سامانی ، sahar.n ، اتوتو ، AliReza ، mostafa haddadi ، parva ، engin_atefe ، sadaf.sh ، maryam_32
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نمایش احساس باعکس nasrin67 27 3,941 ۱۵-۱۱-۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ :عصر
آخرین ارسال: شاسلطان

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳۰-۸-۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ :عصر)، The DaRk PrOpheT (۲۶-۱۱-۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ :عصر)، sima (۱۲-۷-۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ :صبح)، z.d (۶-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ :عصر)، MostafA (۱۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ :صبح)، mostafa haddadi (۲۳-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ :عصر)، Ahmad (۷-۱۲-۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ :صبح)، kaka (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ :عصر)، ستاره (۲۱-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :عصر)، mohammad (۲۶-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ :صبح)، nasrin67 (۱۲-۱-۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ :صبح)، seda (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر)، mahdi (۷-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ :عصر)، STAR (۴-۱۰-۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ :عصر)، simin (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ :عصر)، محمدرضا (۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ :صبح)، Fereshte (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ :عصر)، sarina (۱۶-۶-۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ :عصر)، nasrin (۵-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ :عصر)، atefeh.m (۱۶-۵-۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ :صبح)، fahime.azad69 (۲۴-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ :صبح)، yasi (۱۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :عصر)، mahan (۱۱-۲-۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ :صبح)، ف.فرجی (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ :صبح)، marjan (۲-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ :عصر)، maryam (۱۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ :عصر)، moon (۵-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ :صبح)، mosafer (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ :عصر)، سامانی (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ :عصر)، Glaxy (۲۴-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ :عصر)، ava_samin (۱۰-۱-۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ :صبح)، ebrahim.alaee (۶-۵-۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ :عصر)، sahar.n (۹-۷-۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ :عصر)، pegah.kh (۱۵-۳-۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ :صبح)، neda.m (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ :عصر)، AliReza (۱۵-۳-۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ :صبح)، MshdN (۲۲-۲-۱۳۹۵, ۰۸:۱۶ :صبح)، af.rad (۱۴-۱-۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ :صبح)، farhad (۳۱-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ :عصر)، amir_ch_1367 (۱۹-۱-۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ :عصر)، mahdi hashemi (۷-۷-۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ :عصر)، karimi (۱۷-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :صبح)، parva (۱۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ :صبح)، jzd (۱۱-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ :صبح)، hichkas (۳-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :صبح)، sinderela (۱۳-۵-۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ :صبح)، tahoora (۱۵-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ :صبح)، f_AllahbeiGy (۱-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ :عصر)، Nokia (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ :عصر)، sahel (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ :صبح)، mina (۳-۱-۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ :صبح)، shabbarani (۲۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ :عصر)، flower (۱۵-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ :صبح)، sara23 (۱۹-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ :عصر)، real (۲۳-۷-۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ :عصر)، masood_r (۲۲-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ :عصر)، mehdi3234 (۶-۱۰-۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ :صبح)، soha (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ :عصر)، ice girl (۱۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :عصر)، saeed_shah (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ :عصر)، ماه تاب (۱-۵-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ :صبح)، مش قربون (۲۱-۳-۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ :عصر)، engin_atefe (۱۷-۷-۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ :عصر)، morteza201 (۳-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :عصر)، behnaz72 (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ :عصر)، Rastak432 (۱۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۴:۲۴ :عصر)، soshia (۸-۷-۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ :عصر)، shahroozan (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ :عصر)، habib (۱۰-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ :عصر)، par1 (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ :عصر)، fictional (۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ :عصر)، dara (۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ :عصر)، ava (۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ :عصر)، asiye (۷-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ :عصر)، anahita368 (۲۴-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ :عصر)، شاسلطان (۱۶-۸-۱۳۹۴, ۰۵:۰۴ :عصر)، AzAr R (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر)، motamed (۴-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ :عصر)، sahar.i (۲۴-۱-۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ :عصر)، parnia (۱۹-۱۱-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ :صبح)، azad90 (۲۳-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ :عصر)، hashemi (۲۹-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ :عصر)، خالدي (۲-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ :عصر)، h_v1988 (۲-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ :عصر)، sinacom (۳۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :صبح)، poloton (۱۲-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ :صبح)، z_sedighian (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ :عصر)، شاهین 57 (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ :صبح)، sama (۲۲-۱۲-۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ :عصر)، artan200 (۳۱-۶-۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ :عصر)، zahra.n (۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :عصر)، marzieh.k (۲-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ :عصر)، mhdaa (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ :عصر)، merila (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :عصر)، susan22 (۳-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ :صبح)، SeDatE (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ :عصر)، Sarina joon (۳-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ :صبح)، Z_12570 (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ :عصر)، علی2 (۱۵-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری