شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

احسنت .....زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۱۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohammad
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 11
بازدید: 1260

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احسنت .....

۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ :عصر
ارسال: #1
احسنت .....
وای که کشتی منو شما ها مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA ، atefeh.m ، STAR
۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ :عصر
ارسال: #2
RE: احسنت .....

با فایرفاکس صفحه رو باز کردی... نه...!؟؟؟!

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ :عصر
ارسال: #3
چطور مگه
آره
۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ :عصر
ارسال: #4
آره اتفاقا برای منم خیلی این موضوع جالبه ولی احتمالا چند تا صفحه رو باهم باز میکنن که افرادآنلاینم یکیشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ :عصر
ارسال: #5
(۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ :عصر)mohammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور مگه
آره

مشکل از فایرفاکست بوده چون اصلاً امکان دسترسی به این صفحه واسه گوگل نیست...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط mohammad ، STAR
۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ :عصر
ارسال: #6
تازه این خوبشه من یه چیزیدیدم عکس گرفتم جلل الخالق مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال: #7
اینکه افراد میان تو لیست افراد آنلاین دلیلی بر بدی کارشون نیست

من خودم وقتی جای دیگه ای کار دارم
یا میرم قسمت افراد آنلاین یا پروفایل خودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمناً اگه در دسترس بودن افراد انلاین لازم نبود که ادمین به بار نمی بستش و بعد دوباره بازش کنه
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط atefeh.m
ارسال: #8
(۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ :عصر)mohammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تازه این خوبشه من یه چیزیدیدم عکس گرفتم جلل الخالق مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم بزار ببینیم چیه؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، mohammad
۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ :عصر
ارسال: #9
(۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ :عصر)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه افراد میان تو لیست افراد آنلاین دلیلی بر بدی کارشون نیست

من خودم وقتی جای دیگه ای کار دارم
یا میرم قسمت افراد آنلاین یا پروفایل خودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمناً اگه در دسترس بودن افراد انلاین لازم نبود که ادمین به بار نمی بستش و بعد دوباره بازش کنه

قربونت برم مگه من گفتم بده اتفاقا خیلیم با حاله مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط خواستم عظمت کارو ببینیت .. یکم دور هم بخندیم
حالا بخند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، atefeh.m ، STAR
۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ :عصر
ارسال: #10
(۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ :عصر)mohammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم بزار ببینیم چیه؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون فوق العاده سریه اما به موقش می زارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتظر ادامه فیلم باشید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری