شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

ادارات و مراکز آموزشی مناطق مرکزی استان اصفهان تعطیل شد زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۴۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 5
بازدید: 548

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ادارات و مراکز آموزشی مناطق مرکزی استان اصفهان تعطیل شد

۱۴-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۹-۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ :عصر، توسط mahdi hashemi.)
ارسال: #1
ادارات و مراکز آموزشی مناطق مرکزی استان اصفهان تعطیل شد
به گزارش ایرنا، این شورا شامگاه سه شنبه در اطلاعیه شماره چهار خود افزود: دستگاه های اجرایی، مقاطع مختلف مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی در اصفهان، کوهپایه، شاهین شهر، برخوار، نجف آباد، خمینی شهر، زرین شهر، فلاورجان و پیربکران، فردا تعطیل است.

در این اطلاعیه آمده است: با این وجود بانک ها، مراکز بهداشتی درمانی شبانه روزی، بیمارستان ها، فوریت های پزشکی و امدادی و نیز واحدهای عملیاتی دستگاه های اجرایی فعال هستند و به مردم خدمات ارائه می دهند.

شورای هماهنگی مدیریت بحران استانداری اصفهان اعلام کرد: این تصمیم بدلیل تجمع و ماند آلاینده های جوی در اثر وقوع پدیده اینورژن و عدم ورزش باد مناسب و بر اساس ماده 26 قانون بهبود مستمر فضای کار و فعالیت و تصویب شورای تامین استان اصفهان اتخاذ شده است.

مدیریت بحران استانداری اصفهان به شهروندان اصفهانی توصیه کرد، از استفاده از خودروها و موتورسیکلت های دودزا خودداری کنند.

این مدیریت همچنین خواستار رعایت طرح ترافیکی زوج و فرد به منظور کنترل آلودگی هوا از سوی شهروندان اصفهانی شد.

شورای هماهنگی مدیریت بحران استانداری اصفهان به سالخوردگان،خردسالان،مادران باردار، بیماران قلبی و عروقی و ریوی توصیه کرد، جز برای کارهای ضروری از خانه خارج نشوند و از عموم مردم خواست از انجام ورزشهای همگانی در فضاهای باز و پرجمعیت تا رفع کامل آلاینده های جوی خود داری کنند.

استفاده از خودروهای همگانی و همکاری در عدم استفاده از خودروهای شخصی و استفاده از میوه ها بویژه سیب، سبزیجات و شیر در زمان آلودگی هوا از دیگر توصیه های این شورا برای حفظ سلامت مردم است.

د / 7132/ 607

خودم که خیلی خوشحال شدم
گفتم بذارم که دانشجویان دانشگاهای اصفهان خوشحال بشن
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط kaka ، marjan ، nasrin67 ، Administrator
۱۵-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ :صبح
ارسال: #2
RE: ادارات و مراکز آموزشی مناطق مرکزی استان اصفهان تعطیل شد
هیییییییییییییی بااینکه هم کرج تعطیله وهم تهران مارو در هیچ شرایطی تعطیل نمیکنن . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #3
امروز صبح اصفهان بودم گفتن هوا آلودست و مدارس و ... تعطیل شده وقتی آلودگی هوای اصفهان رو با عسلویه مقایسه کردم

یک به صد بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۱۵-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ :عصر
ارسال: #4
من امروز 2 تا میانترم داشتم که نخونده بودم
وقتی گفتن تعطیله انگار دنیا را بهم دادن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
۱۵-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #5
سلام

خیلی هم باور نکنید که به خاطر آلودگی هوا بوده!

به خاطر فردا هست که روز دانشجو هست امروز را کل دانشگاههای تهران و اصفهان تعطیل کردند!!! ولی خب بهانه ها برای تعطیلی زیاد هست!مثلا آلودگی هوا..... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشاپیش هم روز دانشجو (16آذر) را به عزیزان تالار؛ فازغ التحصیلان گذشته و حال و آینده تبریک عرض میکنم. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ice girl ، mahdi hashemi ، sima ، Administrator ، atefeh.m
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زلزله بامداد 31 فروردین در اصفهان AliReza 3 472 ۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ :عصر
آخرین ارسال: AliReza
  برنامه رسمی مدارس در 5 روز/ پنج‌شنبه‌ها "درس" تعطیل است manjoon 0 277 ۳۱-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ :صبح
آخرین ارسال: manjoon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری