شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

از دولت عشق زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: seda
آخرین ارسال: seda
پاسخ: 1
بازدید: 295

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از دولت عشق

۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ :عصر
ارسال: #1
از دولت عشق
از دولت عشق (کاترین پاندر)

چارلز فیلموز در کتاب توانگری خود می گوید:

به من بگویید درباره خودتان و همسایه هاتان چه نظری دارید تا دقیقا به شما بگویم که تندرستی تان در چه حال است و وضع مالی و هماهنگی زندگیتان چگونه است. اگر به انسانها عشق نمی ورزید و اعتماد ندارید به خدا نیز نمی توانید عشق بورزید یا اعتماد کنید. اندیشه عشق و نفرت به طور همزمان نمی تواند در ذهنتان وجود داشته باشد. پس هرگاه به یکی از انها سرگرم باشید قطعا دیگری غایب است. به دیگران اعتماد کنید و اقتدار ناشی از ان عمل را صرف توکل به خدا کنید. این کار سرشار از جادوست معجزه ها و شگفتیها می آفریند. محبت و اعتماد نیروهایی پویا و زنده اند.

آنچه که در زیر می خوانید نامه های اشخاصی است که یا در سخنرانی کاترین پاندر شرکت کرده اند یا کتاب وی را خوانده اند و این حقیقت را آزموده اند:

بانویی از اوهایو : هشت سال بود که در مدت مرخصی ام به علت مشکلات مالی به سفر نرفته بودم. تا این که تکرار این عبارت را آغاز کردم که : عشق الهی هم اکنون ثروت و شوکت می بخشد و به شیوه یی شکوهمند دولتمندم می کند.

چندی نگذشت که دوستی یک بلیط رفت و برگشت فلوریدا به من هدیه کرد. دوستی با من تماس گرفت و گفت برای ماموریتی اداری به فلوریدا می رود و از من دعوت کرد که همراهش بروم و در این مدت در ان هتل با او هم اتاق باشم. تنها پولی که من پرداختم برای غذا بود و این سفر را معجزه عشق الهی می دانم.

زن و شوهری از نیویورک: از روزی که کلام عشق الهی را تکرار کردیم چنان مشتریها به فروشگاه مبل فروشی ما سرازیر شدند که مجبور شدیم کارمند تازه یی استخدام کنیم به راستی که از دولت عشق می توان دولتمند شد.

یکی از دوستان قدیمی کاترین پاندر: واقعا که عشق الهی همه نیازهای آدمی را بر می اورد. من هم می گویم: البته مخصوصا به شرطی که مدام به ان توجه کنی !

اگر از نظر مالی خدا و کارهای مربوط به او را درجه اول اهمیت قرار دهید راه قطعی عظیمترین ثروت و دولت را برگزیده اید. راهی مطمئن که ردخور ندارد. منتها باید عشریه های خود را به طور منظم و پیوسته و مدام بپردازید.وانگهی یک دهم از در امدها و سایر داراییهای خود را صرفا بزای انجام وظیفه و رفع مسوولیت نپردازید حتما سنجیده و خود اگاهانه در ان عشق و محبت فراوان بگذارید بخشش باید سرشار از لطف و مهربانی باشد. اگر نه ان گونه که باید و شاید اثر نمی کند و ثمرات نیکو به بار نمی اورد.(واژه عشریه یعنی یک دهم)

قسمت کردن آنچه دارید با دیگران آغاز افزایش مالی است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، MostafA ، mahdi hashemi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری