شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

از مسافرت نوروزیتان بگیدزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۴۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهران امانی
آخرین ارسال: atefeh.m
پاسخ: 14
بازدید: 1010

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از مسافرت نوروزیتان بگید

۹-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ :عصر
ارسال: #1
از مسافرت نوروزیتان بگید
درود بر کاربران خوب از پی ان یو.
امیدوارم سال خوبی در پیش رو داشته باشید.
از مسافرتتون بگید . کجا رفتید. از چه مکانهایی بازدید کردید. کجا اسکان داشتید و ....
بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان این است که
نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشد
نه شعور لازم برای خاموش ماندن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط marjan ، Administrator ، nasrin ، nasrin67 ، STAR ، atefeh.m
۹-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ :عصر
ارسال: #2
RE: از مسافرت نوروزیتان بگید
ما که جایی نرفتیم ولی کسانی که رفتن انشالله که خیلی خیلی بهشون خوش گذشته باشه.. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، SHIRIN ، Administrator ، seda ، nasrin ، nasrin67 ، مهران امانی ، atefeh.m
۹-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ :عصر
ارسال: #3
من که جای نرفتم ولی خانواده تشریفشون رو بردن شیراز ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin ، marjan ، nasrin67 ، حمید سیاحیان دهکردی ، مهران امانی ، atefeh.m
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ :صبح
ارسال: #4
عید همگی مبارک.
دوست داشتم زودتر از اینا به بچه های انجمن سال نورو تبریک بگم ولی مسافرت بودم و نشد.
امسال طبق معمول هر سال جنوب(گناوه-دیلم)مارو طلبید.اولش دوست نداشتم برم ولی الان خیلی خوشحالم که رفتم
امیدوارم اینروزا خاطرات خوبی برای همه شما به جا گذاشته باشه.
دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin ، marjan ، حمید سیاحیان دهکردی ، nasrin67 ، مهران امانی ، atefeh.m
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ :صبح
ارسال: #5
(۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ :صبح)amiable نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عید همگی مبارک.
دوست داشتم زودتر از اینا به بچه های انجمن سال نورو تبریک بگم ولی مسافرت بودم و نشد.
امسال طبق معمول هر سال جنوب(گناوه-دیلم)مارو طلبید.اولش دوست نداشتم برم ولی الان خیلی خوشحالم که رفتم
امیدوارم اینروزا خاطرات خوبی برای همه شما به جا گذاشته باشه.

به به شیرین جون رسیدن بخیر، از سفر برگشتین؟ مسافرت خوش گذشت؟جای ما که حتما" خیلی خالی بود،میدونم..مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ :صبح، توسط AliReza.)
ارسال: #6
سلام خدمت دوستان خوبم
ما قرار بود بریم اون یکی ولایتمون یعنی خوزستان که نشد و دیگر هیچ
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Administrator ، seda ، nasrin ، حمید سیاحیان دهکردی ، nasrin67 ، مهران امانی ، atefeh.m
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ :عصر
ارسال: #7
این تاپیک زمانش یه خورده زود بود... ما که همیشه اینجاییم معلومه مسافرت نرفتیم ... کاربرایی مثل آقای علیدوستی کاربر سیما و ..... که معلومه داره بهشون خوش می گذره باید بیان این تاپیک از خاطراتشون بگن و دل مارو بسوزونن. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Administrator ، STAR ، حمید سیاحیان دهکردی ، nasrin67 ، AliReza ، marjan ، مهران امانی ، atefeh.m ، Masoud Ebrahimi
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ :عصر
ارسال: #8
ما هم قرار بود بریم خوزستان و بوشهر ولی دیر به فکر افتادیم واسه همین به شوهر خواهرم مرخصی ندادن بنابراین رفتنمون کنسل شدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator ، STAR ، حمید سیاحیان دهکردی ، marjan ، مهران امانی ، atefeh.m
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ :عصر
ارسال: #9
سلام به بچه های باحال آز پی ان یو
ما هم جایی نرفتیم
ولی من هر روز میرم وب گردی خیلی هم خوش میگذره
من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من ، من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...من نه عاشقم و نه دلداده به گیسوی بلند و نه آلوده به افکار پلید...من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی میفهمد
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، مهران امانی ، atefeh.m
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ :عصر
ارسال: #10
ما میخواستیم بریم مشهد...نشد!! گفتیم میریم شیراز... بازم نشد!! گفتیم خونه خودمونم خوبه ها... دیدیم شد!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator ، حمید سیاحیان دهکردی ، مهران امانی ، atefeh.m
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
hamid.amir20 (۲۵-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری