شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

از والدین خود تشکر کنیدزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 3
بازدید: 468

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از والدین خود تشکر کنید

۲۶-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
از والدین خود تشکر کنید
یه متنی تو اینترنت دیدم اشکم در اومد ... باعث شد این تاپیک رو بزنم

ببینید ما اینقدر بودیم

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مادرم فدات بشم که یدفعه نگفتی من و همش گفتی بچه هام
پدر قربون اون ریش و موی سپیدت برم که هر موقع میبینم خودم خجالت میکشم که چقدر من اذیتت کردم و حرص خوردی
هر چی دارم و هستم از دعای خیر پدر و مادرمه ... خیلی میخوامتون

میدونم چقدر سخته از دست دادنشون ... تا وقتی که هستن بیایید قدرشون رو بدونیم .. و اوناییم که این گوهران گران بها رو از دست دادن امیدوارم هر چه خاکشونه بقای عمر شما باشه

و اما متنی که خوندم این بود

در جریان زلزله سهمگین چین ( یا ژاپن ؟) ؛ وقتی گروه نجات ، زن جوان را زیر آوار پیدا كرد

او مرده بود اما كمك رسانان زیر نور چراغ قوه ، چیز عجیبی دیدند. زن با حالتی عجیب به زمین

افتاده ، زانو زده و حالت بدنش زیر فشار آوار كاملا تغییر یافته بود. ناجیان تلاش می كردند

جنازه را بیرون بیاورند كه گرمای موجودی ظریف را احساس كردند. چند ثانیه بعد، سرپرست

گروه ، دیوانه وار فریاد زد: بیایید، زود بیایید! یك بچه اینجا است. بچه زنده است. وقتی آوار از

روی جنازه مادر كنار رفت دختر سه - چهار ماهه ای از زیر آن بیرون كشیده شد.نوزاد كاملا

سالم و در خواب عمیق بود. گزارش ایسكانیوز می افزاید ، او در خواب شیرینش نمی دانست

چه فاجعه ای وطنش را ویران كرده و مادرش هنگام حفاظت از جگرگوشه خود قربانی شده

است. مردم وقتی بچه را بغل كردند، یك تلفن همراه از لباسش به زمین افتاد كه روی صفحه

شكسته آن این پیام دیده می شد: عزیزم، اگر زنده ماندی، هیچ وقت فراموش نكن كه مادر با

تمامی وجودش دوستت داشت.

منبع :mahrmadar.blogfa.com/post-20.aspx

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA ، STAR ، mostafa haddadi ، mohammad ، nasrin ، kaka ، mahan
۲۶-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ :عصر
ارسال: #2
RE: از والدین خود تشکر کنید
عکس ها رو در سرور دیگه ای آپلود کردم
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mostafa haddadi
۲۶-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ :عصر
ارسال: #3
RE: از والدین خود تشکر کنید
پدر عزیزم...مادر مهربانم

دوستتان دارم .......نه به خاطرشخصیتتان

بلکه به خاطرشخصیتی که من در هنگام با شما بودن پیدا میکنم

دوستتان دارم....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری