شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو
نظرسنجی: از پیام نور راضی هستین؟؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

از پیام نور راضی هستین؟زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۲:۵۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohammad.habibiyan
آخرین ارسال: marjan
پاسخ: 8
بازدید: 781

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از پیام نور راضی هستین؟

۱۲-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #1
از پیام نور راضی هستین؟
با سلام. توی این نظرسنجی هر کی بگه از پیام نور راضی هست یا نه؟ اگه امکانش هست دلیلش رو هم بگین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، sima ، marjan
۱۲-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ :عصر
ارسال: #2
RE: از پیام نور راضی هستین؟
من کاری با پیام نور ندارم . از خودم ناراضی ام . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA ، mostafa haddadi ، marjan
۱۲-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ :عصر
ارسال: #3
من از دانشگاه آزاد ناراضی ام چون اونقدی که که تو نخ پول گرفتن از دانشجو بود دغدغه نداشت کیفیت آموزشی داشته باشه برای یکی از مهم ترین درسا اون 3 واحدی برنامه سازی پیشرفته استاد حق التدریس ساعتی 3 تومن اورده کهکه C++ گفتو کل ترم هرچی میپرسیدیم میگفت...میرسیم بهش...و ما همچنان علامت سوالیم که چرا نرسیدیم!!!!
انوقت ما الان میریم مصاحبه یارو میگه شی گرایی تو سی شارپ چی بلدی؟!؟!؟!

من از محیط کار ناراضی ام که وقتی فارغ التحصیل میشی با مدرک مهندسی کامپیوتر
میگن استخدام با 6 سال سابقه کار...و شرط حداکثر سن 30 سال!!
داشتم فکر میکردم ...طرف اگه 18 سالگی پیش دانشگاهی گذرونده باشه بلافاصله هم دانشگاه رفته باشه...بلافاصله هم سرکار رفته باشه الان 28 سالشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...ع..ع...ع..پس یارو خوبم گفته دو سال جای پرتی هم گذاشته دستشون درد نکنه(اونوخ این جوونا مینالن هی کار نیس کار نیسمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

از خودمم ناراضی ام ...آخه اینهمه رشته چرا کامپیوتر!!
اولا از هر رشته ای هر کی عشقش میکشه میاد بهش ی ناخنک میزنه
ثانیا صدقه سرمون الان 200 ساعت رفتیم برنامه نویسی یادگرفتیم یارو میگه تجربه میگه فلان چیو بهمان چیو ...بــــــــــــــــــــــــــــــــوقمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کار کردی!!!
ی نفر اعتماد نمیکنه کار بسپره دست آدم مگه پارتی داشته باشی!!!
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط Administrator ، mohammad ، marjan ، The DaRk PrOpheT
۱۲-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
پیام نور چی نی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرروز یه قانون جدید پاس کردن دروس با معدل کم

دانشگاه آزاد مهندسی مواد قبول شدم و دانشگاه پیام نور آی تی نمیدونم چرا اومدم آی تی

من اگه همینقدر که تلاش کرده بودم تو دانشگاه ازاد تلاش کرده بودم معدلم بالای 18 بود

نمیدونم چرا دانشگاه ازادیا زودتر میرن سر کار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sinderela ، mohammad ، marjan
۱۳-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ :صبح
ارسال: #5
پ ن پ می خوای راضی باشم ؟؟!!!!

اینم دانشگاهه داشتیم ؟؟؟ خدارا شکر من فارغ التحصیل شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی نمی فهمه چیکار می کنند اینا!!!!!!!!!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کتاب از یکیه ، یکی دیگه درس می ده ، یکی دیگه هم تصحیح می کنه

والا با این دانشگاشون

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیچاره اونایی که با میخ هنوز وصلن به دانشگاه
هـــرگـــز به گذشته برنگـــرد؛

اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشت،

هیچوقت یک پرنسس نمیشد...
 سپاس شده توسط marjan ، hichkas
۱۳-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #6
من از خود خود پیام زور راضی نیستم
اما دوستایه گلی پیدا کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که رفاقت به بدی دانشگا چربید رفت پی کارش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sima ، MostafA ، marjan ، seda ، nasrin67
۱۳-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ :عصر
ارسال: #7
(۱۲-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کاری با پیام نور ندارم . از خودم ناراضی ام . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم هم به همین شکل
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط marjan ، seda
۱۳-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ :عصر
ارسال: #8
پیام نور فقط مشکلش این بود که هر دقیقه یه قانون جدید میومد و خلاصه آدم نمیدونست باید چی کار کنه یعنی تکلیفمون با خودمونم معلوم نبودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، تو پیام نور آدم خیلی احساس دانشجویی نمیکنه چون به دانشجو خیلی بها داده نمیشه..ولی خب اگه مسئولین یکم تلاش کنن قطعا" جای پیشرفت هم داره ...بماند دانشگاه که 4 سال بود گذشت و تمام شد ولی چیزی که آدم یه عمر بهش نیاز داره یه کاره که متاسفانه....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
 سپاس شده توسط mohammad
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
sahar.n (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ :صبح)، sinderela (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری