شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

استاد راهنما و مشاور پایان نامه!؟؟؟؟؟زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۲۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: @li
آخرین ارسال: mhdaa
پاسخ: 12
بازدید: 919

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استاد راهنما و مشاور پایان نامه!؟؟؟؟؟

۲۶-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ :عصر
ارسال: #1
استاد راهنما و مشاور پایان نامه!؟؟؟؟؟
سلام
وقت بخیر
ی سوال
من موضوعات پایان نامه ای که تا الان انتخاب کردم تو دانشگاه استاد راهنمایی براشون پیدا نکردم. اگر بخوام از دانشگاه دیگه ای انتخاب کنم میشه اما مشکل موقع دفاع هست که کمتر استادی حاضر هست از ی استان دیگه پاشه بره ی جای دیگه.
به نظرتون استاد مشاور چقدر می تونه کمک کنه؟؟؟ برای جلسه دفاع استاد مشاور هم باید حضور داشته باشه؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ :عصر
ارسال: #2
RE: استاد راهنما و مشاور پایان نامه!؟؟؟؟؟
اگر میخوای موقع دفاع اذیتت نکنن استاد راهنما حتما از دانشگاه خودتون انتخاب کن + مشاور
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط @li ، sarahb
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ :عصر، توسط @li.)
ارسال: #3
(۲۶-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر میخوای موقع دفاع اذیتت نکنن استاد راهنما حتما از دانشگاه خودتون انتخاب کن + مشاور

دانشگاه ما سلاخ خونه است . تا دلت بخواد پایان نامه رد کرده داریم تازه نمره بالا 17 هم تا حالا نداشتیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست دکتر درد نکنه.از درکه وارد جلسه دفاع میشه همه فاتجه ان دفاع خوندند.
حتما استاد مشاور باید موقع دفاع حاضر باشه؟؟؟ مثلا من ی استاد راهنما را خود شورا گروه تعیین کنه من ی مشاور کار از مکان دیگه بگیرم برای دفاع مشاور باید باشه؟؟درصد اختیار و... استاد مشاور چقد هست؟؟
دانشگاه ما که استاد راهنما موقع دفاع نمی تونه چیزی بگه. فقط نگاه میکنه. و کنار داور می شینه براش میوه پوست میکنه. حالا چه فرقی می تونه داشته باشه؟؟
۲۷-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ :صبح
ارسال: #4
خیلی فرق میکنه تا حالا دیدین داور به استاد راهنما بگه تو سواد نداری اومدی شدی راهنما مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی وقتی با هم همکار باشن و رفیق هوا شما را هم دارن
استاد مشاور و راهنما را از دانشگاه خودتون کسی را انتخاب کن که به موضوعت تسلط داشته باشن
تا داور کسی باشه که به موضوعت زیاد تسلط نداشته باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دانشگاه کم پیدا میشه که مثلا 3 نفر از دکترا به یه موضوع خیلی خیلی مسلط باشن
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط @li
۲۷-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ :عصر
ارسال: #5
(۲۷-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی فرق میکنه تا حالا دیدین داور به استاد راهنما بگه تو سواد نداری اومدی شدی راهنما مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی وقتی با هم همکار باشن و رفیق هوا شما را هم دارن
استاد مشاور و راهنما را از دانشگاه خودتون کسی را انتخاب کن که به موضوعت تسلط داشته باشن
تا داور کسی باشه که به موضوعت زیاد تسلط نداشته باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دانشگاه کم پیدا میشه که مثلا 3 نفر از دکترا به یه موضوع خیلی خیلی مسلط باشن

همین دیگه. استاتید دانشگاه ما همه تقریبا در یک حوزه کار میکنن. شاید جالب باشه دکتر بزرگ(با تعریفش دادم ) همه شاگرد همین استاد بودندمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش علت اینکه داور به استاد راهنما نمیگه شما سواد نداری چون شورا پژوهشی استاد راهنما را از لحاظ صلاحیت علمی بررسی کرده و بعد به دانشجو اجازه می دهند که استاد راهنماش باشه. زیاد سخت نگیرید پروسه روند انتخاب میدهدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب فرقش بگوییدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طبق نظر پژوهس هر دانشجو موظف به شرکت در 5 دفاع هست که حتما باید برگه به تایید استاد داور یا ناظر برای حضور دانشجو مهر و امضا بشه . تو دفاع رحم نمی کنند. اساتید راهنما هم ساکت فقط گوش میکنن چون استاد به انها هم اموزش میده که کجای کارشون ایراد داره. متاسفانه در بحث علمی کسی هوای یکی دیگه را ندارهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۷-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۳۶ :عصر
ارسال: #6
الان بعد از سه ترم درس خوندن تف میندازم تو دانشگاه بی در و پیکر پیام نور

اینجا همه اساتید فقط یک چیز بلدن ::::: شبکه

من که کسی رو ندیدم که هنر دیگه ای نشون بده از خودش

تک و توک مثل دکتر رضوی هم که هستن و وقتی باهاشون هم کلام میشی میگن من نیستم ,این دانشگاه ال و بل

یکی نیست بگه اینقدر نق میزنی چرا پس نمیری.....

من خودم پیام نور قشمم

باورتون میشه اسم دانشگاه که میاد حتی اساتید شهرمم هم میگن نه

موندم با این دانشگاه چکار کنم واقعا تاسف آوره شرایطمون

بی علت نیست مه خود دانشگاه آموزش محور داره
 سپاس شده توسط najmehjoon ، @li
۲۸-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ :صبح
ارسال: #7
(۲۷-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ :عصر)mhdaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان بعد از سه ترم درس خوندن تف میندازم تو دانشگاه بی در و پیکر پیام نور

اینجا همه اساتید فقط یک چیز بلدن ::::: شبکه

من که کسی رو ندیدم که هنر دیگه ای نشون بده از خودش

تک و توک مثل دکتر رضوی هم که هستن و وقتی باهاشون هم کلام میشی میگن من نیستم ,این دانشگاه ال و بل

یکی نیست بگه اینقدر نق میزنی چرا پس نمیری.....

من خودم پیام نور قشمم

باورتون میشه اسم دانشگاه که میاد حتی اساتید شهرمم هم میگن نه

موندم با این دانشگاه چکار کنم واقعا تاسف آوره شرایطمون

بی علت نیست مه خود دانشگاه آموزش محور داره
من کارشناسی پیام نور بودم ببخشید ولی به نظرم بیشتر به پیام گور شبیه هست (هیچکی به خودش نگیره من خودمم پیام نوری بودم)از ی دانشجو دکترها کمک بگیرید حداقل 5 مقاله علمی پژوهشی در مورد موضوع داشته باشه بهترین کمک بهتون میکنه.
خداروشکر استاد هست اما مشکل موضوعی که میخوام کار کنم کسی نیست.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ :صبح
ارسال: #8
دقیقا mhdaa
تمام اساتید پیام نور شبکه کار میکنند و من هم مجبور شدم بعد 3 ماه موضوع مو شبکه انتخاب کنم که هیچ تخصصی ندارم و هیچ علاقه ای
درصورتی که میگن موضوعت بر اساس علاقه
و قتی انتخاب کردی تایید نمیکنند .
۶-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ :صبح
ارسال: #9
کی گفته
دکتر خلیلی در حوزه پردازش گفتار- پردازش تصویر
دکتر فرهودی نژاد هوش مصنوعی - هوش تجاری
دکتر رضوی مهندسی نرم افزار
دکتر فراهی پایگاه داده
دکتر آیت پردازش تصویر- پردازش گفتار- شبکه عصبی
دکتر یعقوبی الگوریتم
شما به کی گفتی گفته شبکه؟؟؟؟؟
انصاریمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۶-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ :صبح
ارسال: #10
شما مگه چه موضوعی علاقه دارین بگویید تا من راهنمایی کنم با کی بگیرد
انصاریمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند نمره از پایان نامه چاپ کتاب هست؟ motamed 0 276 ۲۸-۲-۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: motamed
  روش پیدا کردن Anchor paper در پایان نامه dara 0 384 ۲-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ :عصر
آخرین ارسال: dara

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
28 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۷-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ :صبح)، mahan (۶-۳-۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ :عصر)، ava_samin (۳۱-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ :صبح)، ebrahim.alaee (۳۰-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ :عصر)، pegah.kh (۱۱-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ :عصر)، AliReza (۲۷-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ :عصر)، حیفا (۷-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ :عصر)، abdi66 (۶-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ :صبح)، motamed (۳۱-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ :عصر)، helia (۱۳-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ :صبح)، h_v1988 (۱۷-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۱۰ :صبح)، najmehjoon (۳۰-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ :صبح)، macman (۷-۷-۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ :عصر)، mhdaa (۷-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ :صبح)، sarahb (۶-۳-۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ :عصر)، samira68 (۲۴-۶-۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ :عصر)، lahijani (۱۹-۷-۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ :صبح)، banana90 (۴-۷-۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ :صبح)، star65 (۱۰-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ :عصر)، bahmanno (۳۰-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ :صبح)، Fatemehh (۱۰-۱۲-۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ :صبح)، ida (۲۳-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ :صبح)، Samira.Sh (۸-۳-۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ :صبح)، @li (۷-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ :عصر)، farzanhp (۱۳-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ :عصر)، oujnet (۱۱-۱۲-۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ :عصر)، ams1362 (۳۰-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ :صبح)، tayyebi_shiva (۱۳-۶-۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری