شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

استاد محمدی!!!!!!!زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۳۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: AFROZ
آخرین ارسال: soha
پاسخ: 16
بازدید: 1667

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استاد محمدی!!!!!!!

۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ :عصر
ارسال: #1
1 (17) استاد محمدی!!!!!!!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم!!!!!!ببخشیندا!!!!یه سوال فنی میخواستم بپرسم!!!کسی هست استاد فاطمه محمدی رو بشناسه!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی حیاتیه ها!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد ریاضی هستش.بیشتر کلاساش پیام نور شهرکرده.اگه از نامبرده اطلاعی دارید لطفا سریعتر به بنده خبر بدید!!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط سامانی
۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: استاد محمدی!!!!!!!
به یابنده مژدگانی هم میدین ؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ :عصر
ارسال: #3
فقط اسمشو شنیدم... فاطمه محمدی نافچی.
یکی از درسهام که خودخوان بود رو تصحیح کرد
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ :عصر
ارسال: #4
(۲۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ :عصر)AFROZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم!!!!!!ببخشیندا!!!!یه سوال فنی میخواستم بپرسم!!!کسی هست استاد فاطمه محمدی رو بشناسه!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی حیاتیه ها!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد ریاضی هستش.بیشتر کلاساش پیام نور شهرکرده.اگه از نامبرده اطلاعی دارید لطفا سریعتر به بنده خبر بدید!!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این استاده همونیه که درس محاسبات عددی ما رو تصحیح کرد من فک میکردم میفتمش خیلی هم دنبال شمارش گشتم ولی پیدا نکردم منم توکلم به خدا بود که دیدم اصلا پاس شدم و به شماره نیاز نداشتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی از خیلیا پرسیدم انگار شمارشو به کسی نداده
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ :عصر
ارسال: #5
باشه مژدگانی هم میدم یه کارت شارژ!!!توروخدا از یه جا برام پیداش کنید!!!تمام زندگیه من!!!!!!!به این بستگی داره!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ :عصر
ارسال: #6
اگه میتونید تا 2 شنبه صبر کنید، به احتمال زیاد بتونم شمارشو براتون پیدا کنم
۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ :عصر
ارسال: #7
خواهش مي‌كنم تو رو به خدا قسم التماس مي‌كنم به استاد براي نمره زنگ نزنيد.‌
چند وقتي هست هي تلفنم زنگ مي‌خوره. هي اين دانشجويان زنگ مي‌زنن يا شماره برادرم را مي‌خوان يا مي‌گن سفارششون را به استاد بكنم. يكي دو تا نيستن كه.
خوب برادر من خواهر من در طول ترم درست را بخون كه اين مشكل پيش نياد. هي زنگم نزني به من التماس نمره و شماره كني بعد منم نتونم اين كار را انجام بدن هي پشت سرم بد و بيراه بگي.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ :عصر
ارسال: #8
خو به داداشت بگو نمره بده ای بابا
داداش من نیست به دانشجوهاش نمره میده هر کی ام میبینه میگه چه داداش خوبی داری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط سامانی ، kaka ، nasrin67 ، AFROZ ، sahar.n ، soha
۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #9
برو بابا... امتحاني كه گرفته را من ديدم من نخونده همين جوري بشينم سر جلسه و برگه امتحاني كه برادرم طرح كرده را بهم بدن به راحتي 18 يا 19 مي‌شم. طرف از 20 گرفته 4. كلاس هم كه از 10 جلسه 1 يا 2 جلسه اومده انتظار نمره داره. به اين موجود چجوري مي‌شه نمره داد؟!!!! حق اون افرادي كه سر كلاس اومدن و از برگه نمره خوب گرفتن ضايع مي‌شه.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
۲۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #10
چه ضایع شدنی به اون 10 بده به اونایی که اومدن 18 و 19 و 20 بده
 سپاس شده توسط nasrin67 ، AFROZ ، mahan ، AliReza
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Rastak432 (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری