شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

استاندار چهارمحال و بختياري : قانونی بودن استخدامیزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: mahdi
پاسخ: 7
بازدید: 818

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استاندار چهارمحال و بختياري : قانونی بودن استخدامی

۲۳-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #1
star استاندار چهارمحال و بختياري : قانونی بودن استخدامی
استاندار چهارمحال و بختياري مجوزهاي صادر شده طرح هاي استخدامي دستگاه هاي اجرايي استان را قانونی دانست

علی اصغر عنابستانی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: این مجوزها از سوي معاونت توسعه و سرمايه انساني رئيس جمهور صادر شده و قانوني است.

وی تأکید کرد: مجوز استخدام نيروي انساني جديد در دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختیاری از طريق طرح مهرآفرين نبوده و اين مجوز از سوي معاونت توسعه منابع و سرمايه انساني رئيس جمهور صادر شده است.

عنابستانی افزود: در مجوز یاد شده، استخدام نيروي انساني جديد مورد نياز دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري در دستور كار قرار گرفته و تمامي اين نيروها براساس نياز دستگاه هاي اجرايي، رعايت قانون و از طريق آزمون عمومي جذب و استخدام مي شوند.

وی تصریح کرد: نيروهاي مورد نياز دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختیاری در اين طرح، طبق قوانين استخدامي و گذراندن مراحل مختلف استخدامي جذب دستگاه هاي اجرايي مي شوند.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، sahar.n ، kaka ، Ahmad ، marzieh.k
۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ :عصر
ارسال: #2
RE: استاندار چهارمحال و بختياري : قانونی بودن استخدامی
خدا را شکر
من که قبول نشدم ولی حداقل چند نفر برن سرکار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته اونایهم که قبول شدن فک کنم تا یه سال دیگه هم نرن سر کار، آخه اونای که خرداد پارسال امتحان دادن هنوز تکلیفشون معلوم نشده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا مرا یاری ده تا قبل از اینکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم،
قدری با کفش های او راه بروم
 سپاس شده توسط sahar.n ، STAR ، Ahmad
۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :صبح
ارسال: #3
از تمام کسایی که من میشناسم شرکت کردن کسی قبول نشده!!!!!!! چندتاشون هم مردکشون کارشناسی ارشد بود!!!!
یعنی ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR
۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :صبح
ارسال: #4
(۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ :صبح)Ahmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از تمام کسایی که من میشناسم شرکت کردن کسی قبول نشده!!!!!!! چندتاشون هم مردکشون کارشناسی ارشد بود!!!!
یعنی ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من یه نفر رو میشناسم که فعلا قبول شده!! اونم با مدرک کارشناسی
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
 سپاس شده توسط Ahmad ، ف.فرجی
۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ :عصر
ارسال: #5
(۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ :صبح)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ :صبح)Ahmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یه نفر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR
۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۳۷ :عصر
ارسال: #6
(۲۴-۵-۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ :عصر)Ahmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ :صبح)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یه نفر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم یه نفر را میشناسم
با مدرک کارشناسی (روانشناسی)
خدایا مرا یاری ده تا قبل از اینکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم،
قدری با کفش های او راه بروم
 سپاس شده توسط STAR ، Ahmad
۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ :عصر، توسط mahdi.)
ارسال: #7
به نظر من این تیتر بیشتر بهش میاد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاندار چهارمحال و بختياري مجوزهاي صادر شده طرح هاي استخدامي - پارتی دستگاه هاي اجرايي استان را قانونی دانست
خب معلومه اونایی که که با بند پ استخدام شدن قانونیه مطمئن باشید اگه استخدامی درست برگزار می شد الان تعلیق شده بود تا دولت تصمیم نهایی را بگیره
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
22 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ :صبح)، mostafa haddadi (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ :عصر)، Ahmad (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ :عصر)، kaka (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ :عصر)، nasrin67 (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ :عصر)، mahdi (۲۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ :صبح)، STAR (۱۸-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ :عصر)، fahime.azad69 (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ :عصر)، mahan (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ :عصر)، ف.فرجی (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ :عصر)، marjan (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ :عصر)، sahar.n (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ :صبح)، MshdN (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ :عصر)، mahdi hashemi (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ :عصر)، parva (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :عصر)، jzd (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :عصر)، Rastak432 (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ :عصر)، parnia (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ :عصر)، khosravi (۱۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ :عصر)، خالدي (۳۰-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ :صبح)، marzieh.k (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ :عصر)، ark (۳۱-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری