شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اسم شما رنگ دارد، آن‌را بشناسيدزمان کنونی: ۲۴-۹-۱۳۹۶، ۱۲:۱۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sinderela
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 2
بازدید: 864

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم شما رنگ دارد، آن‌را بشناسيد

۳-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ :صبح
ارسال: #1
اسم شما رنگ دارد، آن‌را بشناسيد
اسم شما چه رنگي است؟ چي؟ مگر اسم‌ها هم رنگ دارند؟ پس چي كه دارند! تازه اگر شما بدانيد اسم‌تان چه رنگي است شايد خيلي از مشكلات‌تان در زندگي حل شود.


صورتی

قدرت جسمی بالایی داريد به خاطر اراده بالایی كه دارید، می‌توانید رویاهای‌تان را به راحتی به واقعیت تبدیل كنید. با مسئولیت‌ها به راحتی كنار می‌آیید و می‌توانید دیگران را در حل مشكلات‌شان راهنمایی كنید. از نظر عاطفی، فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.


نارنجی

شوخ‌طبعی و بذله‌گویی به‌خصوصی را كه به ارث برده‌اید، باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت می‌گیرند. سعی می‌كنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله‌گویی خاص خود، محیط را برای انجام كاری مثبت فراهم سازید. آماده كمك به دیگران هستید. رنگین‌كمان زندگی‌تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر كنيد.


آبی

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می‌دانند و شاید هم به همین دلیل برای‌شان جالب هستید. آزادی برای‌تان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی‌توانید در محیطی كار كنید كه به شما تحكم شود یا زیر نظر قرار دارید. اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشكلات و سختی‌هایش برای شما ارزشی فوق‌العاده دارد.


بنفش

عاشق كندوكاو و جست‌وجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد كافی رشد كرده است. این باعث شده به رشته‌هایی چون فلسفه روی آورید هیچ‌اتفاقی را به راحتی قبول نمی‌كنید. مگر آن‌كه خودتان آن‌را شخصا تجربه كرده باشید. برای حل مشكلات نیز راه حل را درون خود می‌جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ‌شدن با دیگران كمی برای‌تان مشكل است.


قرمز

بسیار جاه‌طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممكن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید كه آشكارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید. بسیار خونگرم هستید و به سادگی عصبي می‌شوید. ممكن است در اوج شادی نیز ناگهان و با كوچك‌ترین بهانه‌ای اخم‌های‌تان درهم رفته و به لاك خود فرو بروید. باید سعی كنید كه از انرژی فوق‌العاده‌تان در جهت مثبت استفاده كنید.


زرد

بسیار تیزهوش هستید. شخصیتی بسیار خوش‌بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می‌خواهید بر زبان بیاورید، كم نمی‌آورید. به دليل زنده‌دلی ابتكار و مستعد بودن‌تان در برقراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دوروبرتان پر از دوستان مختلف خواهد بود. با وجودی كه روحیه بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید كرد، مگر این‌كه شادی‌های‌تان را با دیگران تقسیم كنید. تنها ایرادی كه ممكن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه‌تان است كه گاهی شما را در خود غرق می‌كند! اگر نتوانید انرژی و توان‌تان را در مسیر درستی هدایت كنید درآخر خواهید دید، بیشتر كارهایی كه با هدفی مشخص شروع كرده‌اید ناتمام مانده‌اند.


طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آن می‌تواند رضایت خاطر شما را برآورده كند. از طرف دیگر رفتار و كلام‌تان چنان زيبايي دارد كه به‌ندرت ممكن است كسی با شما آشنا شود ولی شیفته‌تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیرقابل توصیف است. به هرچیزی با خوش‌بینی زیاد نگاه می‌كنید. می‌توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیات‌تان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می‌توانید به بهترین موقعیت‌ها تبدیل كنید.
نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه‌ای كه به پاكی و زیبایی‌های دنیا دارید می‌توانید توان و شادی فوق‌العاده‌ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه‌بر روحیه و شخصیت نوع‌دوست و انسان‌پروری كه دارید از یك حس‌ششم بسیار قوی برخوردارید كه از این طریق نیز می‌توانید به راحتی از مشكلات مردم با خبر شوید.


سبز

برای شما خیلی مهم است كه برنامه روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برای‌تان اهمیت زیادی دارد. به‌ندرت ممكن است زندگی‌تان آشفته و بی‌هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی‌های جدی نزد شما می‌آیند. برای حل مشكلات دیگران به‌شدت حرص می‌خورید. تكامل شخصیتی برای‌تان بسیار حائز اهمیت است و برای وسعت‌بخشیدن به دانش خود، هرگز از آموختن دست برنمی‌دارید. ترجیح می‌دهید به‌جای از شاخه‌ای به شاخه دیگر پریدن، روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.


رنگ‌های هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از:

قرمز: ۱ ش ج س الف
نارنجی:‌ ‌‌‌۲ ت ث ك ب
زرد: ۳ ی ل ص ض
سبز: ‌۴ و م د ژ
آبی: ۵ چ ن ط ظ
نیلی: ۶ ح خ ف
بنفش: ۷ ع پ غ
صورتی: ۸ ز ق ه
طلایی: ۹ ر ذ گ


مثال :م 4 ه 8 د 4 ی 3

سپس اعداد را با هم جمع می‌كنیم:

4+8+4+3=19

باز هم 2 عدد را با هم جمع می‌كنیم:

1+9=10عدد و دوباره 1+0=1
عدد 1 مربوط میشه به رنگ قرمز
هـــرگـــز به گذشته برنگـــرد؛

اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشت،

هیچوقت یک پرنسس نمیشد...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، leila ، maryam ، The DaRk PrOpheT ، مصطفی صالحی درجانی ، سامیار ، AliReza ، pegah.kh ، bakhsha
۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ :صبح
ارسال: #2
RE: اسم شما رنگ دارد، آن‌را بشناسيد
(۳-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ :صبح)sinderela نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صورتی

قدرت جسمی بالایی داريد به خاطر اراده بالایی كه دارید، می‌توانید رویاهای‌تان را به راحتی به واقعیت تبدیل كنید. با مسئولیت‌ها به راحتی كنار می‌آیید و می‌توانید دیگران را در حل مشكلات‌شان راهنمایی كنید. از نظر عاطفی، فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.

دقیقامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
29 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ :عصر)، kaka (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ :صبح)، ستاره (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ :عصر)، STAR (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ :عصر)، mahan (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ :عصر)، ف.فرجی (۱۷-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :صبح)، Glaxy (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :عصر)، kave (۱۸-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ :عصر)، sahar.n (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ :صبح)، pegah.kh (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ :عصر)، AliReza (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ :صبح)، af.rad (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ :صبح)، parva (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :عصر)، sinderela (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ :صبح)، tahoora (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :صبح)، مهندس (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :صبح)، Rastak432 (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ :عصر)، sahar.i (۲-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ :عصر)، khosravi (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ :صبح)، keshavarzi.fam (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ :عصر)، سامیار (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر)، samaneh672 (۱۱-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ :عصر)، mimi1980 (۵-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ :عصر)، bakhsha (۱۶-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ :صبح)، پارکینسون (۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ :عصر)، رها نور (۵-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ :صبح)، sheyda725 (۱۳-۵-۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ :عصر)، sami2016 (۱۳-۷-۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ :عصر)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری