شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اس ام اس های زیبای میلاد امام علی (ع) و روز پدر... زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۳۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan
آخرین ارسال: mahan
پاسخ: 1
بازدید: 304

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس های زیبای میلاد امام علی (ع) و روز پدر...

۲-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ :عصر
ارسال: #1
اس ام اس های زیبای میلاد امام علی (ع) و روز پدر...
تبریک به کسی که نمی دانم از بزرگی اش بگویم یا مردانگی، سخاوت، سکوت، مهربانیو… بسیار سخت است … پدرم روزت مبارک ..

ولادت مولی الموحدین امیرالمومنین حیدر کرار شیر خدا مولود کعبه و فرا رسیدن روز پدر راخدمت شما تبریک و تهنیت عرض میکنم . مکه پر شور و شعف ، کعبه می گیرد شرفقبله را قبله نما ، آمده میر نجف...میلاد مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، اسد الله الغالب، علی بن ابیطالب،مبارک باد . .

ولادت باسعادت مولای عاشقان، امیر مؤمنان، علی علیه السلام، مبارک باد

ای تو کعبه را نگین، یا امیر المؤمنینای تو خلقت را پدر، وی خلائق راامینکن نظر از روی لطف، به تمام پدرانروز سیزده رجب، ای امیر مؤمنان ای تکیه گاه محکم من، ای پدر جان ، ای ابر بارنده ی مهر و لطف و احسانای نام زیبایت همیشه اعتبارم، خدمت به تو در همه حال، هست افتخارم بابا دوستت دارم بابت تمام زحماتی که کشیدی دستانت را می بوسم و ممنونتم .روزت مبارک پدر جان ، باش و با بودنت باعث بودن من باش . روزت مبارک .

از صمیم قلب دوستت دارم نمک بر زخم من شیرین تر از خواب سحر گردد ،جگرها خون شود تا یک پسر مثل پدر گردد باور کن ماه هاست زیباترین جملات را برای امروز کنارمی گذارم،اما امشب همه جملات را فراموش کرده ام، همینطور بی وزن و بی هوا آمدم بگویم .پدرم روزت مبارک

پدر عزیزماز تو آموختم چگونه سبکبال زندگی کنم تا هجرتم نیز سبکبال باشداین بالهای پرواز قناعت و امید و عشق را تو به من بخشیدی.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو