شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اشتراک اینترنت adsl زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۱۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z.d
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 6
بازدید: 1333

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اشتراک اینترنت adsl

۳۰-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ :عصر
ارسال: #1
اشتراک اینترنت adsl
اولین شرط در این روش اینه که مودمتون مودم روتر باشه.

کامپیوتر شماره 1: این کامپیوتر را با کابل شبکه به مودم وصل می کنید. در قسمت تنظیمات مودم باید نوع اتصال PPPOE باشد. (ورود به بخش تنظیمات: وارد کردن 192.168.1.1 در نوار آدرس مرورگر)
کامپیوتر شماره 2: قرار دادن سی دی مربوط به مودم درون سی دی رام . و طی کردن مراحل نصب. این کامپیوتر را نیز با کابل usb به مودم وصل کنید.
.
.
.

هیچی دیگه . تمام شد.
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator
۱-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۹-۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #2
RE: اشتراک اینترنت adsl
با سلام و صلوات بر روح پاك بنيان گذار جمهوري اسلام ايران و شهيدان راهش.

خواهر گرامي بايد عرض كنم خلي خيلي كلي فرموديد.
چندين دسته مودم داريم.
تك پورت، دو پورت و وايرلس، چهار پورت
خوب اين چيزي كه شما فرموديد براي همه مودم‌ها صحيح نيست. مثلا مودم Billion با اين چيزي كه شما فرموديد فرق داره.
هر مودمي تنظيمات خواصه خودش را داره. ولي يكسري optionهايي در همه مودم‌ها بايد تنظيم بشه.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ :صبح، توسط z.d.)
ارسال: #3
(۱-۹-۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ :صبح)R.B.M Co.Software نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و صلوات بر روح پاك بنيان گذار جمهوري اسلام ايران و شهيدان راهش.

خواهر گرامي بايد عرض كنم خلي خيلي كلي فرموديد.
چندين دسته مودم داريم.
تك پورت، دو پورت و وايرلس، چهار پورت
خوب اين چيزي كه شما فرموديد براي همه مودم‌ها صحيح نيست. مثلا مودم Billion با اين چيزي كه شما فرموديد فرق داره.
هر مودمي تنظيمات خواصه خودش را داره. ولي يه كسري optionهايي در همه مودم‌ها بايد تنظيم بشه.

خدمتِ "حاجی گیری نوفِ تالار "عرض کنم که : بنده خودم با مودم tp-link 8811 امتحان کردم.
البته دوستان هم با D-link امتحان کرده بودند جواب داده بود. حالا شما با جزئیاتشو بگید. خوشحال می شم.
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
۱-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ :عصر
ارسال: #4
(۱-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ :صبح)z.d نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدمتِ "حاجی گیری نوفِ تالار "عرض کنم که : بنده خودم با مودم tp-link 8811 امتحان کردم.
البته دوستان هم با D-link امتحان کرده بودند جواب داده بود. حالا شما با جزئیاتشو بگید. خوشحال می شم.
عرض کنم خدمت برادرها و خواهرهای گرامی تالار که هر مودمی یه IP مخصوص به خودش را دارد ولی معمولا IP مودم ها همین 192.168.1.1 است. ولی مودمی مثل Billion کمی با بقیه فرق می کنه یعنی IP اون 192.168.1.254 است.
نکته بعدی که می خوام خدمت شما عرض کنم که مطلبی که شما فرمودید یه مطلب کلی است.
مثلا برای انجام این کار در مودم های مختلف متفاوت است.
به فرض مثال اگر شما مودم ALFEX داشته باشید باید connectionهای موجود در مودم را پاک نمایید و connection جدید بسازید در صورتی که در مودم Billion نیازی نیست connectionی را پاک نمایید فقط لازم است Connection جدید بسازید و این connection جایگزین connectionهای قدیمی می شود و مشکل حل می شود.
نکته بعدی در مورد فیلدهایی است که باید در مودم تنظیم نمایید.

بازم هست ولی الان توی شرکت هستم سرم شلوغه.
۱-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ :عصر
ارسال: #5
(۱-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ :عصر)Mahdi20 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که هر چی تلاش کردم روی مودم 8811 نتونستم کانکشن pppoe نصب کنم

متوجه نشدم کجای کار مشکل دارید!

اولش که 192.168.1.1 را وارد نوار آدرس مرورگرتون می کنید.بعدشم یه صفحه ای میاد که باید یوزر و پس را وارد کنیئ(به طور پیش فرض خودشونadminهستند).

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قسمت quick setup وارد شوید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

next

انتخابpppoe و next

وارد کردن یوزر و پَس اشتراک adsl

save & reboot

chaharmahalkhabar@
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، Administrator
۱-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ :عصر
ارسال: #6
خواهر گرامی گاهی باید در قسمت Advanced Setup و بعدش WAN و Connectionهای موجود در اونجا را پاک کنن.
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
حسن لوکاس (۲۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ :عصر)، cairex303 (۲۸-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ :عصر)، mojtabasoori (۸-۱-۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری