شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
خريد شارژ آز پي ان يو فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو تبلیغات

اشکال در موس و کیبوردزمان کنونی: ۸-۸-۱۳۹۳، ۰۵:۵۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Ahmad
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 10
بازدید: 1363

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اشکال در موس و کیبورد

۷-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ :عصر
ارسال: #1
اشکال در موس و کیبورد
با سلام به همه دوستان
کیبوردم گهگاهی کار نمیکنه،یعنی وقتی ویندوز بالا میاد و چراغهای نشانگر Caps lock,Scroll Lock,Num lock روشن میشه بعد از چندثانیه خاموش میشن و وقتی خاموش باشن گهگاهی به مدت دو سه ثانیه کیبورد کار نمیکنه و بعد دوباره کار میفته.گاهیم یه کلید قفل میکنه و چندین بار اجرا میشه.وقتی چراغهارو روشن میکنم بعد از 4،5 ثانیه دوباره خاموش میشن.البته قبلا از پورتps2 استفاده میکردم اما الان از usb اوایل مشکلی نبود نمیدونم چش شده!! همین الانم وسط تایپ بعضی حروف رو تایپ نمیکنه.
موس ام هم تقریبا همین مشکل رو داره،مدام گیر میکنه و تاخیر داره.حتی 1 موس جدید گرفتم بازم همین شکل رو داره.قبلا موس هم به پورتps2متصل بود اما الان به usb وصله.
ویندوز رو هم عوض کردم مشکل حل نشد.
اینم بگم تو تنظیمات BIOS قابلیتusbموس و کیبورد رو هم فعاله.
ممنون میشم کمکم کنید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۸-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ :صبح
ارسال: #2
RE: اشکال در موس و کیبورد
با سلام.
ببخشید دیر به مشکل شما جواب داده شده.
شما درایور USB سیستمتون را نصب کردید؟!!
کلا توی محیط ویندوز این طوریه یا زمانی که سیستم بالا میاد (مثلا توی BIOS) هم همین طوره؟!!
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط Ahmad
۸-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ :صبح
ارسال: #3
با سلام
اگر کامپیوترتون را چند ساله دارید و جدیدا ماوس و صفحه کلید تهیه کردید شاید راه کار پایین بدردتون بخوره چون پورتهای usb قدیمی بعضی مواقع با وسایل جانبی جدید خوب ست نمیشه .
این که همزمان موس و کیبوردتون مورد پیدا کرده احتمال زیاد ربطی به ویندوزتون نداره و مشکل عدم همخوانی پورتهای usb کامپیوترتون با نوع usb های صفحه کلید و موستون هست
لطفا چک کنید ببینید پورتهای usb کامپیوترتون usb1 هستند یا usb2 ؟ (فکر نکنم usb3 داشته باشید)
بعد ببینید صفحه کلید و موسی که تهیه کردید چه نوعی هستند (usb1 یا usb2 یا usb3)؟ و اگر همخوانی ندارند موس و صفحه کلیدتون را روی ی سیستم جدیدتر چک کنید و اگر درست بودند میتونید ی کارت usb جدید تهیه و روی مادربورد نصب کنید و ماوس و صفحه کلید را بهش وصل کنید شاید احتمال زیاد مشکلتون حل بشه .
 سپاس شده توسط Ahmad
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ :صبح
ارسال: #4
از کمک همه دوستان ممنون،از 2تا تبدیل usbبه ps2 استفاده کردم و مشکل کاملا برطرف شد.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ :صبح، توسط nematolahi_22.)
ارسال: #5
سلام دوستان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم یک سوال دارم یه سیستمی دارم که هر کار می کنم فلش نمی خونه
چه کار کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .
شاید جای سوال اینجا نبود ولی شما بزرگواری خودتون ببخشید .مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در شکار معرفت با عشق پیمان بسته ایم

در میان عاشقان ما عاشق دل خسته ایم

در جواب بی وفایی مهربانی کرده ایم

مهربانی را به رسم معرفت طی کرده ایم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ :صبح
ارسال: #6
با سلام. فقط حافظه فلش نمی خوره یا Mouse و Keyboard هم جواب نمی ده؟!!!!!
به نظر من از یه کارت PCI استفاده کنید.
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ :صبح
ارسال: #7
ماوس و کیبورد مشکلی نداره فقط فلش نمی خونه
کارت PCI ؟
میشه بیشتر توضیح بدین

۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ :صبح
ارسال: #8
بله می شه بیشتر توضیح داد. خوب اگر ویندوز شما Xp باشه دیده شده که گاهی برخی فلش ها را نمی خونه. خودم هم همین جوری این طوری شدم. ولی از وقتی مهاجرت کردم فلشی ندیم که نخونه.
اما در مورد کارت PCI، این کارت روی PCI مادربرد شما نصب می شه و معمولا چهار پورت USB به شما تقدیم می کند.
نمی دونم توی اینترنت عکسی ازش می تونم گیر بیارم یا نه و یا مجبورم برم پیش دوستم ازش عکس بگیرم و برای شما ارسال کنم.
 سپاس شده توسط nematolahi_22
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ :عصر
ارسال: #9
الان که در مورد کارت PCI سرچ کردم تقریبا مطمئنم که سیستمم این کارت رو داره ولی فلش رو وصل می کنم نمی تونه بخونه ممکنه تو پارتیشن بندی فضای لازم بهش اختصاص داده نشده باشه ؟

۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ :عصر
ارسال: #10
شما مطمئنا (Slat) اسلت PCI را روی مادربردتون دارید. این کارتی که می گم همون قسمتی از مادربردتون نصب می شه که Modem های قدیمی را نصب می کردیم. اما پشتش معمولا چهارتا پورت USB داره.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط nematolahi_22
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
bahram.r (۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :عصر)، كمال (۱۴-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
جزوات کنکور ارشد کامپيوتر و آي تي نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری