شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اطلاعیه... اطلاعیه...زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۱۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 9
بازدید: 921

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اطلاعیه... اطلاعیه...

۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
اطلاعیه... اطلاعیه...
با سلام به همه کاربران؛

به اطلاع شما عزیزان میرساند؛ فردا صبح از ساعت 8 الی 11 ،سایت از دسترس کاربران خارج شده و فقط مدیران و معاونین قادر به ورود هستند.
در این زمان به مطالب تالار سرکشی شده و پست های اضافی و اسپم ها حذف میشن تا حجم کاذبی که دیتابیس پیدا کرده از بین بره.

هدف از این کار، فقط و فقط رفاه حال شما کاربران عزیز و ارتقاء سطح کیفی تالار هست و بس.

با تشکر، کادر مدیریتی تالار.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sima ، kaka ، Masoud Ebrahimi ، nasrin ، Administrator ، mostafa haddadi ، STAR ، fahime.azad69 ، M-SH-IT ، Ahmad ، mahan ، marjan
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ :صبح
ارسال: #2
RE: اطلاعیه... اطلاعیه...
ایده ی خیلی خوبی بود

کادر مدیریتی تالار خسته نباشید!
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mostafa haddadi ، Administrator ، MostafA ، mohammad
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ :صبح
ارسال: #3
(۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ :صبح)farsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایده ی خیلی خوبی بود

کادر مدیریتی تالار خسته نباشید!

استاد جزایری که میگن اسپم اضافی نزنید ولی انگار نه انگار.مثلا همین اسپم کاربر فارسان میتونست با سپاس بیان بشه.دیگه نیازی نبود.الان همین اسپم که من زدم اینم اضافیه و باید حذف بشه ولی نمیذارید که اسپم اضافی نزنیم.والا بقران با این نوناشونمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR ، Masoud Ebrahimi
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ :صبح، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #4
هر از چندگاهی اسپم ها رو هرس کنید خوب میشه

امیدوارم این کار ادامه دار باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیران پس از خوندن این ارسال من (چون اسپمه، حذفش کنند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ :صبح
ارسال: #5
ای بابا.... من دیدم سپاس کمه، خواستم بیشتر تشکر کرده باشم! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیم مدیریت تذکر ندینا... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #6
(۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ :صبح)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه کاربران؛

به اطلاع شما عزیزان میرساند؛ فردا صبح از ساعت 8 الی 11 ،سایت از دسترس کاربران خارج شده و فقط مدیران و معاونین قادر به ورود هستند.
در این زمان به مطالب تالار سرکشی شده و پست های اضافی و اسپم ها حذف میشن تا حجم کاذبی که دیتابیس پیدا کرده از بین بره.

هدف از این کار، فقط و فقط رفاه حال شما کاربران عزیز و ارتقاء سطح کیفی تالار هست و بس.

با تشکر، کادر مدیریتی تالار.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چرا دو تا شعری که دیروز (یا روز قبلش ) گذاشته بودم رو حذف کردید؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ :عصر
ارسال: #7
اتفاقا این قسمت رو خانم nasrin 67 هرس کردن تو تقسیم کار
علنا این قسمت رو دادم به ایشون چون میدونستم از نظر شعر و ادبیات حرفی برا گفتن دارن
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ :عصر
ارسال: #8
بخش شعر و جملات ادبی به این صورت هرس شد که پستایی که بازدید کم و تعداد سپاسهای کمتر از 5تا داشتن حذف شدن اگه دقت کرده باشین من حتی بیشتر ارسالها خودمم حذف کردم طوری که از 320 ارسال به 196 ارسال کاهش پیدا کردن
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Administrator ، MostafA ، mohammad ، STAR
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ :عصر
ارسال: #9
(۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخش شعر و جملات ادبی به این صورت هرس شد که پستایی که بازدید کم و تعداد سپاسهای کمتر از 5تا داشتن حذف شدن اگه دقت کرده باشین من حتی بیشتر ارسالها خودمم حذف کردم طوری که از 320 ارسال به 196 ارسال کاهش پیدا کردن

بچه های تالار در حق این قسمت کم لطفی می کنن
من خودم از یه شعر به وجد میام تا میزارمش تو تالار اونوقت می بینم حتی یه سپاس هم داده نشده بهش

ضمنا، رِنج(حدود) سپاس دادن ها رو که بگیری همینه دیگه
مثلا میانگین سپاس هایی که به من داده شده، حدود دو و خورده ایه، پس فکر کنم متعارف سپاس به یه پست 2 یا 3 باشه

به هر حال میخواستم دلیلش رو بدنم

ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
nasrin (۱۳-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری