شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اطلاعیه 1391/08/29 سازمان سنجشزمان کنونی: ۱-۱۲-۱۳۹۶، ۱۱:۰۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 1
بازدید: 445

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اطلاعیه 1391/08/29 سازمان سنجش

۳۰-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ :صبح، توسط kaka.)
ارسال: #1
1 (19) اطلاعیه 1391/08/29 سازمان سنجش
نقل قول: پیرو اطلاعيه‌هاي مورخ ۲۴/۷/۹۱، ۱/۸/۹۱ و ۲۳/۸/۹۱ در خصوص اعلام ظرفيت پذيرش رشته‌هاي تكميل ظرفيت و ظرفيتهاي جديد در برخي از كد رشته‌هاي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال ۱۳۹۱ بدين وسيله توجه پذيرفته‌شدگان نهايي براي ثبت نام در موسسه آموزش عالي ذيربط و همچنين معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته‌هاي محلهاي بورسيه، داراي شرايط خاص، مجازي و بين‌الملل را به موارد ذيل معطوف مي‌دارد:

الف- آن دسته از داوطلباني كه متقاضي كدمحلهاي تحصيلي از كد رشته‌هاي امتحاني مندرج اطلاعيه‌هاي فوق بوده‌اند و فهرست اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده نهايي در سايت اينترنتي اين سازمان درج گرديده، لازم است در يكي از روزهاي سه‌شنبه و يا چهارشنبه مورخ ۷و۸/۹/۱۳۹۱ با همراه داشتن مدارك ثبت‌نامي (مدارك مندرج در اطلاعيه مورخ ۱۲/۶/۹۱ اين سازمان در خصوص اعلام اسامي پذيرفته شدگان نهايي) براي ثبت‌نام به موسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.
ب- آن دسته از داوطلباني كه متقاضي كد رشته‌ محل يا كد رشته محلهاي تحصيلي بورسيه، داراي شرايط خاص، مجازي و يا بين‌الملل از موسسات ذيل اين اطلاعيه بوده‌اند و فهرست اسامي آنان در سايت اينترنتي در رديف معرفي شدگان چند برابر نيز درج گرديده، لازم است براي انجام مصاحبه و ساير مراحل مورد لزوم با توجه به مندرجات اطلاعيه روز چهارشنبه مورخ ۸/۹/۹۱ به ارگان بورسيه و يا موسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.

يادآوري:
۱- نتايج نهايي كد رشته محلهاي تحصيلي از رشته‌هاي بورسيه، داراي شرايط خاص، مجازي و بين‌الملل پس از دريافت نتايج مصاحبه و انجام گزينش نهايي متعاقباً اعلام خواهد شد.
۲- آن دسته از داوطلباني كه هم در رديف پذيرفته شدگان نهايي و هم چنين در رديف معرفي شدگان چند برابر ظرفيت براي شركت در مراحل مصاحبه و ساير موارد مورد لزوم قرار گرفته‌اند « بندهاي الف و ب فوق» لازم است مطابق مفاد هر دو بند در موعد مقرر اقدام نمايند.
۳- مراجعه داوطلبان براي امور مربوط به هريك از بندهاي «الف و ب فوق» مي‌بايست در زمان مقرر صورت پذيرد عدم مراجعه براي هر كدام به منزله انصراف خواهد بود.

تذكرات مهم:
۱- پذيرفته شدگان مندرج در اين اطلاعيه كه قبلاً در يكي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار گرفته‌اند، لازم نيست از محل قبولي قبلي انصراف دهند، بلكه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه، مدارك ثبت‌نامي افراد مذكور از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي‌گردد. ضمناً لازم به ذكر است قبولي قبلي آن دسته داوطلباني كه اسامي آنان در اين اطلاعيه به عنوان پذيرفته شده درج گرديده است، لغو مي‌باشد.
۲- آن دسته از پذيرفته‌شدگاني كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده نهايي در دوره‌هاي روزانه به همراه اين اطلاعيه در سايت اينترنتي اين سازمان درج گرديده، حتي در صورت عدم ثبت‌نام در محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه نيز حق ثبت‌نام و شركت در آزمون تحصيلات تكميلي سال ۱۳۹۲ را ندارند. ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبولي اوليه آنان مربوط به دوره روزانه بوده و در مرحله تكميل ظرفيت در دوره غير روزانه (شبانه‌، مجازي، نيمه حضوري، غيرانتفاعي، پيام‌نور و يا بين‌الملل) پذيرفته‌شده‌اند، حتي با دادن انصراف از اين رشته‌ها حق شركت در آزمون سال بعد را نخواهند داشت.
۳- عدم مراجعه در تاريخهاي مقرر به منزله انصراف از تحصيل در كدرشته محل ذيربط تلقي مي‌گردد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (19) تعرفه ثبت‌ نام آزمون‌های سال 92 سازمان سنجش تعیین شد... kaka 0 429 ۱۵-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ :عصر
آخرین ارسال: kaka
1 (18) پاسخ سازمان سنجش به انتقاد داوطلبان به زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد 91 -ابان kaka 0 361 ۱۵-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ :عصر
آخرین ارسال: kaka
1 (19) تعرفه‌های دریافتی آزمون‌های سازمان سنجش در سال kaka 0 407 ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ :عصر
آخرین ارسال: kaka
1 (18) اعلام زمان ثبت نام و انجام آزمون كارشناسي ارشد ۹۲ توسط مشاور عالي سازمان سنجش kaka 0 391 ۱۱-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: kaka
1 (18) اطلاعيه سازمان سنجش در خصوص پذيرش بدون آزمون دانشجويان ممتاز كارشناسي در ارشد kaka 0 625 ۲۷-۵-۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ :عصر
آخرین ارسال: kaka
  امکان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته در سایت سنجش فعال شد Administrator 0 1,091 ۱۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ :صبح
آخرین ارسال: Administrator
  دفترچه انتخاب رشته ارشد 91 بر روی سایت سنجش قرار گرفت Administrator 2 1,177 ۷-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری