شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

افراد مخفیزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 20
بازدید: 2100

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افراد مخفی

۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ :صبح
ارسال: #1
افراد مخفی
کاربرای که پنهان میان حالا نمیدونم دلیلش چیه ... رو مدیران میتونن ببینن
بعضی مواقع کاربرای زرنگ با ترفندهایی میتونستند بفهمن کاربر مخفیه ولی انلاینه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که به حول قوه الهی یجوری این ترفند رو بستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه ترفند جدیدی پیدا کردین بگین تا اونم ببندم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA ، STAR ، sima ، SHIRIN
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #2
RE: افراد مخفی
یه راه هم وقتی به لیست دوستان نگاه میکنن آخرین زمان حضورشون تو سایت رو که میبینن با زمان حال یکیه میفهمن که مخفیه من خودم قبلا با این روش میفهمیدم کی مخفیهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط MostafA ، STAR ، sima
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #3
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه راه هم وقتی به لیست دوستان نگاه میکنن آخرین زمان حضورشون تو سایت رو که میبینن با زمان حال یکیه میفهمن که مخفیه من خودم قبلا با این روش میفهمیدم کی مخفیهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم نوذری این روشم بستمش

ولی چون شما معاون هستید برا شما اون ترفند کار میکنه

کاربرای عادی باید ترفند رو کنند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67 ، sima
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ :عصر
ارسال: #4
حالا چرا اینهمه محدودیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ :عصر
ارسال: #5
سلام.
چی فکر کردی آقای مدیر من هنوز میتونم مچتو بگیرم و بفهمم مخفی هستی.....

ولی نمیگم چه جوری....
هروقت مخفی شدید بهتون پیام میدم تا بفهمید من زرنگتر از این حرفهام مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونش همین 2ساعت پیش که یه لحظه آنلاین شدم سریع فهمیدم مخفی هستید اومدم بهتون پیام بدم مچتونو بگیرم گفتم بی خیال...
دل شکستن هنر نمیباشد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشالله دفعه بعد که مخفی شدید خودم گزارش میدم
 سپاس شده توسط Administrator ، SHIRIN
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ :عصر
ارسال: #6
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ :عصر)farsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا چرا اینهمه محدودیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محدودیت نیست که
خوب کسی که مخفی بود کاربرا با ترفند میفهمیدن مخفیه
پس یا باید باگ ها گرفته میشد یا امکان مخفی شدن حذف میشد تا مخفی شدن معنی پیدا کنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ :عصر
ارسال: #7
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربرای که پنهان میان حالا نمیدونم دلیلش چیه ... رو مدیران میتونن ببینن
بعضی مواقع کاربرای زرنگ با ترفندهایی میتونستند بفهمن کاربر مخفیه ولی انلاینه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که به حول قوه الهی یجوری این ترفند رو بستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه ترفند جدیدی پیدا کردین بگین تا اونم ببندم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمین جون شرمندتیم
ترفند ها را رو کنیم که بعد بلوکه کنی ؟؟ ها ؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Administrator
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ :عصر، توسط mahdi.)
ارسال: #8
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم نوذری این روشم بستمش

ولی چون شما معاون هستید برا شما اون ترفند کار میکنه

کاربرای عادی باید ترفند رو کنند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول
"ولی چون شما معاون هستید برا شما اون ترفند کار میکنه"
یه سوال
مگه معاون ها در حالت عادی نمی تونن بفهمن کی مخفی بالا اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ :عصر
ارسال: #9
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول
یه سوال
مگه معاون ها در حالت عادی نمی تونن بفهمن کی مخفی بالا اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونن ببینن، واسه همین هم هست که اگه بخوان ببینن این باگ بسته شده یا نه، بواسطه مدیریتشون و امکاناتی که دارن، نمیتونن آزمون درستی انجام بدن...

متوجه منظورم شدید؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، mahdi
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ :عصر
ارسال: #10
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول
یه سوال

چرا به راحتی میشه دید
اگه پستی که من گذاشتم رو بخونید متوجه میشید من گفتم قبلا از این روش استفاده میکردم یعنی قبل از اینکه معاون بشم
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط MostafA ، mahdi ، Administrator
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری