شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

افزايش ترافيك و آمار بازديد در آلكسا Alexa زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۵۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: The DaRk PrOpheT
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
پاسخ: 1
بازدید: 902

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افزايش ترافيك و آمار بازديد در آلكسا Alexa

۶-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ :عصر
ارسال: #1
1 (13) افزايش ترافيك و آمار بازديد در آلكسا Alexa
آموزش نصب تولبار آلكسا
اگر سايت داريد و قصد افزايش محبوبيت يك كلمه از سايت خود در گوگل را داريد اول تولبار آلكسا را حتما و حتما بر روي مرورگر خود نصب كنيد تا اثر معجزه آساي آن را بعد از چند روز در رتبه خودتان در آلكسا ببينيد و بعد براي استفاده از سيستم مخصوص سيستم افزايش محبوبيت كلمه در گوگل به سايت ارايه كننده اين سرويس برويد

اما نحوه نصب تولبار آلكسا:
اگر مرورگرتان فايرفاكس است
ميتونيد اين ابزار رو از آدرس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود كنيد و اگر مرورگرتان اينترنت اكسپلورر هست از آدرس
The Alexa Toolbar
دانلود كنيد
---------------------
چرا وبلاگم بازديد كننده نداره براي بالا بردن بازديد سايت چكار كنيم
چرا وبلاگم بازديد كننده نداره
براي پر بازديد شدن وبلاگ چكار كنيم
آموزش براي بيشتر بازديد داشتن وبلاگ
كلمات افزايش بازديد
نحوه بالا بردن بازديد وبلاگ
روش بالا بردن بازديد
اموزش بالا بردن بازديد كننده سايت
بالا بردن بازديد وبلاگ
بهترين قالب وبلاگ براي افزايش بازديد
يك راه براي افزايش امار وبلاگ در بلاگفا
افزايش بازديد در گوگل
افزايش بازديد روزانه وبلاگ
بالا بردن امار وبلاگ يا سايت
بالا بردن رتبه و بازديد وبلاگ
در صورتيكه شما با يكي از سوالات بالا وارد اين صفحه شده ايد و يا اين سوالات از قبل برايتان مطرح بوده است
پس اين مطلب را تا آخر بخوانيد
1- اگر سايت يا وبلاگ تان داراي متن پرارزش است همه كارهاي و مطالعاتتان براي گوگل باشد و نه ياهو يا موتورهاي جستجوي ديگر (98 درصد جستجو هاي متني در ايران با گوگل است)
ولي اگر يك سايت يا وبلاگ عكس داريد بيشتر بر روي آلتاويستا متمركز شويد ولي اگر هردوي اينها برايتان مهم است باز برويد سراغ گوگل در همينجا بگويم كه تخصص و مهارت من بر روي گوگل است و تا كنون در مورد آلتاويستا تحقيقي نداشته ام

2- اگر سايت داريد تولبار آلكسا را حتما و حتما بر روي مرورگر خود نصب كنيد تا اثر معجزه آساي آن را بعد از چند روز در رتبه خودتان در آلكسا ببينيد

3- ولي اگر وبلاگ داريد پيشنهاد مي كنم كه ابتدا يك دامنه براي خود ثبت كنيد و يادتان باشد اگر در بلاگ اسپات وبلاگ داريد حتما دامنه com. بايد ثبت كنيد تا بشود بر روي بلاگر پاركش كرد و بعد از ثبت دامنه و قرار دادن آن بر روي وبلاگ مرحله 2 را انجام دهيد
4- در google-analysts.com سايت يا وبلاگ خود را ثبت نماييد اين سايت لحظه به لحظه آمار مراجعه كنندگان به سايت شما را با كلمات جستجو شده همراه با يك كنترل پنل با امنيت بالا به شما ميدهد كه اين سرويس را به صورت لحظه اي من قبلا جاي ديگري نديده بودم به هرحال با كمك اين سرويس مي توانيد كلمات مورد علاقه كاربران را براي رسيدن به سايت تان پيدا كنيد و روي آن كار كنيد مثل همين كاري كه من الان كردم (راستش چند سوال بالاي مقاله را كه به شما خواننده محترم نسبت دادم از همين سرويس گرفتم و كلماتي است كه كاربران اين وبلاگ در زمان جستجو در گوگل براي ورود به وبلاگ من وارد كرده بودند
5- از كپي كردن مطالب سايت ها ي ديگر جدا خود داري كنيد چرا كه شديدا باعث دل آزردگي گوگل و در نتيجه موجب پايين كشيدن شما در نتايج جستجو خواهد شد (بدليل نقض كپي رايت)
ولي اگر مطمئن هستيد كه مطلبي را كه داريد كپي مي كنيد در نتايج جستجو هنوز نيامده شايد گوگل نفهمد كه مطلب شما دزدي بوده است و...
6- در صورتيكه توصيه من در نصب آلكسا را عمل كرديد وبلاگ يا سايت خودتان را بصورت homepage مرورگر خود دربياوريد تا ترافيكتان بيشتر شود(نا خود آگاه با هرباز كردن مرور گر آلكسا يك كانتر براي شما ميزند)
7- كاربران خود را به نصب آلكسا تشويق كنيد (مثل كاري كه من كردم) چرا كه با اين كار شما خودتان باري خودتان ترافيك جور ميكنيد(روي حرف من فكر كنيد منظورم را مي فهميد)
8- و بالاخره قرار دادن كد مخصوص widgets آلكسا واقع در alexa.com/siteowners/widgets در داخل سايت خودتان(يكي از چند نوع پيشنهادي در سايت آلكسا)و يادتان باشد كه از مخفي كردن آن(مثلا با قرار دادن داخل يك div مخفي شده با كدهاي css ) و يا قرار دادن در نقطه دور از دسترس كاربر خودداري كنيد چرا كه اين كد تنها زماني براي افزايش ترافيك سايت يا وبلاگ شما مفيد است كه كاربران بر روي آن كليك كنند(اين مورد را شخصا تست و بررسي كرده ام) و درغير اينصورت كار عبث انجام دادهايد و بالاخره اينكه محلي كه كد را قرار ميدهيد محل نمايش آمار آلكسا ميشود پس به اين نكته هم توجه شود كه قرار دادن آن داخل تگ header هم براي شما ثمري ندارد بلكه آن را داخل يك div در بهترين مكان نمايش قرار دهيد من اين كار را براي نمونه بر راي دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در همين وبلاگ انجام دادم سمت چپ را ملاحظه فرماييد حالا شمااگر روي آن كليك كنيد به آمار آلكساي google-analysts كمك كرده ايد و نه من .
9- من قبلا در مقاله اي با عنوان غرق در تبادل لينك نشويد توضيحات آنچه را كه مي خواهم بگويم گفته ام در اينجا اين نكته را اضافه كنم كه كاربران خود را از سايت يا وبلاگ خود فراري ندهيد حتما فروم هايي را ديده ايد كه لينك را فقط به اعضا نمايش مي دهند و يا وبلاگ ها و سايت هايي كه با جاي لينك متن لينك را نشان ميدهند درحاليكه اصلا چنين چيزي نياز نيست و با غرق شدن اين چنين در قضيه لينك دهي تنها باعث فراري دادن كاربران مي شويد
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mzzzzzzz (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ :عصر)، NANA00 (۳۱-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ :صبح)، tars15 (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ :عصر)، 1912228256 (۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری