شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

افزایش نمره آزمایشگاه ریزپردازنده...زمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۲۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 14
بازدید: 1937

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افزایش نمره آزمایشگاه ریزپردازنده...

۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #1
1 (13) افزایش نمره آزمایشگاه ریزپردازنده...

بچه هایی که آز-ریزپردازنده رو ترم قبل با استاد آخوندی داشتن برن یه نگاه دیگه به نمرات بندازن، فکر کنم استاد یک نمره به همه اضافه کرده...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Ahmad ، mohammad ، fahime.azad69
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: افزایش نمره آزمایشگاه ریزپردازنده...
البته به اکثر بچه ها دونمره اضافه کرده، فقط به من اضافه نکرده و ترسیده 20 بشم... واسه همین فقط یه نمره اضافه کرده!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم آزاد، به شما هم فقط یه نمره اضافه کرده؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط fahime.azad69
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ :عصر
ارسال: #3
سلام.
مي‌بينم كه اونايي كه آزمايشگاه ريز پردازنده دارن به فكر نمره هستند. من با استاد يادگاري داشتم. به من 20 داد. فقط من 20 شدم. استاد خيلي خوبي بود.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ :صبح
ارسال: #4
بله منم شدم19!!!!
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ :صبح
ارسال: #5
(۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ :صبح)fash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله منم شدم19!!!!

بجز ماکسیممهای کلاس، به همه 2 نمره اضافه کرده... این ظلمه به من و شما که بیشترین تلاشو کردیم... من بقیه آزمایشگاهها رو کمتر از این مایه گذاشتم و بیشتر از این نمره گرفتم...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ :صبح
ارسال: #6
(۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ :صبح)BenZemA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ :صبح)fash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله منم شدم19!!!!

بجز ماکسیممهای کلاس، به همه 2 نمره اضافه کرده... این ظلمه به من و شما که بیشترین تلاشو کردیم... من بقیه آزمایشگاهها رو کمتر از این مایه گذاشتم و بیشتر از این نمره گرفتم...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر منم واقعا بی عدالتیهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیشه رسمه نمره های بالا رو میسنجن با توجه به اونا ی درصدی به بقیه اضافه میکنن...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه که برعکس
خدا صبرتون بده
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ :صبح
ارسال: #7
استاد ما آز ریز پردازنده به همه داد 11 یا 12 ، فقط به گروه ما و یه گروه دیگه نمره 18 داد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ :صبح، توسط MostafA.)
ارسال: #8
(۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ :صبح)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استاد ما آز ریز پردازنده به همه داد 11 یا 12 ، فقط به گروه ما و یه گروه دیگه نمره 18 داد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد ما هم همینطور بودن... نمره ها توی رنج 12 تا 16 بود فقط به من و خانم آزاد و فکر کنم یک نفر دیگه که از جون و دل واسه این درس مایه گذاشته بودیم نمره 18 داده بودن ولی حالا به همه دو نمره اضافه کردن و به ما که حقمون بود یک نمره...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب اینه که من یک روز از صبح تا عصر رفتم تمام سیستم های آزمایشگاه رو که ویندوز نداشتن و نرم افزار های مورد نیاز روی اونها جواب نمیداد درست کردم، به زور و با کلی نامه نگاری و تعهد و کوفت و زهرمار تونستم یه سیستم دیگه هم از دانشگاه واسه آزمایشگاه بگیرم و اون رو هم سرویس کنم، استاد وقتی فهمید قول داد بهم نمره بیشتری بده ولی...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیال... ما که شرمون از دانشگاه کنده شد، خدا به داد ورودیهای بعدی برسه که حالاحالاها اونجا گیرن... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #9
ما هرچی داریم تو این درس از تو داریم
اما خداوکیلی ما کم زحمت کشیدیم دستمون درد نکنه بالاخص گروه ما خودت شاهد بودی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.. اصلا استاد به خاطر گروه ما نمره افزود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ :عصر
ارسال: #10
ما يه استاد داشتيم اسمش مهندس يادگاري بود. خداييش استاد با انصافي بود هر كجا هم بهش بگيد كم نمره داديد بررسي مي‌كرد و اگر واقعا همين طور بود جبران مي‌كرد.
يادمه ترمي كه با ايشون داشتم، بچه‌ها تشكيل گروه داده بودند ولي من تنها بودم. تا مسله را مي‌گفتند در كم‌تر از 20 دقيقه مساله را حل مي‌كردم و بقيه ساعت كلاس استاد يادگاري به بنده اجازه مي‌دادند كه به بقيه هم كمك كنم. حتي اجازه تدريس هم چند باري به بنده دادند. هر چي از اين استاد بگم كم گفتم. خدايش خيلي براي بچه‌ها زحمت كشيدند. البته بچه‌ها هم يكم كم كاري مي‌كردند. كسي را مجبور به كاري نمي‌كردند هر كس واقعا دلش مي‌خواست كار كنه كمكش مي‌كردند.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نمره شبیه سازی کجاست آیا؟ SHIRIN 9 1,283 ۲۲-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ :عصر
آخرین ارسال: سامانی
  کلاسا از کی شروع میشن ؟بخصوص آزمایشگاه ها!!!!!!! AFROZ 8 981 ۱۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ :عصر
آخرین ارسال: fahime.azad69

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری