شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

التماس یک دانشجو برای نمره میانترمزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
پاسخ: 8
بازدید: 1568

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

التماس یک دانشجو برای نمره میانترم

۱۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #1
التماس یک دانشجو برای نمره میانترم
با سلام. منظورم از زدن این تاپیک گفتن یکی از آخرین خاطراتی است که در دانشگاه برام پیش اومده را تعریف کنم و شما هم قضاوت کنید.

چند روز پیش (یک شنبه مورخ 14 خرداد) یه دانشجو زنگ زده و به خیالش شماره استاد را گیر آورده ولی تیرش به خطا رفته و شماره برادر استاد را گیر آورده بود به من زنگ شده و می گه که شماره استاد را می خواستم. دقت کنید گفته شماره استاد. بهش گفتم نمی تونم شماره استاد را بدم به دانشجوش. می گه من از آموزشگاه پدیده زنگ می زنم. آخه یکی نیست بگه روز تعطیل اون ظهر ساعت 1:00 کدوم آموزشگاهی زنگ می زنه. خلاصه شماره را ندادم و چون می دونستم دانشجو است به استاد نگفتم. بعدش چند روز بعد پیام داده که: سلام به برادرتون گفتید؟ راستش من از دانشجوهاشونم بگو شیر مادرت نکنه همچین. واسم 3 رد کرده.
بگو رفیقما بده 6 به جون خودم باهات رفیق می شم که دروغ نگفته باشی!

خودتون قضاوت کنید.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: التماس یک دانشجو برای نمره میانترم
خوب راست میگه به داداشت بگو یا قشنگ میانترم میخواد بده بالای 3 بده یا اصلا نده

نمره میانترم زیر =>3 معنی نداره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mohammad
۱۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ :عصر
ارسال: #3
برادر من. سابقه نداشته برادرم میانترم زیر 5 به کسی بده. حتمی یه کاری کرده که میان ترم را گرفته 3.
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67
۲-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ :عصر
ارسال: #4
بفرمایید خوانم نوذری میان ترم 5 گرفتند. تا جایی که بنده از نمره های میان ترم خبر دارم اگر کسی کلاس ها را تا حدودی اومده باشه و برادرم شناخته باشش نمره میان ترم اون فرد بین 5 تا 6 است. افرادی هم که سر کلاس شیطنت می کنن هم میان ترم کم تر از 5 می گیرن. این سیستم (میان ترم بین 5 تا 6) را بار اول برادر بنده در دانشگاه فارسان راه انداختند و استاد یادگاری هم با همین سیستم نمره میان ترم رد می کردند ولی بازم دست و دلباز از برادر بنده.
۲-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ :عصر
ارسال: #5
مسعود میگم این برادرت فرخشهرم کلاس برمیداره؟؟؟؟؟
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
۲-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #6
به امین گفتم یه بار اومدم به حاج آقا گفتم برادرم استاده می خواهید برای شما تدریس کنه گفت استادامون تکمیله. منم دیگه نرفتم. احتمال زیاد به جای فارسان بیاد فرخشهر.
۲-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ :عصر
ارسال: #7
(۲-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بفرمایید خوانم نوذری میان ترم 5 گرفتند.

بله ایشون اول به من 5 داده بودن ولی چند روز پیش که دوباره نگاه کردم میانترمم 6 شده بود
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۲-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ :عصر
ارسال: #8
شمارشو بده بینم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نمره درس سيستم اطلاعات مديريت Masoud Ebrahimi 0 582 ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
7 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
efe2012 (۲-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ :عصر)، مینا (۱۸-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :صبح)، Rastak432 (۸-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :عصر)، 85123233 (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ :عصر)، karba (۶-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ :صبح)، hesam1388 (۲۴-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ :عصر)، nastaran2398 (۳-۸-۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری