شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

امام رضا (ع) . . .زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: AliReza
آخرین ارسال: mahan
پاسخ: 25
بازدید: 1827

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امام رضا (ع) . . .

۱۴-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ :عصر
ارسال: #1
امام رضا (ع) . . .
با سلام خذمت دوستان عزیز
خواستم بگم که با وجود گذشته شومی که داشتم مورد لطف خدا و امام رضا (ع) قرار گرفتم و من و دعوتم کرده
گفتم تو این پست از همه کسایی که چه دیدمشون و چه هنوز افتخار دیدنشون رو ندارم حلالیت بطلبم و بگم که حلالم کنید هر حقی به گردنم دارید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط kaka ، nasrin67 ، sima ، atefeh.m ، STAR ، mostafa haddadi ، Administrator ، Mahe Asemoon ، neda.m
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ :عصر
ارسال: #2
RE: امام رضا (ع) . . .

من که حلالت نمیکنم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی اذیتم کردی... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی میکنم گل پسر...
برو به سلامت...
خدا پشت و پناهت...

نایب الزیاره همه بر و بچه های تالار هم باش و سلام همه ما رو به آقا امام رضا (ع) برسون... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی، الآن اونجا سرده آ... لباس گرم حتماً همرات ببر، پارسال این موقع کاروانی که بسیج دانشگاه برد بالای 80درصدشون سرما خورده بودنآ...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط AliReza
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #3
امسالم هم از طرف بسیج میریم
من قبل سفر سرما خوردم و تازه امروز بوسیدمت پس مراقب خودت باش
بنظر من
خوشبحال اونی که امام رضا دعوتش میکنه ولی . . .
خوشا به ساعدت اونی که امام رضا میره دیدنش . . .
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ :عصر
ارسال: #4
خوش به سعادتتون آقای علیزاده

تقریبا از آخرین باری که رفتم 9 سالی میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما که سعادت نداریم امام رضا دوسمون نداره تو رو خدا واسمون دعا کنید
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط AliReza
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ :عصر
ارسال: #5
(۱۴-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تقریبا از آخرین باری که رفتم 9 سالی میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
مرسی،نگید اینطوری،امام رضا همه رو دوست داره،مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سومین باریه که دارم میرم ولی تازه دارم میفهمم امام رضا(ع) یعنی چی، به جرأت میتونم بگم اون 2بار برام مثل زیارت امام زاده بود چون نتونسته بودم درک کنم
انشالله شما جز اونایی هستید که امام رضا بیاد پیشتون
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ :عصر
ارسال: #6
(۱۴-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۴-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
مرسی،نگید اینطوری،امام رضا همه رو دوست داره،مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سومین باریه که دارم میرم ولی تازه دارم میفهمم امام رضا(ع) یعنی چی، به جرأت میتونم بگم اون 2بار برام مثل زیارت امام زاده بود چون نتونسته بودم درک کنم
انشالله شما جز اونایی هستید که امام رضا بیاد پیشتون

ممنون
انشالله سفر خوبی پیش رو داشته باشید
التماس دعا
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط AliReza
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ :عصر
ارسال: #7
با اینکه عید نوروز آنجا بودم ولی حسودی کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعا یادتون نره
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط AliReza
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ :عصر
ارسال: #8
(۱۴-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ :عصر)soha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اینکه عید نوروز آنجا بودم ولی حسودی کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعا یادتون نره
حتماً حتماً حتماًمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من خودم محتاج دعا هستم
 سپاس شده توسط soha
۱۵-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ :صبح
ارسال: #9
پیش پیش زیارتتون قبول
سفرتون سلامت
اما حلالتون نمیکنیم اگه رفتین اونجا واسه ما دعای مخصوص نکنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط AliReza
۱۵-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ :صبح
ارسال: #10
(۱۵-۹-۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ :صبح)sima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش پیش زیارتتون قبول
سفرتون سلامت
اما حلالتون نمیکنیم اگه رفتین اونجا واسه ما دعای مخصوص نکنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم، حتما دعای مخصوص میکنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا حلال؟
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
AliReza (۱۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری