شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

امتحانات ترم دوم 91 - 90 چطور بودنزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۲۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: nasrin67
پاسخ: 202
بازدید: 15662

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 3.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امتحانات ترم دوم 91 - 90 چطور بودن

۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ :صبح
ارسال: #1
1 (7) امتحانات ترم دوم 91 - 90 چطور بودن
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67 ، mahan ، mohammad ، mostafa haddadi ، Masoud Ebrahimi
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ :صبح
ارسال: #2
RE: امتحانات ترم دوم 91 - 90 چطور بودن
از همین الان اعصابمون داغونه!!

گفتن نمرات دروس عملی رو تا قبل از 15 خرداد وارد میکنیم و امروز 16 امه و خبری نیست که نیست...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ :صبح
ارسال: #3
همه ی میانترم های این ترم من 6 میباشد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به غیر تحقیق در عملیات که خودخوانه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ :صبح
ارسال: #4
خوش به حالتون آقای جزایری من دوتاشون یعنی مهندسی اینترنت و ریزپردازنده 6 شدم ریاضی مهندسی 5.75 ، کامپایلر 5 ولی سیستم اطلاعات مدیریت 0 مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون نرفتم سر کلاسش میانترم بهم نداد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Administrator
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ :صبح
ارسال: #5
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون نرفتم سر کلاسش میانترم بهم نداد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه بهت گفتم پاورپوینته رو ببر بهشون بده... من درستش کردم 6 شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ :صبح
ارسال: #6
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ :صبح)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه بهت گفتم پاورپوینته رو ببر بهشون بده... من درستش کردم 6 شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه تو بیکار بودی من همون موقع گزارش کار کاراموزیم تایپ میکردم آخه شما شانس داشتین گزارش کار ازتون نخواستن من بدبخت سه تا هم گزارش کار بردم یکی مخابرات فارسان یکی شهرکرد یکی هم استاد منصوری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیال نداد که نداد واسه ترم میخونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ :صبح
ارسال: #7
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه تو بیکار بودی من همون موقع گزارش کار کاراموزیم تایپ میکردم آخه شما شانس داشتین گزارش کار ازتون نخواستن من بدبخت سه تا هم گزارش کار بردم یکی مخابرات فارسان یکی شهرکرد یکی هم استاد منصوری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیال نداد که نداد واسه ترم میخونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بالاخره بیکار بودم یا شانس داشتم؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ :صبح، توسط nasrin67.)
ارسال: #8
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ :صبح)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بالاخره بیکار بودم یا شانس داشتم؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر دوتاشمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شانس داشتی که گزارش ازت نخواستن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیکار بودی که نشستی پاورپوینت درست کردیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید فکر کنم تایپیک رو منحرف کردیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #9
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ :صبح)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب میگفتین خودم و خانم نوذری درستش کردیم .... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[spoiler='فقط خانم نوذری بخونه :']خانم نوذری اینم دوسته دارید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/spoiler]
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ :عصر
ارسال: #10
[spoiler='فقط آقای جزایری بخونه!!! ']اتفاقا من واسه ی این تحقیق کلی چونه زدم، اینقدر زبون ریختم تا استاد حاضر شد تحقیق بده، بعدشم به خانم نوذری گفتم که این پاورپوینت از یه کتابه که 6 فصله،3فصل اول مال من، 3 فصل دوم مال تو، منم 3 فصل خودمو درست کردم و تحویل دادم. تازه استاد هیچ جوری حاضر نمیشد تحقیق بده، به زور راضیش کردم... بشکنه این دست که نمک نداره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/spoiler]
 سپاس شده توسط Administrator
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امتحانات چطور بودن Administrator 347 33,873 ۲۱-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ :صبح
آخرین ارسال: mostafa haddadi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
10 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
STAR (۱۶-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ :صبح)، tahoora (۱-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ :عصر)، f_AllahbeiGy (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :عصر)، mehdi3234 (۱۸-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ :عصر)، leila_shko (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ :عصر)، sarahb (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ :صبح)، aminzayer (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ :صبح)، seif (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ :صبح)، it engineer (۲۸-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ :عصر)، maaaryam (۲۵-۴-۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری