شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

امتحانات چطور بودنزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۳۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 348
بازدید: 33881

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 88 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امتحانات چطور بودن

۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
امتحانات چطور بودن
سلام و درود بر کاربران آز پی ان یو
من که تا الان فقط یه امتحان دادم اونم تفسیر نهج البلاغه بود سوال ها اولش سخت بود روحیمو باختم بعد دیدم آسون شدن روحیه یه باخته شدم رو دو باره بدست اوردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحانات شما چطور بودن ؟؟؟

قبولی با نمرات بالا در امتحانات این ترم رو برای تک تک اعضا تالار از خداوند منان عاجزانه خواستارم
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Arezoo ، mohammad ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، seda ، atefeh.m ، kaka ، maryam ، AliReza ، Rastak432 ، najmehjoon
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ :عصر
ارسال: #2
RE: امتحانات چطور بودن
درود دو صد بدرود
منم دوشنبه شیوه ارائه داشتم که در ترم های پیشین تستی تشریحی بر گزار میشد
این ترم گفتن تستی کامله که تستی کامل هم شـــــــــــد . از بقیه که گفتن قرار بشه و شده بی اطلاعم
من کلا 5 ساعت خوندمش روزنامه وار فصل آخرم نخوندم .چون استادش توپ بود اگه تشریحیم بود خیالم راحت بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکر عالی در حد تیم ملی المپیک بعدیمم اگه خدا قبول کنه معادلاته 18 دهمه
فقط این دعا کنید ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator ، STAR ، salman6
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ :عصر
ارسال: #3
سلام به همه

من امروز شبکه1 داشتم
تنها 4 فصل از 5 فصل رو خونده بودممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتیم سر جلسه امتحان
تو منابع اومده بود که این امتحان تستیه، من هم برای تستی این 4 فصل رو که خونده بودم اماده بودم
برگه سوالا پخش شد، یه نگاه زیرچشمی که به برگه ها کردم، دیدم که بله
به قولِ بچه ها: "سرمون گول مالیدن"، و تشریحی هم دارهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دلم گفتم : پاشو مصطفی، بیخیال این درس شو و بدون امتحان دادن
بعد از امضای صورت جلسه بدون پاسخ دادن به سوالا جلسه رو ترک کن

شیطونی هم کردم، به بچه های کلاس هم گفتم بیاید سفید بدیم
زیر بار نرفتند
چون دیدم تنهام، مجبوراً منم نوشتممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از عصبانیت، دیگه چیزی در مورد تستی ها به ذهنم نمی رسیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشریحی ها رو هم یه جور سرهم بندی کردم

در حالی که موقع خوندن درس حال میکردم باهاش ولی امتحانش حالمو گرفتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ :عصر
ارسال: #4
سید حداقل صبر می کردی دو سه تا امتحان بدیم !!!!!!!!!!!
اول بسم الله امتحان نداده ..........
 سپاس شده توسط salman6
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #5
خوب اینجوری هر امتحانی رو که دادیم نظرمون رو میگیم بذاریم آخر امتحانها هممون یادمون میره که کدوم امتحان سخت بوده کدوم آسون کدوم تستی بوده کدوم تشریحی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط mahdi ، mostafa haddadi ، mohammad ، nasrin
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ :عصر
ارسال: #6
یادش بخیر...
امتحان اونم توپیام نور همیشه چندتا از فصلها را به صلاح دید خودمون حذف میکردیم بعد می رفتیم سر جلسه
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ :عصر
ارسال: #7
سلام به همه
من نظریه داشتم
دوتا سوال اولو که دیدم فشارم افتادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه نگاه به دور و برم که کردم دیدم همه مثله من دچار افت فشار شدنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه دادیمش اما چه دادنی....
6 تا تست درست زدیم و بقیه رو هم هی نگا کردیم ببینیم کدوم یکی به جواب شبیه و زدیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا واشسون نخواد که اینجوری به آدم استرس وارد میکننمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثله یه مرد واقعی اومدیم بیرون و انگار نه انگار اتفاقی افتاده(ایزی لایف بدرد همین روزا میخوره)مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط nasrin ، STAR ، Fereshte ، M-SH-IT ، mohammad ، Masoud Ebrahimi ، سامانی
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ :عصر، توسط yasi.)
ارسال: #8
سلام و خسته نباشید به همه دوستان

دیروز که سر جلسه بودم یه سری از بچه ها امتحان فیزیک داشتن. از 30 تا سوال 8 تای اولشو یه سریا نزده بودن میگفتن از قسمت حذفیات بوده( مثل اینکه اصلا سر کلاسا نرفته بودن و از چیزی خبر نداشتن) یه سوالم دو تا جواباش مثل هم بود.وقتی که بهم گفتن قسمت حذفیاتو چی کار بکنن موندم چی بهشون بگم.
خیلی دوست داشتم یه جوری بهشون کمک کنم حیف که نمی شد....
لبخند بزن!
بدون انتظار پاسخی از دنیا ،
بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده می شود
که به جای پاسخ لبخند ،
با تمام سازهایت می رقصد ...
 سپاس شده توسط sima
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ :عصر
ارسال: #9
سلام بچه ها به همتون خسته نباشید میگم و به خاطر اینکه ما رو موش آزمایشگاهییه خودشون کردن بینهایت خدارو شاکرم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم تا حالا ی امتحانه شیوه دادم که طبق گفته کاربر محمد بسیار آسون بود ولی امتحان دومیه رو بگو که خدا بگم چیکارشون بکنه با این سوال طرح کردنشون!!!!!!!
امتحان دومیم اقتصاد مهندسی بود.اقتصادا که تستیش کردن گفتیم بابا باشه... قبول...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید اینکارو کردن که بچه ها معدلاشون بره بالا ولی.......
بچه ها چشمتون روز بد نبینه ی امتحانی بود کوفتی!!آخه منی که دیگه کتابو از بر بودم باید چشم بسته همه سوالارو جواب میدادم نه این جوری!!!! اینقد چیزای حفظی ندیده بودم توش که داده بودن.والا ما هر چی امتحان اقتصاد دیده بودیم همش محاسباتی و آسون بودن.به خدا طراحش خیلی نسنجیده سوال طرح کرده بودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.نمیدونم چرا دارن اینکارا رو با ماها میکنن!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی نصیحت از من به همه بچه های آز پی ان یو
بچه ها مراقب درسای محاسباتی و ریاضی واراتون باشین.

خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط Administrator ، mohammad
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ :عصر
ارسال: #10
(۷-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ :عصر)memory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۷-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ :عصر)yasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما مراقب امتحانایید؟؟؟؟؟؟؟؟دانشجو نیستید؟

یه جورایی آره..
لبخند بزن!
بدون انتظار پاسخی از دنیا ،
بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده می شود
که به جای پاسخ لبخند ،
با تمام سازهایت می رقصد ...
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (7) امتحانات ترم دوم 91 - 90 چطور بودن Administrator 201 15,663 ۳-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
14 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ :صبح)، tahoora (۱-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ :عصر)، مش قربون (۲۲-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ :عصر)، z_zamani (۱۴-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ :عصر)، sahar.i (۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ :عصر)، avayzamin (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ :عصر)، خالدي (۵-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ :صبح)، mha781 (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ :صبح)، eli88 (۲۱-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ :صبح)، ft6511 (۱۰-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ :صبح)، مداح (۱۸-۸-۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ :عصر)، sahar66 (۱۷-۳-۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ :صبح)، eshmaill (۲۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ :عصر)، mahbob (۳-۲-۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری