شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

امتحان ارشد 92 دانشگاه آزاد چطور بود ؟زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۱۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: ریحانه
پاسخ: 22
بازدید: 2841

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امتحان ارشد 92 دانشگاه آزاد چطور بود ؟

۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
امتحان ارشد 92 دانشگاه آزاد چطور بود ؟
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
کیا امتحان ارشد دانشگاه آزاد داشتن
امتحان چطور بود ؟
حوزه امتحانیتون کجا بود ؟
چندتا انتخاب داشتین و کدوم دانشگاه ها را را زدین ؟
انشالله همتون قبولین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، ریحانه
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :صبح
ارسال: #2
RE: امتحان ارشد 92 دانشگاه آزاد چطور بود ؟
امسال چرا آزمون انفورماتیک با دانشگاه آزاد یکی شده بود.هرکس دوتارو ثبت نام کرده بود 40تومن از دستش رفت مثل خواهر من.
من میخواستم برم جاش امتحان بدم رفتم جرایمو خوندم 1تا 10 سال محرومیت از کنکورو اگه امسال هرجا قبول میشدی کلا قبولی باطل میشدو چندتا مورد دیگه هم داشت ترسیدم نرفتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط سامانی
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :صبح
ارسال: #3
منم امروز رفتم امتحان دادم آزمون از ساعت 8 تا 10 بود یعنی کلن 120 دقیقه

زبانش سه تا متن خیلی طولانی داده بودن که خیلی وقت گیر بودن

سوالات درس مهندسی نرم افزار خیلی راحت بودن مدار منطقیش هم خوب بود

من فقط دو تا از دانشگاه ها رو انتخاب کردم یکی نجف آباد یکی هم علوم تحقیقات اصفهان

حوزه امتحانیم هم دانشگاه آزاد شهرکرد بود
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سامانی
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ :صبح
ارسال: #4
ارشد IT دانشگاه آزاد خیلی بهتر از ارشد نرم افزارشه
خوش به حال کاربرایی که آی تی امتحان دادن
و خوش به حال کاربرایی که برای انتخاب دانشگاهشون اول علوم تحقیقات ها را زدن بعد واحد آزاد و بعد پردیس مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، سامانی ، ریحانه
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ :صبح
ارسال: #5
(۱۰-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارشد IT دانشگاه آزاد خیلی بهتر از ارشد نرم افزارشه
خوش به حال کاربرایی که آی تی امتحان دادن
و خوش به حال کاربرایی که برای انتخاب دانشگاهشون اول علوم تحقیقات ها را زدن بعد واحد آزاد و بعد پردیس مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاااااااااااااا نقطه مقابل انتخاب های من رو گفتین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط ریحانه
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #6
الان یکی از دوستان تو مسنجر گفت خیلی راحت بود امتحانم و آی تی امتحان دادم
اولین دانشگاه رو هم پردیس بوشهر زدم
بنده هم عرض کردم وسایلتو جمع کن که مهر باید بری بوشهر

گفت نه ثبت نام نمیکنم تو تکمیل ظرفیت میزنم علوم تحقیقات با عرض پوزش بهش گفتم که وقتی قبول بشی پردیس
دیگه حق نداری تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی

الان بنده خدا فکر کنم داره گریه میکنه

منم در جواب بهش گفتم در روز 5 ساعت آنلاینم نمیشد یه سوال بپرسی در مورد انتخاب دانشگاه و ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، سامانی ، ریحانه
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ :عصر
ارسال: #7
(۱۰-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان یکی از دوستان تو مسنجر گفت خیلی راحت بود امتحانم و آی تی امتحان دادم
اولین دانشگاه رو هم پردیس بوشهر زدم
بنده هم عرض کردم وسایلتو جمع که که مهر باید بری بوشهر

گفت نه ثبت نام نمیکنم تو تکمیل ظرفیت میزنم علوم تحقیقات با عرض پوزش بهش گفتم که وقتی قبول بشی پردیس
دیگه حق نداری تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی

الان بنده خدا فکر کنم داره گریه میکنه

منم در جواب بهش گفتم در روز 5 ساعت آنلاینم نمیشد یه سوال بپرسی در مورد انتخاب دانشگاه و ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب ضد حالی خورده بنده خدا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ :عصر
ارسال: #8
یعنی کاربر دیگه ای ندارم که ارشد آزاد امتحان داده باشه ؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ :عصر
ارسال: #9
گرایش نرم افزار بودم امتحانشم خوب بود ببینیم این چی میشه
اول پردیس زاهدان زدم بعد علوم تحقیقات هر چی بود زدم ، حوزه م خوب بود مث همیشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ :عصر
ارسال: #10
(۱۰-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی کاربر دیگه ای ندارم که ارشد آزاد امتحان داده باشه ؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرتون امیدوار کننده هست این مدل امتحان دادن ؟
از دروس مشترک فقط ساختمان و مدار منطقی
از تخصصی فقط الگوریتم
زبان و ساختمان گسسته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بده نه؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد sahar.n 6 551 ۲۰-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n
  نتایج ارشد آزاد 92 اعلام شد Administrator 4 728 ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: shahmohammadi
1 (17) پذیرش بدون آزمون در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه پیام‌نور kaka 0 597 ۱۶-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ :صبح
آخرین ارسال: kaka
  توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از هفته آینده(خرداد۹۲) kaka 0 438 ۱-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ :عصر
1 (18) زمان برگزاری و ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد kaka 7 792 ۲۹-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ :عصر
  پذیرش بدون کنکور دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان Rastak432 1 737 ۴-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ :عصر
1 (18) پذيرش بدون آزمون دانشجويان ممتاز كارشناسي در مقطع کارشناسي ارشد دانشگاه یزد kaka 0 452 ۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ :عصر
1 (18) نتايج پذيرش فارغ التحصيلان ممتاز دوره بدون آزمون ارشد آزاد فردا اعلام مي شود kaka 0 365 ۱۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ :عصر
1 (17) دستورالعمل انتخاباتی دانشگاه‌ها تا ۱۰ روز آینده/آغاز زودهنگام امتحانات دانشگاه‌ها kaka 0 366 ۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ :عصر
  آغاز ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از هفته آینده(بهمن ۹۱) kaka 2 448 ۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
12 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۹-۸-۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ :عصر)، sahar.n (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :صبح)، masood_r (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ :عصر)، artan200 (۲۶-۵-۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ :عصر)، aa66 (۳۰-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ :صبح)، niloo100 (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ :عصر)، mmmmz (۲۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ :عصر)، zaza (۲۷-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ :صبح)، samisami1 (۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ :صبح)، elham0 (۱۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ :صبح)، darkras (۲۲-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ :عصر)، lkm (۱۳-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری