شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

امتحان فراگیر ارشد سال 92 برگزار شدزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۰۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: khoram22
آخرین ارسال: khoram22
پاسخ: 8
بازدید: 820

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امتحان فراگیر ارشد سال 92 برگزار شد

۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ :صبح
ارسال: #1
امتحان فراگیر ارشد سال 92 برگزار شد
بلاخره این امتحان هم برگزار شد در حوزه امتحانی ما قسمت آقایان شرکت کنندگان کامپیوتر کلا 5 نفر بودیم که دو نفرمان هم نیامده بود.خانمها را نمی دانم البته ممکنه در اون قسمتی که ما نشسته بودیم این تعداد هم رشته را قرار داده بودند که البته بعید می دانم. در ابتدای امتحان رئیس ناظران اعلام کرد که نماینده سازمان سنجش می گوید امتحان نمره منفی دارد با توزیع سوالات و دفترچه که روی آن نوشته شده بود نمره منفی ندارد دوباره از بلند گو ها اعلام شد نمره منفی دارد بعد از ده دقیقه اعلام شد نمره منفی ندارد کلا شیر تو شیری بود..در شهر شما امتحان چطور برگزار شد شلوغ بود یا خلوت؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n
۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :صبح
ارسال: #2
RE: امتحان فراگیر ارشد سال 92 برگزار شد
سلام
در حوزه امتحانی ما (قم) خیلی کامپیوتر شرکت کرده بودند حداقل در کلاسی که ما نشسته بودیم همه کامپیوتر بودند سرجمع در کلاس 30 نفر بودند اگر در سایر کلاسها هم بودند نمیدانم.
برای ما هم امکانات در حد صفر بود پذیرایی ندادند (اصلش ما برای پذیراییش رفته بودیم)
راستی یکی پیگیر شه بلکه امسال کلید سوالات را بدهند من که به هر جا زدم نتوانستم جواب بگیرم به چه دلیل کلید سوالات آزمونها توسط سنجش منتشر نمیشه؟؟
 سپاس شده توسط sahar.n ، khoram22
۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ :صبح
ارسال: #3
حوزه امتحانی ما شهرکرد بود خیلی خانم شرکت کرده بود یعنی دو ردیف یک سالن بزرگ کامپیوتر بودن آقایون رو نمیدونم
من که همینجوری رفتم سر جلسه چون غیر از دو هفته دیگه هیچی نخوندم قیدشو زدم ولی دیروز شانسی رفتم سر جلسه بیشتر تستا رو شانسی زدم نمره منفی هم نداشت
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n ، parnia ، khoram22
۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :صبح
ارسال: #4
حوزه امتحانی ما هم اصفهان بود میگن ساعت 8:30 شروع میشه ولی ساعت یربع به 9 شروع شد.حوزه خانمها شلوغ بود با اینکه غایب هم داشتیم...بعد یچیزی توی سرفصل امتحانی زدن درس سیستم توزیعی 1تا7.اما دیروز از فصل 8 و9 هم سوال داده بودن...کلا خیلی سخت بود..من سیستم عامل خیلی خونده بودم اما 5 تا سوالا از فصل 8و9 بود..بد دادم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، khoram22
۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ :عصر
ارسال: #5
سوالات ارشد فراگیر سال 92

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط khoram22
۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ :صبح
ارسال: #6
خیلی سخت بود
حیف این 2 ماه که وقتم را صرف مطالعه دروس کردم
اصلا سوالات به چشمم غریبه بود
 سپاس شده توسط khoram22
۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ :عصر
ارسال: #7
سلام
من تهران بودم ، دانشگاه آزاد ، کلاس ما حدود 40 نفر بود همه هم کامپیوتر- نرم افزار
خیلی امتحان سخت بود ، درس سیستم عامل ک از خارج سرفصلا سوال اومده بود
من خوب خونده بودم
کتاب نرم افزارم ک دیر اومد ، فقط 6-7 تا رو ب جرئت درست زدم چون وقت نداشتم بخونمش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میتونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط khoram22 ، shahkar_ir
۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ :صبح
ارسال: #8
تجربه میگه که اگه امتحان سخت بوده یا راحت برای همه بوده فقط باید صبر کرد تا نتایج اعلام بشه مشکل تعداد زیاد متقاضی و ظرفیت پایین پذیرشه . راستی نتایج کی اعلام میشه؟

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشوردر خصوص تاريخ ثبت ‌نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد ebrahim.alaee 3 368 ۲۷-۱۰-۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ :عصر
آخرین ارسال: ya30
  نوبت دوم فراگیر ارشد 93 !!!!! fatima_930701 6 566 ۵-۹-۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ :عصر
آخرین ارسال: fatima_930701
  ارشد فراگیر 93 artan200 22 1,723 ۱۲-۷-۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: j.sadeghi
  دانلود سوالات فراگیر ارشد مهندسی نرم افزار شهریور 93 ebrahim.alaee 0 514 ۱۶-۶-۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ :عصر
آخرین ارسال: ebrahim.alaee
1 (18) خبر*خبر* ثبت نام فراگیر ارشد *خبر*خبر z.d 3 583 ۲۳-۵-۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ :صبح
آخرین ارسال: ya30
  لوح فشرده آموزشی فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار1392 ebrahim.alaee 15 1,734 ۶-۱۲-۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ :عصر
آخرین ارسال: aminzayer
  کنکور فراگیر 2 بار در سال برگزار می‌شود اردیبهشت ماه z.d 0 256 ۲۶-۱۱-۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: z.d
1 (19) سوالات ارشد فراگیر سال 92 نرم افزار shahkar_ir 34 2,516 ۵-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ :عصر
آخرین ارسال: peresfone
  ظرفیت ارشد فراگیر پیام نور Administrator 3 725 ۴-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ :عصر
آخرین ارسال: sahar.s
  سوال در مورد آزمون فراگیر ارشد nasrin67 14 1,634 ۳-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ :عصر
آخرین ارسال: mahan

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
55 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ :عصر)، z.d (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ :عصر)، mohammad (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ :عصر)، nasrin67 (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ :عصر)، mahdi (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ :عصر)، STAR (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :صبح)، محمدرضا (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ :صبح)، nasrin (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ :عصر)، fahime.azad69 (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ :صبح)، mahan (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ :عصر)، mosafer (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ :عصر)، ebrahim.alaee (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ :عصر)، sahar.n (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ :عصر)، AliReza (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :عصر)، af.rad (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ :صبح)، sinderela (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :صبح)، khoram22 (۱۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :صبح)، soshia (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح)، parnia (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ :عصر)، hashemihadi (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ :صبح)، sama (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ :صبح)، artan200 (۱۴-۶-۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ :عصر)، mohandese (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ :صبح)، samira68 (۲۴-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ :صبح)، aminzayer (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ :عصر)، ikhatami (۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ :صبح)، SHAHAB4397 (۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :عصر)، elmira_271 (۳۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ :صبح)، fattaneh66 (۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ :عصر)، shahkar_ir (۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ :صبح)، rahaman (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ :صبح)، maryam-r (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ :عصر)، pishva (۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ :عصر)، مینا راد (۱۸-۳-۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ :عصر)، p30doc (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ :صبح)، Behzad_452 (۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح)، پیر پیام نور (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ :عصر)، tinaa (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ :عصر)، peresfone (۱۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ :عصر)، golpesar_maman (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ :صبح)، arasherami (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :عصر)، mmmmz (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ :عصر)، m.fn (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :عصر)، sammah (۱۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ :عصر)، reynold (۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :صبح)، pishbahar (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ :عصر)، poorpooya (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ :عصر)، sallover28 (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر)، sfazd (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ :عصر)، مریم د (۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ :صبح)، adesar2000 (۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :عصر)، ya30 (۱۹-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ :عصر)، mayaaaam1989 (۲۲-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ :عصر)، j.sadeghi (۵-۵-۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ :عصر)، sara1000 (۱۶-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری