شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

امروز بهار است...زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۲۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sadaf.sh
آخرین ارسال: sadaf.sh
پاسخ: 1
بازدید: 303

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امروز بهار است...

۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ :عصر
ارسال: #1
امروز بهار است...
روزي مرد کوري روي پله‌هاي ساختماني نشسته و کلاه و تابلويي را در کنار پايش قرار داده بود روي تابلو خوانده ميشد: من کور هستم لطفا کمک کنيد.

روزنامه نگارخلاقي از کنار او ميگذشت نگاهي به او انداخت فقط چند سکه د ر داخل کلاه بود. او چند سکه داخل کلاه انداخت و بدون اينکه از مرد کور اجازه بگيرد تابلوي او را برداشت ان را برگرداند و اعلان ديگري روي ان نوشت و تابلو را کنار پاي او گذاشت و انجا را ترک کرد.

عصر آن روز روز نامه نگار به آن محل برگشت و متوجه شد که کلاه مرد کور پر از سکه و اسکناس شده است مرد کور از صداي قدمهاي او ، خبرنگار را شناخت و خواست اگر او همان کسي است که ان تابلو را نوشته بگويد ،که بر روي آن چه نوشته است؟

روزنامه نگار جواب داد:چيز خاص و مهمي نبود،من فقط نوشته شما را به شکل ديگري نوشتم و لبخندي زد و به راه خود ادامه داد. مرد کور هيچوقت ندانست که او چه نوشته است ولي روي تابلوي او خوانده ميشد:

امروز بهار است، ولي من نميتوانم آنرا ببينم !!!!!
زندگی زیباست....زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست.....گر بیافروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست......ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، sahar.n ، اسیر خودم
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهار manjoon 0 355 ۴-۵-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ :عصر
آخرین ارسال: manjoon

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
7 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ :صبح)، kaka (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ :عصر)، sahar.n (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :عصر)، AliReza (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ :عصر)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :عصر)، اسیر خودم (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ :صبح)، sadaf.sh (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری