شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اموزشpdf grabberزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۴۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: engin_atefe
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 4
بازدید: 593

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اموزشpdf grabber

۵-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ :عصر
ارسال: #1
اموزشpdf grabber
سلام دوستانمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.کسی میتونه آموزش نرم افزارpdf grabber6رو واسه من بذاره؟؟؟؟؟؟؟
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم
وتو همچون خود نداری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۵-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: اموزشpdf grabber
نقل قول: آموزش نحوه استفاده از نرم افزار و تنظیمات آن:

۱٫ ابتدا برنامه را دانلود و بعد نصب و آنرا به بندید.
۲٫ فایل کرک را در فلدر اصلی نصب برنامه کپی و آنرا جایگزین فایل اصلی نمائید.
۳٫ برنامه را اجراء و باز کنید.
۴٫ از طریق Add فایل PDF را از روی هارد انتخاب و open کنید.
۵٫ از طریق لیست منو نرم افزار فرمت مورد نظر را جهت تبدیل انتخاب کنید.
۶٫ اکنون دکمه Export را کلیک کنید تا پنجره ی جدید باز شود و در منو کشویی Text alignment گزینه Layout Tab Stoo را انتخاب کنید و در سمت چپ صفحه تیک ۴ گزینه ی Embed TrueType Font و Allow Superior-/inferior font و Export lnes as graphic و Image را فعال کنید و OK را بزنید.
۷٫ اکنون عمل تبدیل بسرعت انجام میشود و پروسه تبدیل را شاهد خواهید بود.
۸٫ در فلدر My Documents پوشه ای بنام PdfGrabber درست می شود.
۹٫ حال این پوشه را باز کنید و در داخل آن فایل آفیس word تبدیل شده و نیز یک پوشه فونت ساخته شده مشاهده می کنید.
۱۰٫ توجه مهم قبل از اینکه نرم افزار را از حالت اجراء خارج و آنرا به بندید به جهت اینکه برای اینکه فایل آفیس Word بدست آمده بزبان فارسی در کامپیوتر شما سیو بماند باید پوشه فونت را باز کنید و همه فونت های مربوط و ساخته شده را در فلدر اصلی فونت ویندوز در درایور C / ویندوز کپی نمائید.
۱۱٫ حال برنامه را به بندید و از فایل آفیس Word که بزبان فارسی کامل میباشد استفاده نمائید.

توضیح مهم :

- در صورتی که فونت های ساخته شده را در فلدر فونت ویندوز کپی نکنید بعد از بستن نرم افزار فونت فایل آفیس تبدیل شده بهم خواهد ریخت.
- چنانچه بخواهید قسمتی از مطلب و یا تصویر بصورت جداگانه تبدیل کنید باید عمل ویرایش انجام بدهید . بنابراین وقتی که فایل PDF را در محیط برنامه Add کردید قبل از اینکه آنرا تبدیل کنید برای ویرایش متن فایل PDF و انتخاب مطالب و یا تصاویر باید دکمه / آیکون Range Eiditor را در سمت چپ محیط نرم افزار کلیک کنید تا صفحه ویرایش باز بشود و بعداز انجام تغیرات آنرا سیو و دکمه تبدیل را کلیک کنید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط engin_atefe
۵-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ :عصر
ارسال: #3
چندتافایلpdfامتحان کردم 20صفحه بودتبدیل شد ولی یه فایل250صفحه ای دارم تبدیل نمیشه.چیکارکنم؟
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم
وتو همچون خود نداری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
اگر برنامه Adobe Acrobat Professional را براي تبديل فايل‌هاي متني به PDF نصب كرده باشيد، ديگر جاي هيچ نگراني نيست.
فايل PDF خود را با آكروبات (توجه كنيد كه منظور ما Adobe Acrobat Professional كه بعد از نصب يك پرينتر به پرينترهاي ويندوز اضافه مي‌كند نه Acrobat Reader!) باز كنيد و مطابق شكل زير، از منوي Documet و از زيرمنوي Pages، گزينه Extract را برگزينيد و در پنجره باز شده، شماره اولين صفحه و آخرين صفحه را مشخص كنيد و OK را بزنيد...

پس از چند ثانيه، صفحات جدا شده در يك پنجره جديد باز مي‌شوند.

خوب، كافيست از منوي File گزينه Save را انتخاب كنيد و صفحات جدا شده را ذخيره كنيد.
به همين راحتي!
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط engin_atefe
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
engin_atefe (۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری