شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

انتخاب واحدزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۴۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: AFROZ
آخرین ارسال: AFROZ
پاسخ: 29
بازدید: 2201

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتخاب واحد

۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
انتخاب واحد
سلام.می خواستم یه سوال درباره انتخاب واحدم ازتون بپرسم:
من اگر این ترم 18 واحد بگیرم 7واحد برام می مونه که می خوام هر جور شده تابستون تمومش کنم من می تونم تابستون 7 واحد را بگیرم یا تابستون فقط 6 واحد میشه گرفت؟؟؟؟؟ممنون میشم اگه کمکم کنید یه جوری این مشکلمو حل کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ :عصر
ارسال: #2
RE: انتخاب واحد
(۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ :عصر)AFROZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/code]سلام.می خواستم یه سوال درباره انتخاب واحدم ازتون بپرسم:
من اگر این ترم 18 واحد بگیرم 7واحد برام می مونه که می خوام هر جور شده تابستون تمومش کنم من می تونم تابستون 7 واحد را بگیرم یا تابستون فقط 6 واحد میشه گرفت؟؟؟؟؟ممنون میشم اگه کمکم کنید یه جوری این مشکلمو حل کنم.

خوب چرا این ترم 19 واحد نمیگیرین یا 20 واحد؟؟؟
واسه تابستان سقفش 6 واحده و بیشتر نیست.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط AFROZ
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #3
فکر کنم به اونای که 9 واحد براشون مونده باشه ترم تابستون 9 واحد رو هم میتونن بگیرن
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، AFROZ ، nasrin67
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ :عصر
ارسال: #4

من شنیدم تا 10 واحد هم میدن...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Administrator ، Ahmad ، AFROZ ، nasrin67
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ :عصر
ارسال: #5
سقف ترم عادی 24 و ترم تابستون7 واحده
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط AFROZ ، MostafA
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ :عصر
ارسال: #6
پس من می تونم این ترم 20 واحد بگیرم تابستون 7 واحد باقی مونده را!؟دیگه مجبور نیستم واسه 1 واحد به مدیر گروهمون و آموزش التماس کنم که آیا معرفی به استاد بهم بدن یا نه!ممنون از راهنماییتون.
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ :عصر
ارسال: #7

یه سوال... اگه درسهایی که شما نیاز دارید توی ترم تابستون ارائه نشد چی میشه...!؟؟!
من شنیدم واسه ترم تابستون مدیر گروهها نمیونن درسی که از تهران ارائه نشده رو به دانشجویان ارائه بدن!!

سپاس شده توسط AFROZ
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #8
من الان تلفنی با مدیر آموزش یکی از دانشگاه های پیام نور صحبت کردم گفتند که

بستگی داره به شورای آموزشی اون دانشگاه حتی میتونه 9 واحد هم ارایه بده

باید ببینید گروه آموزشیتون دلسوز هستن یا نه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی هر چیم دلسوز نباشن برا یه واحد اذیت نمیکنند
شما اول باشون حرف بزنید مطمعن بشید یوقت ترم تابستون از دنده چپشون بلند نشن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط MostafA ، AFROZ ، nasrin67
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ :عصر
ارسال: #9
درسایی که برام می مونه پروژه و فارسی و 1 واحد آزمایشگاهه که آزمایشگاه را مدیر گروهمون قبول کرده الان کلاسشا برم ونمرش ترم بعد اگر معرفی به استاد گرفتم یا... فقط برام رد بشه مشکلم اینه که تابستون میتونن این درسا ارائه بدن و فقط نمرش برام رد بشه ومن 7 واحد وبخیرو خوشی بگذرونم!؟اگه ارائه درسا از تهران باشه و آزمایشگاه جزء شون نباشه پس نمی تونم 7 واحدو تابستون بگیرم!نه؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #10

عموماً درسهای عملی توی تابستون ارائه نمیشه، پروژه هم که جزو دروس عملیه... بعید میدونم بشه...!!
نمیشه پروژه و اون واحد عملی رو اینترم بگیرید و درس تئوری بذارید واسه تابستون؟؟

سپاس شده توسط AFROZ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب واحد ترم جدید marjan 5 654 ۱۱-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
fariba. (۲۵-۵-۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری