شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

انتقادی در قالب پیشنهادزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۰۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: user
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 8
بازدید: 1355

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادی در قالب پیشنهاد

۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ :عصر
ارسال: #1
انتقادی در قالب پیشنهاد
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
میخواستم انتقادی بکنم اما دیدم میشود این انتقاد را در قالب یک پیشنهاد مطرح کنم
مسئله در خصوص بیوگرافی بازیگرانی است که در این انجمن مطرح شده
نمی دونم چی بر سر اجتماع و سینمای ما اومده که هر چه آرایش چشم و ابرو بیشتر باشه و هرچه ظاهر خفن تر باشه سطح بازیگری بالاتره
افرادی مثل سحر قریشی بهنوش بختیاری نیوشا ضیغمی آناهیتا همتی آناهیتا نعمتی و .... چطور بازیگر شدند آیا تعداد فیلمهایشان به اندازه تعداد انگشتان یک دست می رسد آیا فیلمهای هنری یا فیلمهایی در سطح عام از این افراد سراغ دارید !!!! چرا با وجود این همه ناهنجایها که از افراد فوق در جامعه و اینترنت وجود دارد باز هم هنگامی که عکس بازیگر یا بیوگرافی بازیگر ایرانی را سرچ می کنیم نام این افراد در سطر اول است
به نظر من دوستان بیایند و بر ای احترام به بازیگران بزرگ سینما و تلویزیون ایران از این به بعد بیوگرافی آنها را در انجمن بگذارند تا حداقل بتونیم یه جور زحمت این عزیزان را جبران کنیم
خدایی نامهایی مثل ژاله علو هما روستا ثریا قاسمی باران کوثری ترانه علیدوستی هنگامه قاضیانی و.... را در کنار این اسامی بگذارید تا متوجه شوید در حق این افراد اجحاف شده است.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، nasrin67 ، seda ، STAR ، nasrin ، marjan ، Administrator ، sima
۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ :عصر
ارسال: #2
RE: انتقادی در قالب پیشنهاد
البته میشه بیوگرافی بازیگران آقا رو هم گذاشت !! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط seda
۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ :عصر، توسط mahan.)
ارسال: #3
والا من یکی که از دیروز تا حالا دیگه از گذاشتن عکس واهمه دارم.مخصوصا عکس بازیگرا.
گفتم اگه بزارم حتما یه انتقاده دیگه دوباره شروع میشه.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا دیروز که حرف خودتون یه چیزه دیگه بود و میگفتین سایت علمیه نه.....
حالا ی چیزه دیگه میگین؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67
۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ :عصر
ارسال: #4
اگر منظورتون منم که من دیشب اصلا تو انجمن نبودم !!!!!!!!!
بعدش هم من پیشنهاد کردم نه انتقادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR
۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ :عصر، توسط mahan.)
ارسال: #5
منظورم همون دیروز عصر بود بابت انتقاد عکس های بازیگران مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلاحش کردم.
کلا چند نفر که مخالف بودن.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ :عصر
ارسال: #6
ممنون به خاطر پیشنهادی که دادین ولی هدف فقط ارسال عکس یه چنین بازیگرایی نبود اگه ادامه پیدا میکرد مطمئن باشین عکسای این بازیگرایی که میگین در حقشون اجحاف شده هم گذاشته میشد ولی به خاطر مخالفت کلا بسته شد
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator ، mahan
۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ :عصر
ارسال: #7
واقعا راست میگید ، یه عده انگار امدن قیافشونو به نمایش بذارن و اصلا هنر بازیگری ندارن ،
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط seda ، STAR
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ :صبح
ارسال: #8
ارسال موضوع در تالار بیوگرافی باز شد
با عکس های این بازیگرا میترسم پ .. ل ...ت...ر بشیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چندتا پیشنهاد sadaf.sh 2 344 ۷-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ :عصر
آخرین ارسال: sadaf.sh
Thumbs Down پیشنهاد mahdi hashemi 33 2,739 ۲۶-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ :صبح
آخرین ارسال: Administrator