شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

انتقاد از صدا و سیمازمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اسیر خودم
آخرین ارسال: Ahmad
پاسخ: 3
بازدید: 505

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقاد از صدا و سیما

۷-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ :عصر
ارسال: #1
انتقاد از صدا و سیما
تلویزیون دقت کن!

قبلا فکر می کردم که بعضی از تصمیم گیران و مدیران تلویزیون کم سواد هستند حالا مطمءن هستم که بی سواد هستند !

جمعه صبح تلوزیون روشن بود و عمو قناد داشت برای بانک انصار محصولات نادی و ...

تبلیغ می کرد .اول یک ترانه برای بچه ها پخش شد که در مورد اهمیت بانک انصار و سیستم های الکترونیک اش در قالب دست و جیغ و هورا به بچه ها اموزش هایی داده شد ! بعد عمو قناد رو به بچه ها داد مزد :بانک انصار ؟ وبچه ها موظف بودند با تمام حنجره فریاد بزنند :یه چیز دیگه است !

بعد ناله می کنیم که ای بابا ! همه ادمها مادی شدن ! ای اقا ! قبلا به بچه ها حافظ و سعدی درس می دادند ...
این جور تبلیغ برای ماکارونی و دیگر محصولات در برنامه های عمو پورنگ و دیگر خاله های تلوزیونی هم انجام میشود .البته این مجری های باهوش در ادامه ان ریاکاری ها اخر هر برنامه اش با بچه ها دست به دعا بر می دارند که خدایا !به ما ایمان و تقوا و...بده !پول و مادیات صرف رو تبلیغ می کنند و تقوا هم می خواهند!

هنگامی که تلوزیون با ان برد وحشتناکش بچه های معصوم رو به بازی بانک و خرید و تبلیغات برای پول می کشاند چطور انتظار داریم وقتی بزرگ شدند توی پول مغز روح و قبر ما اقدام بو دار نکنند که بابای بی عرضه !چرا پول بیشتر ی برای ما به ارث نگذاشتی ؟!چطور انتظار داریم که اخلاق ادب شرافت اعتماد وطن دوستی را با پول عوض نکنند؟

این کشت امروز ماست فردا چه مزرعه ملخ خورده ای رو باید درو کنیم ؟!

می گویند مائو معتادها رو به دریا می انداخت مائو نیستم .اما اگر توان داشتم قطعا برخی از مدیرا ن این برنامه های تلوزیونی رو به دریا می انداختم.
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط tinaa ، sinderela ، farhad
۷-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ :عصر، توسط اسیر خودم.)
ارسال: #2
RE: انتقاد از صدا و سیما
امیدوارم جناب رحیم پور ازغدی برود و استاد الهی قمشه ای به تلوزیون باز گردد.

بگو امین

در سرزمینی که سایه ادم های کوچک بزرگ شد در ان سرزمین افتاب در حال غروب است . صادق هدایت
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67
۷-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :عصر
ارسال: #3
RE: انتقاد از صدا و سیما
امیدوارم استاد الهی قمشه ای به تلوزیون باز گردد و جناب رحیم پور ازغدی هم بماند.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتقاد اسیر خودم 2 492 ۲۵-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  یه انتقاد(جواب بدین) sayson 9 1,000 ۹-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
16 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ :عصر)، mostafa haddadi (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :عصر)، Ahmad (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ :عصر)، nasrin67 (۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ :صبح)، STAR (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ :صبح)، maryam (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ :عصر)، sahar.n (۸-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ :صبح)، af.rad (۸-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ :عصر)، farhad (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ :عصر)، sinderela (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ :صبح)، khoram22 (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ :عصر)، Rastak432 (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ :عصر)، شاسلطان (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ :صبح)، اسیر خودم (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :صبح)، tinaa (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ :عصر)، gitar131 (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری