شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

انتقادزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۳۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اسیر خودم
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 3
بازدید: 492

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقاد

۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #1
انتقاد
چطور میشود بام تا شام مردم او به ساده زیستی دعوت کرد اما از همان رسانه به تبلیغ کالایی لوکس و گران قیمت پرداخت؟

چطور می شود از اهمیت لقمه حلال سخن گفت اما از همان رسانه بانک های خصوصی و دولتی و نیمه دولتی در اختصاص دادن سود بیشتر به مشتریان به رقابت بپردازند.
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ :عصر
ارسال: #2
RE: اتقاد
عنوان مطلب مشکل داره یامن نمیتونم بخونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر
ارسال: #3
RE: انتقاد
(۲۵-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنوان مطلب مشکل داره یامن نمیتونم بخونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با توجه به اینکه این موضوع توی انجمن "انتقادات" گذاشته شده، فکر کنم میخواستن بنویسن "انتقاد" و "ن" جا مونده...
با توجه به همین موضوع، عنوان رو از "اتقاد" به "انتقاد" تغییر دادم.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتقاد از صدا و سیما اسیر خودم 2 504 ۷-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  یه انتقاد(جواب بدین) sayson 9 999 ۹-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
24 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ :عصر)، MostafA (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر)، ستاره (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ :صبح)، mahdi (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ :عصر)، STAR (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ :عصر)، atefeh.m (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ :عصر)، fahime.azad69 (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ :عصر)، mahan (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ :عصر)، ف.فرجی (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ :عصر)، maryam (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ :عصر)، sahar.n (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ :صبح)، pegah.kh (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ :عصر)، neda.m (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ :عصر)، AliReza (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ :عصر)، af.rad (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ :عصر)، parva (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ :عصر)، sinderela (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ :صبح)، tahoora (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ :صبح)، flower (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ :عصر)، Rastak432 (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ :عصر)، soshia (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ :عصر)، dara (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ :صبح)، sama (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ :عصر)، اسیر خودم (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری