شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

انصاری‌فرد: بهترین تصمیم را گرفتم/ به‌خاطر پول به پرسپولیس نیامدمزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 263

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انصاری‌فرد: بهترین تصمیم را گرفتم/ به‌خاطر پول به پرسپولیس نیامدم

۲۹-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ :عصر
ارسال: #1
انصاری‌فرد: بهترین تصمیم را گرفتم/ به‌خاطر پول به پرسپولیس نیامدم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کریم انصاری فرد پس از عقد قرارداد دو ساله با پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم و قسمت من این بود که پس از چند سال پرسپولیسی شوم. پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنی دوست دارد عضو این تیم شود.

وی افزود: در شب عید مبعث قرمزپوش شدم و امیدوارم روزهای خوبی را برای هواداران این تیم به ارمغان بیاورم و به تک تک هواداران پرسپولیس قول می‌دهم برای این تیم کم نمی‌گذارم.

انصاری فرد خاطرنشان کرد:‌ در چند سال گذشته بارها در آستانه پرسپولیسی شدن بودم اما بنا بر دلایلی این اتفاق نیفتاد. حالا می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را برای این تیم انجام دهم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به خاطر پول به پرسپولیس پیوست، اظهار داشت: خیر، اینطور نیست. همان طور که گفتم چند سال بود که در آستانه پرسپولیسی شدن بودم و قرارداد من با پرسپولیس ربطی به پول ندارد. برخورد خوب رویانیان و بازی در تیم بزرگ پرسپولیس دلیل اصلی تصمیم من بود.

مهاجم پیشین سایپا اضافه کرد: خدا را شکر می‌کنم که آنقدر به من عزت داده و در چند سال گذشته آنقدر خوب بوده‌ام که تیم‌های زیادی به دنبال من بوده‌اند. اهل بازارگرمی نیستم و همیشه سعی می‌کنم در موقعی مناسب بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالی‌ام بگیرم.

انصاری‌فرد یادآور شد: قرارداد من دو ساله است و در فوتبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارم. تلاشم را بیشتر می‌کنم تا با کمک همه بازیکنان پرسپولیس این تیم را در دو جام موفق کنیم.

مهاجم جدید پرسپولیس گفت: حدود 6 سال در سایپا توپ زدم و از آقای پوستین‌دوز، حیدری و کوشا تشکر می‌کنم که برای من زحمات زیادی کشیدند. از امروز به بعد ماموریت من با پیراهن پرسپولیس است تا انشاءالله بتوانم بهترین بازی‌هایم را برای این تیم انجام دهم.

انصاری فرد در جواب این سؤال که چرا با استقلالی‌ها صحبت کردی و سپس پرسپولیسی شدی، به فارس گفت: پیشنهادهای زیادی داشتم اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که قرمزپوش شوم. در این شرایط سعی کردم بهترین تصمیم را بگیرم و پرسپولیسی شدم.

انصاری فرد در پایان ضمن تشکر از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: رویانیان تلاش زیادی کرد تا من به پرسپولیس بیایم. به نگاه او علاقه زیادی دارم و امیدوارم جواب محبت‌های او را بدهم. بازی‌های خوب، گلزنی و بدست آوردن دل مسئولان باشگاه و مخصوصا هواداران خونگرم این تیم برای من در اولویت است تا انشاءالله بتوانم همزمان در پرسپولیس و تیم ملی درخشش داشته باشم.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مانوئل ژوزه تصمیم گرفت/ پرسپولیس فردا به مصاف پرسپولیس ورامین می رود mahdi hashemi 0 329 ۲۰-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ :صبح
  توپ را 4 تا می‌دیدم،از نیمه دوم چیزی یادم نمی‌آید/نیلسون می‌گفت توپ را گرفتم! mahdi hashemi 0 329 ۳-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ :عصر
  انصاری‌فرد به تیم ملی فوتبال دعوت شد mahdi hashemi 0 323 ۹-۶-۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ :عصر
  رويانيان: عدم ثبت قرارداد ژوزه به خاطر پرداخت نشدن پول به اوست mahdi hashemi 0 311 ۳۰-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ :عصر
  انصاری‌فرد: مگر دیوانه‌ام که در هتل ۲۰۰ میلیون پول بگیرم mahdi hashemi 0 301 ۲۳-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ :صبح
  وضعیت نظام وظیفه انصاری‌فرد تا دو روز دیگر مشخص می‌شود/ بمبی در کار نیست؟ mahdi hashemi 0 278 ۲۲-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری