شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اول مهر اول دبستان یادتون میاد..؟؟زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۰۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 5
بازدید: 617

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اول مهر اول دبستان یادتون میاد..؟؟

۳۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ :صبح
ارسال: #1
اول مهر اول دبستان یادتون میاد..؟؟
سلام بچه ها
خوب هستید؟
اول مهر اول دبستان را یادتون میاد؟

من هیچ وقت یادم نمیره..اولین روز مامان و بابام من را گذاشت مدرسه و رفتنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودش هم که مثلا مدیرمدرسه بود، میخواست بره اولین روز مهر را برای شاگردها؛ قوانین وضع کنهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من را تنها گذاشتن و میخواست از همون اول احساس استقلال در من شکل بگیره...همه بچه ها با مامانهاشون اومده بودند...
بعد هم برامون گل آوردند و ما را از زیر قرآن رد کردند و رفتیم تو کلاس...
یه دختره ای بود ، همون روز اول منو اذیت کرد ..من رفته بودم نیمکت اول جاگرفته بودم ولی اومد کیفشو گذاشت اونجا و منو فرستاد نیمکت دوممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم که مظلوم و بی صدا آروم آروم در خودم شکستم و گریه کردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای راهنمایی و دبیرستان هم همینطور

و اینطور شد که یاد گرفتم برای دانشگاه دیگه خودم برم ثبت نام و مامانم را نخواممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، سامانی ، marjan ، mahdi hashemi ، The DaRk PrOpheT ، f_AllahbeiGy ، STAR ، Glaxy
۳۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ :صبح
ارسال: #2
RE: اول مهر اول دبستان یادتون میاد..؟؟
تنها چیزی که از اول دبستان یادمه اینه که آخرین ردیف کلاس با دونفر دیگه، کنار هم بودیم
خیلی هم شیطون بودم!

یادمه، آخر سال دفتر املام فقط 6 برگ دیگه داشت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، سامانی ، marjan ، mahdi hashemi ، The DaRk PrOpheT ، f_AllahbeiGy ، Glaxy
۳۱-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ :عصر
ارسال: #3
خانم علیدوستی خدا خیرت بده که یادآوری کردی؛ یادش بخیر اون وقتا؛ من یاد ندارم 1 بار هم باهام اومده باشن مدرسه؛ 1 دوست داشتم تا اول دبیرستان هم با مادرش می آمد
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
 سپاس شده توسط kaka ، Glaxy
۳۱-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ :عصر
ارسال: #4
قشنگ یادمه شیطون ترین و پررو ترین کلاس اولی بودم...پدرمم اموزش پرورشی بود و چون باهاش زیاد رفته بودم مدارس و اداره حس غریبی نمیکردم...
با غرور رفتم اول صف ایستادم و معلم کلاس اولیا اومد و نمیدونم رو چه حسابی با تمام قدرتش این لپای منو کشید..تا 2 دقیقه لپام رو ویبره بود....کلی کنف شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته اونموقع هنوز جوون بودیم و ترگل ورگل مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حق داشت بیچاره
زخمی ام کردند !!!!

ولی میبخشمشان...
یادم نبـــــــــــــــــــود
کاکتوس را نباید نوازش کنم!!!
 سپاس شده توسط kaka
۳۱-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۶-۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #5
این هم آهنگ باز آمد بوی ماه مدرسه....
یادتونه سال پنجم که بودیم برای کلاس اولی ها 2روز زودتر میرفتیم و سرود را تمرین میکردیم و اجرا میکردیم....
ولی موقع اجرا اشتباه میخوندیم...بعد هم معلم پرورشی میومد دعوامون میکرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، سامانی ، Glaxy
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه شغلی به نفر قبلیت میاد؟؟؟ lord 7 647 ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ :عصر
آخرین ارسال: mahdi hashemi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری