شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اينو هر كي نبينه ضرر كرده.از ما گفتن بود خود داني.( فال از روی آهنگ ِ مورد علاقه ) زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۱۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: The DaRk PrOpheT
آخرین ارسال: atefeh.m
پاسخ: 12
بازدید: 975

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اينو هر كي نبينه ضرر كرده.از ما گفتن بود خود داني.( فال از روی آهنگ ِ مورد علاقه )

۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ :عصر
ارسال: #1
اينو هر كي نبينه ضرر كرده.از ما گفتن بود خود داني.( فال از روی آهنگ ِ مورد علاقه )
تقلب ممنوع

اين بازي بطرز شگفت آوري دقيق خواهد بود!

فقط خط به خط بريد جلو وگرنه خودتون ضرر مي كنيد از ما گفتن بود.چ

فقط به دستور العمل عمل نمايد و تقلب نكنيد، در غير اينصورت نتيجه درست از آب در نخواهد آمد و بعد آرزو خواهيد كرد كه ايكاش تقلب نمي كرديد!
اين حدوداً 3 دقيقه زمان خواهد برد تا شما را ديوانه كند!!

اين بازي نتيجه خنده دار و در عين حال شگفت انگيزي خواهد داشت!

نكته: زماني كه ميخواهيد اسامي را بنويسيد اطمينان حاصل كنيد كه اشخاصي هستند كه شما آنها را مي شناسيد ( يعني اسم الكي يا بيخودي ننويسيد!!!)

مهم: همچنين بياد داشته باشيد كه بهنگام نوشتن اسامي و عمل كردن به دستورالعمل از احساس و غريزه خود استفاده كنيد و بيخودي و بيش از حد فكر نكنيد بلكه آنچه كه در آن لحظه به ذهنتان مي آيد را بنويسيد!

بازهم بايد گفته شود كه به آرامي و مرحله به مرحله به انتهاي متن برويد در غير اينصورت نتيجه درست نخواهد بود و آنرا ضايع خواهيد كرد!

خوب حالا يك قلم و يك برگ كاغذ آماده كنيد.

اول اعداد 1 تا 11 را زير هم بر روي كاغذ بنويسيد.

سپس در جلوي رديف 1 و رديف 2 هر عددي را كه مايليد بنويسيد.

حال در جلوي رديف 3 و رديف 7 نام شخصي را از جنس مخالف بنويسيد.

نام اشخاصي را كه مي شناسيد (چه دوست يا اعضاي خانواده يا فاميل) در جلوي رديفهاي 4، 5 و 6 بنويسيد.

در رديفهاي 8، 9، 10 و 11 نام چهار ترانه (آهنگ) را بنيوسيد (در جلوي هر رديف نام يك ترانه)

اكنون نهايتا ميتوانيد يك آرزو كنيد!!

عددي را كه در رديف 2 نوشته ايد مشخص كننده تعداد اشخاصي است كه شما بايد در باره اين بازي به آنها بگوييد!

شخصي كه نامش در رديف 3 قيد شده كسي است كه شما عاشقش هستيد!!!

شخصي كه نامش در رديف 7 قيد شده كسي است كه شما دوستش داريد ولي با هم نمي سازيد (يا به تعبير ديگر عاقبت خوشي نخواهد داشت!)!!!

شخص شماره 4 كسي است كه شما بيش از همه به او اهميت ميدهيد!

شخص شماره 5 كسي است كه شما را بسيار خوب مي شناسد.

شخصي كه نامش در رديف 6 قيد شده، ستاره بخت (ستاره خوش شانسي) شماست!

آهنگ قيد شده در رديف 8 با شخص شماره 3 تطبيق مي كند (مرتبط است)!!!

آهنگ شماره 9 آهنگي براي شخص شماره 7 است!

آهنگ شماره 10 آهنگي است كه بيش از همه افكار شما را بازگو مي كند!

و بالاخره شماره 11 آهنگي است كه مي گويد شما در باره زندگي چه احساسي داريد!!!!

واقعا شگفت آور است! نه؟!

يك خواهش دارم عاجزانه درخواست ميكنم بعد انجامش برام بنويسين نتيجه چند درصد درست بوده.ممنون
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sajad.h
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ :عصر
ارسال: #2
RE: اينو هر كي نبينه ضرر كرده.از ما گفتن بود خود داني.( فال از روی آهنگ ِ مورد علاقه )

واسه من 50 درصد درست بود... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #3
RE: اينو هر كي نبينه ضرر كرده.از ما گفتن بود خود داني.( فال از روی آهنگ ِ مورد علاقه )
برا من 30% درست بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ :عصر
ارسال: #4
دارین تقلب میکنین...
وگرنه درسته
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ :عصر
ارسال: #5
برای من 60 درصد درست بوده!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ :عصر
ارسال: #6
برا من درست نبود یعنی اسما رو الکی نوشتم بعدش هم دیگه میدونستم قضیه از چه قرارهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #7
من تو صعود خدابیامرز به اشتباه بودن این موضوع پی برده بودم
پس از اول بیخیالش شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ :عصر
ارسال: #8
واسه منم 60% درست بود... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ :عصر
ارسال: #9
من حالشو ندارم حساب کنم خودت بگو چند درصد بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به سلامتی اون پسری که خواست آدم بشه ...
ولی یه دختر اومد تو زندگیش و نذاشت و بهش فهموند که
همیشه پای یک زن در میان است !
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ :عصر
ارسال: #10
برای من همش درست بود وای باورم نمیشه فقط این یه مورد اشتباه به نظر میاد؟
شخصي كه نامش در رديف 3 قيد شده كسي است كه شما عاشقش هستيد!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانستن اینکه چه موقع باید فاصله گرفت و چه موقع باید نزدیک شد، کلید ماندگاری هر رابطه است
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشنایی با شخصیت بوسیله کیک مورد علاقه !! mohammad.habibiyan 0 229 ۲۳-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۵۳ :عصر
آخرین ارسال: mohammad.habibiyan
  میزان سنجش عشق و علاقه ( طالع بینی) sajad.h 2 394 ۸-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ :عصر
آخرین ارسال: pegah.kh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری