شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اکتیو دوباره ویندو7(کمک فوری)زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۲۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: soha
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 10
بازدید: 711

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اکتیو دوباره ویندو7(کمک فوری)

۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ :صبح، توسط soha.)
ارسال: #1
اکتیو دوباره ویندو7(کمک فوری)
سلام
ویندوز یکبار اکتیو کردم اما دوباره الان غیر فعال شده !تمام نرم افزارهایی هم که نصب کرده بودم پاک شده
چطوری دوباره اکتیو کنم؟؟؟ نرم افزارها بر میگرده؟؟؟
پیشنهادتون چیه؟؟
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ :صبح
ارسال: #2
RE: اکتیو دوباره ویندو7(کمک فوری)

نرم افزارها هم پاک شده...؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط soha
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #3
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ :صبح)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرم افزارها هم پاک شده...؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ! برنامه هاو فایل های که دانلود کردم هست اما انگار ویندوز به عقب بر گشته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی نصب کرده بودم پاک شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جز مثلا یاهو مسنجر و... (برنامه های که قبل اکتیوکردن قبلی نصب شده بود را فقط هست)
من کاریش نداشتم مشغول ترجمه بودم هنگ کرد ریست شد و بعدشم این مدلیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل سری قبلم آمدم اکتیوش کنم که نشد !!!!
لبخند بزن...
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ :صبح
ارسال: #4
با سلام با توضیح هایی که فرمودید من اینطور متوجه شدم که Windows شما Restore شده و به تنظیمات قبل از Active شدنش برگشته. احتمالا مشکلی در Active شدن بوده که خود Windows تشخیص داده برای برطرف کردن مشکل و بالا آمدن باید تنظیمات را به قبل بازگردونه.
شما از Windows Loader برای Active کردن Windows استفاده می کنید یا از نرم افزارهای دیگه برای این منظور بهره می جویید؟!!!
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ :عصر
ارسال: #5
(۲۰-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ :صبح)Masoud Ebrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام با توضیح هایی که فرمودید من اینطور متوجه شدم که Windows شما Restore شده و به تنظیمات قبل از Active شدنش برگشته. احتمالا مشکلی در Active شدن بوده که خود Windows تشخیص داده برای برطرف کردن مشکل و بالا آمدن باید تنظیمات را به قبل بازگردونه.
شما از Windows Loader برای Active کردن Windows استفاده می کنید یا از نرم افزارهای دیگه برای این منظور بهره می جویید؟!!!
سلام
از همین نرم افزار که فرمودید استفاده کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
باورکن......
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ :عصر
ارسال: #6
توی تالار کاربر mahdi یه Windows Loader گذاشته که من روی همه Windows های 7 امتحان کردم جواب داده و تست شده. از این Windows Loader استفاده کنید. امیدوارم که دیگه این مشکل برای شما پیش نیاد.
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ :عصر
ارسال: #7
اکتیو نمیشه !!
لبخند بزن...
باورکن......
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۴-۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ :عصر، توسط Ahmad.)
ارسال: #8
این نسخه از Windows loader را از لینک زیر دانلود کنید، آموزش رو هم گذاشته. احتمالا مشکلتون رو حل کنه
اگر حل نشد فکر کنم باید ویندوز عوض کنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز فایل:
www.parandco.com
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ :عصر
ارسال: #9
ویندوز خریدم آخه ویندورم خود فروشنده نصب کرده بود نمیدونم جطوری بوده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر از دوستا
لبخند بزن...
باورکن......
 سپاس شده توسط Ahmad
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ :عصر
ارسال: #10
باور کنید من تا به الان اصلا یک دونه Windows هم نخریدم. همه را دانلود کردم.
ir-dl.com
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (10) یه سوال از فلش(فوری) atefeh.m 4 662 ۱۶-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ :عصر
آخرین ارسال: maryam
1 (16) سوال فوری mahdi hashemi 2 521 ۲۷-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ :صبح
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
16 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ :عصر)، MostafA (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ :عصر)، mostafa haddadi (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ :عصر)، Ahmad (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :عصر)، kaka (۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ :عصر)، ستاره (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :عصر)، nasrin67 (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ :عصر)، maryam (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ :عصر)، Glaxy (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ :عصر)، sahar.n (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ :عصر)، AliReza (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ :عصر)، soha (۲۳-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :عصر)، Rastak432 (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :عصر)، parnia (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ :عصر)، khosravi (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری