شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اگه نفر قبلی بهت پیشنهاد دوستی بده... زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۵۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: manjoon
آخرین ارسال: nasrin
پاسخ: 3
بازدید: 398

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه نفر قبلی بهت پیشنهاد دوستی بده...

۱۶-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ :صبح
ارسال: #1
اگه نفر قبلی بهت پیشنهاد دوستی بده...
دروووووووود
اگه نفر قبلی بهت پیشنهاد دوستی بده قبول میکنی آیا ؟؟؟؟؟؟

من که قبلی ندارم....
بعدی بیاد جلو....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۶-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ :صبح
ارسال: #2
RE: اگه نفر قبلی بهت پیشنهاد دوستی بده...
اول از همه بابت لطف شما و اضافه کردن من ب لیست دوستاتون متشکرم
امیدوارم محیط اینجا براتون اول آموزنده باشه و بعد مفرح مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما باید ببینی چارچوب دوستی رو چی تعریف میکنی تا بعد بخوای بگی که چه عکس العملی نشون میدی...ب نظر من دوستی های مجازی عموما برای پرکردن اوقات فراغته و بی پشتوانه ست...یعنی نمیتونی روش حساب کنی ...ب جز در موارد کارهای جزئی و پیش پا افتاده ...
البته گاهی میتونه دوستی از ی رابطه مجازی شروع بشه و توی دنیای واقعی شکل دوست داشتنی تری ب خودش بگیره مثل آشنایی من با seda,,,nasrin...,maryam مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط nasrin ، maryam
۱۶-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ :صبح
ارسال: #3
RE: اگه نفر قبلی بهت پیشنهاد دوستی بده...
سلام
راست میگه سیما جون ما مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دوستی های مجازی به دلیل اینکه طرف مقابلتو نمیشناسی دوام نداره مگر اینکه تو دنیای واقعی هم اون شخصو دیده باشی و با اخلاقیاتش و رفتارش آشنایی پیدا کنی .
سیما یکی از دوساتای خیلی خوب منه ، سیما جون خیلی دوست دارم عزیزم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط sima ، maryam
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری