شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اینم از سایت بندهhonareziba.irزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۳۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سامانی
آخرین ارسال: سامانی
پاسخ: 9
بازدید: 897

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اینم از سایت بندهhonareziba.ir

۲-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #1
اینم از سایت بندهhonareziba.ir
سلام به همه دوستان

بالاخره با مشکلات فراوان سایت من هم به اینجا رسید که هنوز مطلبی رو داخلش نذاشتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جا داره که اول از آقای جزایری بخاطر آموزششون قدر دانی کنم
آقای جزایری بخاطر کلاس cms خیلی تشکر میکنم امیدوارم به موفقیت های بیشتری برسین و واقعا استعداد آموزش رو دارین انشاالله ی استاد موفق بشین...

وهمینطور از دوست گلم سحر و همینطور از آقای علیزاده تشکر میکنم که در رفع مشکلم کمک میکردین...

و ی مطلب دیگه : نقاشی هایی که در صفحه خوش آمد گویی و صفحه اصلی سایت گذاشتم از کارای خودم هستش امیدوارم خوشتون بیادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا ایراداتم رو بگید(انتقاد وپیشنهادات با کمال میل پذیرفته میشود)
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، AliReza ، sahar.n ، af.rad ، Rastak432 ، mostafa haddadi ، MostafA ، soha ، Ahmad ، mahan ، Administrator ، mahdi ، mahdi hashemi
۲-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ :عصر
ارسال: #2
RE: اینم از سایت بندهhonareziba.ir
ای بابا په این کارا چیه؟ چرا شرمنده میکنید؟ من کاری نکردم، فقط درسای سید رو داشتم پس میدادم
باید مدیون سید باشیم که اموزششون اینقدر کامل بوده و هستش که دیگه نیاز نداریم بریم کلاس cms
 سپاس شده توسط سامانی ، Rastak432 ، sahar.n
۲-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ :عصر
ارسال: #3
خواهش میکنم نسرین جان من کاری نکردم

نقاشیهات واقعااااااااااااا خوشگله مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایتت هم خیلی خوب شد

امیدوارم موفق باشی در همه ی زمینه ها
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط Rastak432 ، سامانی ، nasrin67 ، AliReza ، Ahmad
۲-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ :عصر
ارسال: #4
مبارکت باشه...سایتت خیلی قشنگه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشاالاه موفق باشی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط سامانی ، sahar.n ، nasrin67 ، AliReza
۲-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #5
تبــــــــــــــریک میگم سایت جدید رو عزیزم

نقاشیات فوق العاده ان واقعا هنرمندی

آفــــــــــــــــــــرین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n ، سامانی ، AliReza ، Rastak432
۲-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #6

بابا مهندس... بابا نقاش... بابا طراح... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی نقاشیهات قشنگ بود... مخصوصاً اون اسبها... آورین... آورین... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیست تا اعتبار دادم چون نقاشیت بیست بود واقعاً...
سایتت هم قشنگ بود، خوش سلیقه ای، یکم انگیزنو بیشتر کنی میتونی به موفقیت های بزرگی برسی...

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n ، سامانی ، Ahmad
۲-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ :عصر
ارسال: #7
تبریک مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقاشی خوشگلی بود !! شیرینی راه اندازی سایت یادتون نره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط سامانی ، Rastak432
۲-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :عصر
ارسال: #8
(۲-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا مهندس... بابا نقاش... بابا طراح... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی نقاشیهات قشنگ بود... مخصوصاً اون اسبها... آورین... آورین... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیست تا اعتبار دادم چون نقاشیت بیست بود واقعاً...
سایتت هم قشنگ بود، خوش سلیقه ای، یکم انگیزنو بیشتر کنی میتونی به موفقیت های بزرگی برسی...

چه مدیر دست و دل بازیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1نگاهی به دور و برتون بندازیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط AliReza ، سامانی
۲-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ :عصر
ارسال: #9
وای شرمندم نکنید دیگه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشماتون قشنگ میبینه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همه ممنونم به خاطر لطفتون.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط sahar.n ، MostafA ، AliReza ، soha
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (7) اینم از سایت من sedayesokottt.ir nasrin67 12 1,251 ۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67
  farsanpc اینم سایت من sahar.n 0 500 ۱۷-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
nasrin67 (۷-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :عصر)، engin_atefe (۸-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ :عصر)، sahar.i (۱۴-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ :صبح)، gnostic (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری