شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

اینم از سایت من sedayesokottt.irزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۴۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: nasrin67
پاسخ: 13
بازدید: 1250

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اینم از سایت من sedayesokottt.ir

۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ :صبح
ارسال: #1
1 (7) اینم از سایت من sedayesokottt.ir
سلام به همه دوستای خوبم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت منم بلاخره درست شد البته مطلب توش نیستا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی درست شده
منم جا داره از زحمات آقای جزایری بابت آموزشهایی که بهمون دادن تشکر کنم همچنین کسانی که توی مشکلاتی که داشتم بهم کمک کردن برای همشون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم

اینم از سایت من مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشاپیش از همتون بابت بازدید از سایتم تشکر میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتظر قدوم سبزتان هستیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، sahar.n ، soshia ، Administrator ، AliReza ، MostafA ، Rastak432 ، Ahmad ، atefeh.m ، kaka ، mohammad ، parva ، nasrin ، af.rad ، maryam ، سامانی
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ :صبح
ارسال: #2
RE: اینم از سایت من sedayesokottt.ir
مبارکتون باشه
خیلی قشنگ شده
انشالله چرخش براتون بچرخه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Rastak432 ، Ahmad ، atefeh.m
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :صبح
ارسال: #3
اگه دیدین و به نظرتون جاییش انتقاد داره بگینااااااااااااا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط AliReza
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ :صبح، توسط AliReza.)
ارسال: #4
با اجازه از استاد خصوصی خودم و استاد گرافیک مصطفی علیدوستی
به نظر من رنگ دیوار تو مایه های بنفش بشه خیلی قشنگ تر میشه
اگه ایکون های صفحه اولتون هم کوچیکتر بشن و نوشته هاش خوانا تر بشه یا مثلا 2 تا شون برن خط بعدی باز بهتره
فعلا اینا به ذهنم خورد
 سپاس شده توسط nasrin67
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :صبح
ارسال: #5
(۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ :صبح)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه ایکون های صفحه اولتون هم کوچیکتر بشن و نوشته هاش خوانا تر بشه یا مثلا 2 تا شون برن خط بعدی باز بهتره
فعلا اینا به ذهنم خورد

منظورتون از صفحه اول صفحه خوشامد گویی هست؟؟؟
اونا که دوتاشون رفته خط بعد دیگه چی بره خط بعد؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #6
نویسنده اسکریپ دیوار آقای محمودی amch هستند ؟

میخواستن برای آزپی ان یو قدمی بردارن و اسکریپت رو بدن نصب کنیم
به دلایلی اینکه حرف و سخنی نباشه و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگن از ما تقلید کردن نصب نکردیم ...
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط sahar.n ، AliReza
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ :صبح
ارسال: #7
(۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده اسکریپ دیوار آقای محمودی amch هستند ؟

چون میخواستن قدمی بردارن برای آزپی ان یو و اسکریپت رو بدن نصب کنیم
به دلایلی اینکه حرف و سخن نباشه و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگن از ما کپی میکنند نصب نکردیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم والا ایشون فقط کد رو دادن به من
منم عکسا و یه سری از لینکاشو حذف کردم و گذاشتم
دیگه اینکه کپی هست یا نیست رو نمیدونم
 سپاس شده توسط AliReza
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ :صبح، توسط AliReza.)
ارسال: #8
(۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ :صبح)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا اینا به ذهنم خورد

منظورتون از صفحه اول صفحه خوشامد گویی هست؟؟؟
اونا که دوتاشون رفته خط بعد دیگه چی بره خط بعد؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله صفحه خوش امد گویی هستش
نه والا برا من که نرفته
تو کدهاتون ببینید اگه میخواید بره خط بعد باید اخر خط <br/> بذارید و اگه نباشه یعنی خط بعدی نرفته
احتمالا اگه برا شما خط بعدی رفته بخاطر رزولیشنه مانیتورتون هستش
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Rastak432
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ :صبح
ارسال: #9
چقدر خوشگله.مشخصه طراح کار خانم هست.همچین خانمی هست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی مشتاق شدم .حتما در اولین فرصت که حوصله کنم ، یک سایت برای خودم طراحی میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza ، nasrin67
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح
ارسال: #10
خیلی سلام

خیلی بهتون تبریک میگم

خیلی کارِتون درسته

و خیلی خیلی های دیگه ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتید مشکلی هست بگید، میگم: عکس صفحه خوشامد گویی حجمش زیاده

و دیگر هیچ ... مشکلی

امیدوارم همیشه سایَتون بالای سر سایتتون باشه. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط AliReza ، nasrin67 ، mohammad
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اینم از سایت بندهhonareziba.ir سامانی 8 896 ۲-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ :عصر
آخرین ارسال: سامانی
  farsanpc اینم سایت من sahar.n 0 500 ۱۷-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
engin_atefe (۸-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ :عصر)، Rastak432 (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ :عصر)، gnostic (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ :عصر)، ساشلاخمهشد (۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری