شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

این اساتید رو میشناسین؟زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 14
بازدید: 1980

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این اساتید رو میشناسین؟

۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ :عصر، توسط mahan.)
ارسال: #1
این اساتید رو میشناسین؟
بچه ها کی استاد بهنام کبیریان و استاد سارا یداللهی را میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میشناسین میشه بگین چه جوری نمره میدن؟؟؟؟؟؟
تدریسشون چه طوریه؟؟؟؟
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۹ :عصر
ارسال: #2
RE: این اساتید رو میشناسین؟
اگه این کبیریان همون کبیریانه که میشناسیم توپ نمره میده
فقط با پنبه سر میبره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ :عصر
ارسال: #3
استاد بهنام کبیریان منو خوب میشناسه منم اونو خوب میشناسم

میگی نه بگو سید امبن جزایری و میشناسی و چرا میخواستی علنا بندازیش و نتونستی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرضم به حضورتون ایشون یک استاد با اخلاق و باحالیه ولی نمره بده نیست گول خنده هاشو نخورید
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohammad ، Ahmad ، sarina
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ :عصر
ارسال: #4
(۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۱۹ :عصر)mohammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه این کبیریان همون کبیریانه که میشناسیم توپ نمره میده
فقط با پنبه سر میبره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا!!!!!!!
یه استاد به همچین نامی تو دانشگاهمون ترم پیش شبیه سازی درس میداد فقط بچه ها نمیدونن فامیلش کبیری بود یا کبیریانمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا کنه همون باشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ :عصر
ارسال: #5
(۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استاد بهنام کبیریان منو خوب میشناسه منم اونو خوب میشناسم

میگی نه بگو سید امبن جزایری و میشناسی و چرا میخواستی علنا بندازیش و نتونستی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرضم به حضورتون ایشون یک استاد با اخلاق و باحالیه ولی نمره بده نیست گول خنده هاشو نخورید

پس این ترم آخریه فکر کنم بـــــــــدبخـــت شــــــدیــــم رفـــــــــــــــــــــــتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #6
اگه ایشون باشن همونطور که امین گفت خیلی با اخلاق توپ اهل دل همی چی تموم تو درس دادن

یعنی خیلی قشنگ درس میده
اما همونطور که قشنگ درس میده خیلی ملوس هم درس می خواد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا از اون دست استادایی که مفتی نمره بده، نیست
ولی تدریس توپ
 سپاس شده توسط Administrator ، Ahmad ، marjan
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ :عصر
ارسال: #7
کسی استاد سارا یداللهی رو نمیشناسه!!!!!
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #8
من سر کلاس ایشون هیچی یاد نمیگرفتم ( الکترونیک دیجیتال )
یکم گوش میدادم بعد که متوجه نمیشدم میگفتم خدایی استاد خودت متوجه میشی چی میگی
ایشونم بهشون بر میخورد
باز توضیح میداد باز من میگفتم استاد خودت متوجه شدی چی میگی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه همه کلاساشو رفتم به خاطر اینکه قبلش شهرکرد کلاس Icdl داشتم بعدش میرفتم سر کلاس وگرنه اگه شهرکرد نبودم عمرن میرفتم سر کلاسی که اصلا متوجه نمیشدم چی به چیه من فقط یه سی موس میشنیدم از ایشون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه یبارم ماشینشو پراید داره جابه جا کردیم خودم و دوستم بعد اومدم بهش گفتم استاد ماشینتو بد جا پارک کردی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه یروز از پله ها داشتیم با هم میومدیم پایین که گفتم نمره میخوام ازت گفت من تو رو میندازم جزایری ببین دارم بهت می گم ایمیلشم ازش گرفتم قبل امتحان بهش ایمیل دادم واقعا میندازیم گفت 20 ام بیاری میندازمت همه ی اینا به صورت خنده و اینا بودو با همم خیلیم رفیقیم ولی اونم پیله کرد بهم گفت برو حذفش کن تو که چیزی یاد نگرفتی منم نمره نمیدم بهت نمره ام بیاری میندازمت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه میخواستم حذفش کنم ولی گفتم طوری نیست دلا زدم به دریا و گفتم میخونم و میرم مگه دست خودشه بندازم
خلاصه تو عمرم یادم نمیاد کتابی رو اینقد خونده باشم 4 روز کامل خوندمش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتم سر جلسه امتحان و نوشتما مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه تستی از 8 شدم 7/5 تشریحی از 6 داد بهم 0/5 مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اونشب که داشت نمرها رو وارد میکرد تو چت بهم گفت جزایری 7/5 شدی نیمم تشریحی میدم بهت که بشی 8 بعد تو سیستم میزنه 10 چرا اینجوریه

گفتم استاد ببین داداش بهم صفرم بدی چون 7/5 شدم تستیا خود سیستم بهم میده 10 خلاصه میگفت من باید بندازمت و نشد

ترم بعد تو دانشگاه دیدمش گفت جزایری برو از سیستم تشکر کن که پاست کرد وگرنه الان باید باهام میومدی سر کلاس دیجیتال

استاد خوش اخلاق و با سواد ولی نمره بده نیست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط mohammad ، marjan ، sarina
۱۵-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ :عصر
ارسال: #9
1 (2) RE: این اساتید رو میشناسین؟
به نظرتون میشه با کبیریان پاس کرد این درسارو یا نه؟
حذف کنم؟

خوب درس میده انگار

البته میگن
ماکه کلاس نمیریم
۱۵-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ :عصر
ارسال: #10

الکترونیک اگه با کبیریان پاس نشه با هیچکس دیگه پاس نمیشه... انصافاً فوق العاده درس میده... همونقدری هم که درس میده از دانشجو انتظار داره... دمش گرم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Ahmad ، marjan
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
pajouhesh (۲۳-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ :صبح)، engin_atefe (۸-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری