شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

این رو یادتونه...!؟؟!زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۱۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 13
بازدید: 1588

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این رو یادتونه...!؟؟!

۲۹-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ :صبح
ارسال: #1
این رو یادتونه...!؟؟!

این اسباب بازی رو یادتونه... چقدر سرگرممون میکرد...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط seda ، mahdi ، mostafa haddadi ، nasrin67 ، The DaRk PrOpheT ، Administrator ، yasi ، STAR ، M-SH-IT ، mahdi hashemi ، mahan ، الهه ، kaka ، sima ، Glaxy ، marjan ، neda.m ، maryam ، سامانی ، Ahmad
۳۰-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ :عصر
ارسال: #2
RE: این رو یادتونه...!؟؟!
یادمه قبلا دوره ما بچه ها هفت سنگ بازی میکردند

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ما که دیگه گذشت بچه ها میکرو میخریدن و بازی معروف ماریو را بازی میکردند

ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
 سپاس شده توسط MostafA ، STAR ، mahan ، nasrin67 ، Administrator ، الهه ، kaka ، sima ، seda ، Glaxy ، marjan ، maryam ، Ahmad ، mostafa haddadi ، atefeh.m
۱۶-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ :عصر
ارسال: #3
بازی سوپرماریو که قدیمی نشده.من هنوز گهگاهی بازی میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایی خیلی هیجان داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته دنبال ورژن جدیدش هم هستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sima ، marjan ، سامانی ، atefeh.m ، mahan
۱۶-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #4
بازی ماریو. این بازی هنوز که هنوزه تولید می شه. این نسخه از بازی مخصوص ویندوز است حالا کدومش الله بیلیر. به درخواست خانم علیدوستی برای شما گذاشتمش. اگر موقع باز کردنش پسورد خواست azpnu.ir را وارد کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : Install_Mario_Forever_v5_011.part4
دفعات دانلود : 24
حجم فایل : 200 bytes
ارسال کننده فایل : Masoud Ebrahimi
نوع فایل : .part4

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : Install_Mario_Forever_v5_011.part3
دفعات دانلود : 21
نوع فایل : .part3
فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : Install_Mario_Forever_v5_011.part2
دفعات دانلود : 20
نوع فایل : .part2
فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : Install_Mario_Forever_v5_011.part1
نوع فایل : .part1
فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : Install_Mario_Forever_v5_011.part5
نوع فایل : .part5
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط marjan ، maryam ، سامانی ، Ahmad ، mahdi hashemi ، atefeh.m ، mahan
۱۶-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ :عصر
ارسال: #5
لینک دانلودش گذاشتید؟
کجا؟
۱۶-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ :عصر
ارسال: #6
داشتم فایل ها را آپلود می کردم. گفتم ممکنه شما زود برید واسه هم اول پست را ارسال کردم بعد اومدم فایل ها را به پست پیوست کردم.
 سپاس شده توسط kaka
۱۶-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ :عصر
ارسال: #7
اینها که5تا فایل هست.کدوم دانلود کنم؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ :عصر
ارسال: #8
هر 5 تا را. چون حجم بیش از 10 مگابایت بود آپلود سنتر اجازه نمی داد. مجبور شدم تیکه تیکش کنم. هر 5 تا را دانلود کنید خودش یکیشون می کنه. واسه همین طول کشید تا فایل ها را برای شما بذارم.
 سپاس شده توسط kaka ، mostafa haddadi ، maryam ، سامانی ، sima ، atefeh.m
۱۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ :عصر
ارسال: #9
(۱۶-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر 5 تا را. چون حجم بیش از 10 مگابایت بود آپلود سنتر اجازه نمی داد. مجبور شدم تیکه تیکش کنم. هر 5 تا را دانلود کنید خودش یکیشون می کنه. واسه همین طول کشید تا فایل ها را برای شما بذارم.

5تا فایل بعد از دانلود موقع نصب خطا میدهند و نمیشه بازی را نصب کردمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ :عصر
ارسال: #10
(۱۸-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۶-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5تا فایل بعد از دانلود موقع نصب خطا میدهند و نمیشه بازی را نصب کردمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم علیدوستی برام یه ایمیل بفرستید تا بازی را برای شما بفرستم.
 سپاس شده توسط kaka
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
amir_ch_1367 (۲۴-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ :صبح)، HAMIDPCDEY (۲۱-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری