شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بائو: بازی با ابومسلم فرقی با بازی رسمی نداشتزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۳۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 322

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بائو: بازی با ابومسلم فرقی با بازی رسمی نداشت

۱۴-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ :عصر
ارسال: #1
بائو: بازی با ابومسلم فرقی با بازی رسمی نداشت
میثم بائو هافبک شمالی استقلال در بازی با ابومسلم در ترکیب ثابت استقلال قرار گرفت و این در حالی است که امیر قلعه‌نویی در لیگ برتر زیاد از بائو استفاده نکرده است.
به گزارش خبرآنلاین؛بائو ابتدا در خصوص بازی دوستانه با ابومسلم می‌گوید:« یک بازی عالی بود و هر دو تیم خوب بازی کردند. ابومسلم انگیزه بسیار زیادی داشت و بازیکنان این تیم خودشان را به آب و آتش می‌زدند. حتی بعضی از بازیکنان این تیم در طول یک دقیقه 5 یا 6 بار تکل می‌زدند و انگیزه آنها مثال زدنی بود. همین موضوع باعث شد که تیم ما هم تحت فشار قرار بگیرد و مطمئنا این بازی به سود ما شد تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم.»
او در ادامه تاکید می‌کند:« بازی با ابومسلم هیچ فرقی با یک بازی رسمی نداشت. ما در این بازی یک محک جدی خوردیم و فکر می‌کنم این دیدار خیلی به ما کمک خواهد کرد تا در شروع دوباره لیگ با آمادگی بیشتری بازی‌ها را ادامه دهیم. این بازی برای قلعه‌نویی هم اهمیت داشت و او از همان دقایق ابتدایی مدام کنار خط بود.»
از بائو در مورد نیمکت‌نشینی‌اش در استقلال سوال می‌کنیم که او اینگونه جواب می‌دهد:« من باز هم می‌گویم که اعتراضی به این موضوع ندارم و کادرفنی تصمیم‌گیرنده است. من بعد از بازی با ذوب آهن که پاس گل دادم نیمکت‌نشین شدم ولی نمی‌خواهم اعتراضی کنم. وظیفه من تمرین کردن است در ضمن معتقدم هیچ کدام از بازیکنان استقلال فیکس یا ذخیره نیستند. ما تا پایان فصل در 3 جام حضور داریم و به همه بازیکنان فرصت بازی می‌رسد.»
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدول پخش زنده بازی های جام جهانی mahdi hashemi 0 262 ۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ :عصر
  پیروزی یونایتد با هت تریک کاگاوا/ دژاگه ۸۵ دقیقه بازی کرد mesibook 0 329 ۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ :عصر
آخرین ارسال: mesibook
  قلعه‌نویی: شرایط استقلال ایده‌آل نیست / تیم ملی با نشاط بازی نمی‌کند mahdi hashemi 0 289 ۲۰-۸-۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ :عصر
  اتحاد خوب است اما نگران بازی با کره هستم/با 4 بنر نمی‌توان کار فرهنگی کرد mahdi hashemi 0 270 ۱۵-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ :عصر
  عراق و ژاپن با برزیل بازی می‌کنند، ایران با کره‌شمالی هم بازی نمی‌کند! mahdi hashemi 0 304 ۲-۷-۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ :عصر
  با رویانیان دوستم اما بازی ما جوانمردانه بود/کار فتح‌الله‌زاده درست نبود mahdi hashemi 0 380 ۲۰-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ :صبح
  دژاگه: خوشحالم که قرار است در لیگ برتر بازی کنم mahdi hashemi 0 373 ۱۱-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ :عصر
  مهدوی‌کیا و آقازمانی برای بازی با فولاد مشکلی ندارند mahdi hashemi 0 335 ۷-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ :عصر
  سیلوا: بازی سختی در یک‌چهارم نهایی خواهیم داشت mahdi hashemi 0 304 ۳۰-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ :صبح
  پروین:چرا با 2 مهاجم بازی نکردیم؟/ حیف است با این هواداران حسرت جام جهانی بخوریم mahdi hashemi 0 287 ۲۴-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری