شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بارگزاری سایت با ...زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۰۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Rastak432
پاسخ: 56
بازدید: 4444

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بارگزاری سایت با ...

۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
بارگزاری سایت با ...
بارگزاری سایت با cms

phpnuke

خوب تو کلاس سرور ارور میداد الان که مشکل سرور رفع شد سی ام اس رو روی دامنه ی azpnu.com نصب کردم زیاد روش کار نکردم فقط قالب رو تغییر دادم + هدر و سه تا مطلب ارسال کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی سایتش رو بارگزاری کرد ؟؟؟؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، MostafA ، af.rad ، nasrin67 ، Ahmad
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ :عصر
ارسال: #2
RE: بارگزاری سایت با ...
من تازه dns های هاستم برام ایمیل شده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ :عصر
ارسال: #3
قرار بود فایل cms نیوک رو بزاری برای دانلود

من امروز فلش همراهم نبود
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط nasrin67
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من امروز فلش همراهم نبود

حالا قرار میدم

تا شنبه باید کاربرایی که هاست و دامنشون آمادست سی ام اس نیوک رو نصب کنند و تشریف بیارند سر کلاس وگرنه ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از مدیر آرپا هاست میپرسم کیا هاستشون رو تحویل گرفتن پس به این فکر نباشید سرم شیره بمالید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط af.rad ، mostafa haddadi ، sahar.n ، Ahmad ، amch
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ :عصر
ارسال: #5
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من امروز فلش همراهم نبود

حالا قرار میدم

تا شنبه باید کاربرایی که هاست و دامنشون آمادست سی ام اس نیوک رو نصب کنند و تشریف بیارند سر کلاس وگرنه ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از مدیر آرپا هاست میپرسم کیا هاستشون رو تحویل گرفتن پس به این فکر نباشید سرم شیره بمالید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا همین گفتم تا زودتر قرارش بدی، من شاید فردا نتونم تا آخر شب هم آن بشم، اونوقت نگی چرا سایت رو بارگزاری نکردی ها ...

۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ :عصر
ارسال: #6
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من امروز فلش همراهم نبود

حالا قرار میدم

من هاست رو تحویل گرفتم ولی خب پسوردم که بعد از ورود تغییر دادم یادم رفته یعنی یادم نرفته هاااااااا هر چی میزنم نمیدونم چه مرگشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر چی هم تیکت میزنم جوابمو نمیدن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #7
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا همین گفتم تا زودتر قرارش بدی، من شاید فردا نتونم تا آخر شب هم آن بشم، اونوقت نگی چرا سایت رو بارگزاری نکردی ها ...

داری بهونه میاریآ مهندس... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی نت یه سرچ بزنی 100000000 تا لینک دانلود پیدا میکنی...!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا اگه میخوای سریع به جواب برسی میتونی با این لینک از هاست من دانلودش کنی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونطور که معلومه از لینکش، ورژنش 8.3.6 هست...!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط mostafa haddadi
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ :عصر
ارسال: #8
من dns ها رو ست کردم اما هنوز دسترسی به قسمت cpanel ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Ahmad
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #9
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داری بهونه میاریآ مهندس... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی نت یه سرچ بزنی 100000000 تا لینک دانلود پیدا میکنی...!!!

حالا اگه میخوای سریع به جواب برسی میتونی با این لینک از هاست من دانلودش کنی:

همونطور که معلومه از لینکش، ورژنش 8.3.6 هست...!!!

حال و حوصله ی عضو شدن توی سایت phpnuke.ir رو نداشتم، برای همین اصرار داشتم لینک دانلودش رو امین بزاره ...

ممنون به خاطر لطفتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط MostafA
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ :عصر
ارسال: #10
(۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من dns ها رو ست کردم اما هنوز دسترسی به قسمت cpanel ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سحر لینک ورود به سی پنل و یوزر و پسورد ورود بهش توی همون ایمیلی هست که دی ان اس ها هستن
پس چرا دسترسی نداریمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییر قالب سایت هنگام ورود به سایت nasrin67 2 569 ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
atefeh.m (۱۲-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ :صبح)، maryam (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ :عصر)، amch (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ :عصر)، yaraghi (۵-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری