شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بازار داغ همسریابیزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۲:۱۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: سامانی
پاسخ: 19
بازدید: 1423

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازار داغ همسریابی

۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #1
بازار داغ همسریابی
چینی ها اگر احساس تنهایی کنند و همسر مناسب خود را نیافته باشند یک سر به بازار همسر در شانگهای میزنند.

"دختری هستم متولد ۱۹۸۱ با ۱۶۰ سانتیمتر قد دارای تحصیلات عالیه ، مدیر پروژه در یک شرکت خارجی با حقوق بالا. بدنبال فردی هستم متولد سالهای ۱۹۷۴ الی ۱۹۸۲ که در قبال خانواده خود مسئولیت پذیر باشد."
این تنها یک نمونه از تبلیغاتی است که در این بازار پر رونق خواهید دید. مردان و زنان مجرد بهمراه والدین خود به این مکان می آیند تا همسر آینده خود را بیایند. و تعداد زیادی نیز برای گذاشتن تبلیغ خود به این مکان می آیند.بدلیل اینکه چینی های جوان بسیار مشغول کار میباشند این نوشته ها را اکثرا والدینشان برایشان در این بازار میگذارند.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط seda
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ :عصر
ارسال: #2
RE: بازار داغ همسریابی
اشتباه میکنید.
فعلا که باید برای آقایون سایت بازار همسریابی به پا کنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که دلم خیلی براتون میسوزه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، nematolahi_22 ، nasrin
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ :عصر
ارسال: #3
ممنون خانم عليدوستي براي دلسوزيتون.
خواهش مي‌كنم اين بدبختي را در حق ما نفرماييد. داريم زندگيم را مي‌كنيم. همين طوري هم خوبه.
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ :عصر
ارسال: #4
(۳-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون خانم عليدوستي براي دلسوزيتون.
خواهش مي‌كنم اين بدبختي را در حق ما نفرماييد. داريم زندگيم را مي‌كنيم. همين طوري هم خوبه.

الانم دارید از افعال معکوس استفاده میکنید؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر یك روز، یك ساعت، ناگهان همه چیز بخواهد به یك چیز تبدیل شود، برترین آنها مــــهـــــر ورزیدن است.
داستایوسكی
 سپاس شده توسط kaka
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ :عصر
ارسال: #5
الان دارم از افعال غير معكوس استفاده مي‌كنم.
نه اصلا از افعال معكوس استفاده نكردم.
الان داريم واسه خودمون زندگي مي‌كنيم. پاي كامپيوتر تا هر وقت كه دلمون بخواد مي‌شينيم. راحتيم. مي‌خوام طول عمر داشته باشم.
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ :عصر
ارسال: #6
نقل قول: ممنون خانم عليدوستي براي دلسوزيتون.

برادر عاشق نشدی ببینی چه به روزت میاد.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی خداااا
اانشالله این بلا نصیبتون بشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، nematolahi_22
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ :عصر
ارسال: #7
شما از كجا مي‌دونيد. بيچاره شدم.
آخرش هم چي شد هيچي؟!! اگر ديوارم را توي فيس بوك مي‌خونديد اين حرف را نمي‌زديد.
 سپاس شده توسط kaka
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ :صبح
ارسال: #8
آقا مسعود به قول شاعر که میفرمایند کل اگر طبیب بودی سرخود دوا نمودی ...یا به قولی ما را به خیر شما امید نیست شر مرسان....یا جای دیگه میفرماید شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره...
گاهی توی رسانه ها اینجور بحث ها بعنوان طنز مطرح میشه فکر میکنم همین باعث شده که امر به شما مشتبه بشه که این پیشنهاد رو اینجا بگذارید...اما خیلی این برنامه ها نگاه نکنید فقط واسه پرکردن وقته نه مغز...
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ :صبح
ارسال: #9
دستم درد نكنه سيما خانم حال ما شر مي‌رسونيم.
باشه منم غيبت مي‌زنم و مي‌رم. مثل كاربراي ديگه.
بخدا باورتون مي‌شه امروزه دارم با چه افرادي برخورد مي‌كنم.
ديروز با برادر امين توي فرمانداري بوديم. يه خانمي اونجا بود يه تيكه به من و برادر جزايري انداخت. گفتيم حتما جنبش را داره كه به ماتيكه انداخته ما هم يه يا دو تا تيكه انداختيم. بعدش همش اون به ما تيكه مي‌نداخت.
ما هم هيچي نگفتيم. گفتيم اون دختره يه چيزي بهش بگيم خوب نيست. بعدش رفته به خانمي كه اونجا مسئول بود و ما داشتيم براش كار مي‌كرديم شكايت كرده بود كه اينا به من تيكه مي‌ندازن. مي‌خواست فردا نياد چون من مي‌يومدم.
منم امروز بايد مي‌رفتم اونجا وقتي اين حركتش را ديدم متوجه شدم دختر بيشعوري است. بي‌خيال رفتن شدم. گفتم بذار اين طوري فكر كنه. چون اگر مي‌رفتم و يه تيكه بهم مي‌نداخت همون جا روك و پوست كنده جوابش را مي‌دادم و مي‌دونستم كه ممكنه درگيري ايجاد بشه و به جاي كمك كردن مزاحمت ايجاد مي‌كنيم. نرفتم. ولي بعدا از اون خانمي كه اونجا مسئول بود عذر خواهي مي‌كنم كه نتونستم برم.
ولي ببينيد دور و بر من را چه افرادي قرار دارن. هنوز بچه‌ايم بخدا. اين توي تالار كاربرا قهر مي‌كنن. يه بار توي تالار مشكلي پيش اومد و من غيبت زدم و رفتم دليل هم نوشتم. برادر جزايري گفت قهر كردي. گفتم نه بابا مگر بچه‌ام. اون موقعه هم داشتم امتحان‌هاي پايان ترم را امتحان مي‌دادم. دليل را همين نوشته بودم. حالا خودتون قضاوت كنيد كه با اين وضعيت آدم ازدواج مي‌كنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ :صبح
ارسال: #10
بعضی حرفا حتی شوخی هم خوب نیست ...رابطه ها باید در عین صمیمت احترام آمیز باشه
صمیمیتی که بخواد آلوده بشه به دست انداختن نباشه بهتره...
شر از این بابت که نمیخواد راهکار بشون نشون بدی ما خودمون ختم روزگاریم ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پستتون رو اصلاح کنید...اضافیاش رو هم پاک کنید...تا خودم دست به کار نشدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، سامانی
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
golebita (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری