شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بازیابی ایمیل های پاک شدهزمان کنونی: ۲۹-۱۱-۱۳۹۶، ۰۴:۴۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: STAR
پاسخ: 3
بازدید: 1442

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 4.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیابی ایمیل های پاک شده

۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #1
star بازیابی ایمیل های پاک شده
بازیابی ایمیل های پاک شده از Trash

احتمالا تا به حال اتفاق افتاده که یک یا چند ایمیل یا تاریخچه ی گفتگو ها را به اشتباه پاک کرده و بعد از آن حتی از پوشه ی Trash هم آن ها را پاک کرده اید و بعد هم به آن ها نیاز داشته اید شاید فکر کنید که خوب دیگر راهی نیست که این ایمیل ها را بازیابی کرد و مجدد به آن ها دسترسی پیدا کرد اما اگر شما از سرویس یاهو استفاده می کنید این فکر کاملا غلط است زیرا یاهو می تواند ایمیل های شما را حتی تا بیش از 48 ساعت گذشته بازیابی کند! اگر چه هر چه این زمان بیشتر بگذرد احتمال بازیابی شدن آن کم تر می شود اما به هر حال احتمال آن وجود دارد و البته اگر سریع اقدام به بازیابی آن کنید در بازیابی آن موفق خواهید بود! در ادامه روش انجام این کار را توضیح داده ام.
همان طور که می دانید اگر شما یک ایمیل را Delete کنید شما می توانید از پوشه ی Trash واقع در منوی سمت چپ، به آن دسترسی داشته باشید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.اما اگر ایمیل واقع در پوشه ی Trash را هم پاک کردید باید از قسمت بازیابی ایمیل Yahoo برای بازیابی ایمیل خود کمک بگیرید اما نکته ای که در این قسمت وجود دارد آن است که این قسمت بازیابی در واقع کاری که انجام می دهد این است که تمام یاهوی شما را به چند ساعت قبل (بسته به مدت زمانی که شما انتخاب کنید) برمی گرداند در نتیجه شما اگر ایمیل جدیدی در این زمان دریافت کرده باشید احتمال اینکه ایمیل شما حذف شود وجود دارد!! پس حتما یک فکری برای ایمیل های خود بکنید تا وقتی که پاک شدند بتوانید آن ها را برگردانید در هر حال به قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروید و فرم را پر کنید. این فرم از سه بخش تشکیل شده که در زیر به آن می پردازیم:
1- Describe the problem
در این قسمت چهار گزینه وجود دارد که باید در انتخاب آن دقت کنید.
گزینه ی اول: در صورتی که ایمیل را از طریق خود یاهو (یعنی از سایت یاهو) پاک کرده اید این گزینه را انتخاب کنید.
گزینه ی دوم: در صورتی که ایمیل را از طریق سرویس دیگری مانند Outlook یا دیگر سرویس ها پاک کرده اید این گزینه را انتخاب کنید.
گزینه ی سوم: این گزینه مربوط به بازیابی ایمیل پاک شده نیست و در صورتی که ایمیل شما هک شده می توانید از آن استفاده کنید.
گزینه ی چهارم: در صورتی که تاریخچه ی گفتگو (چت) های خود را پاک کرده اید این گزینه را انتخاب کنید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


2- When did you last see the missing messages
در این بخش باید محدوده زمانی که از حذف شدن ایمیل شما می گذرد را انتخاب کنید یعنی مثلا اگر شما 5 ساعت پیش یک ایمیل را به اشتباه پاک کرده اید باید گزینه ی دوم را انتخاب کنید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


3- what is your name and Yahoo! ID for the account you wish to restore
در این بخش باید اطلاعات مربوط به حساب ایمیل خود را وارد کنید که معمولا سه کادر آخر برای شما به صورت خودکار پر می شود و کادر اول که باید در آن نام و نام خانوادگی که در یاهو استفاده کرده اید را وارد کنید، خالی است. در بخش دوم ID (تمام قسمت های قبل از @) را وارد کنید و در دو بخش پایانی هم ایمیل خود را بنویسید و بعد روی Submit کلیک کنید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


حال یک صفحه مبنی بر اینکه درخواست شما ارسال شد نمایش داده می شود.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.وقتی که درخواست شما انجام شود به شما یک ایمیل به شکل زیر ارسال می شود.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط flower ، mostafa haddadi ، Administrator ، af.rad ، MostafA
۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: بازیابی ایمیل های پاک شده
قسمت بازیابی ایمیل یاهو ( Describe the problem ) کجاست ؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR
۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #3
RE: بازیابی ایمیل های پاک شده
(۲۸-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت بازیابی ایمیل یاهو ( Describe the problem ) کجاست ؟

سلام

ویرایش شد ...

آدرس لینک رو وارد کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator
ارسال پاسخ 


کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
53 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ :عصر)، MostafA (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :صبح)، mostafa haddadi (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ :عصر)، kaka (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ :عصر)، nasrin67 (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ :عصر)، STAR (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ :صبح)، nasrin (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ :عصر)، sahar.n (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ :عصر)، af.rad (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ :عصر)، farhad (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ :صبح)، flower (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ :عصر)، mehdi3234 (۱۷-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ :عصر)، Rastak432 (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :عصر)، saadaf1366 (۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ :عصر)، h_v1988 (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :عصر)، fardia (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ :عصر)، شیرعلی (۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ :صبح)، پارمیس.س (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ :صبح)، majid67 (۲۷-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ :صبح)، nasimazadi (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ :صبح)، radiiin (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ :صبح)، elnazmohseni (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ :عصر)، sara28 (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ :صبح)، lRl (۱۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ :عصر)، mos1150 (۱۶-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ :عصر)، samar (۱۸-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ :عصر)، aminhp (۱۹-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ :عصر)، mushgol (۷-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ :عصر)، karim47 (۱۷-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ :عصر)، hamid21 (۲۶-۱۱-۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ :عصر)، anjelina-68 (۲۸-۱۱-۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ :عصر)، حمید93 (۳-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ :عصر)، artaz3 (۱۰-۱-۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ :عصر)، amirkhorsand (۱-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۵۴ :عصر)، babakjamei (۱۳-۲-۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ :صبح)، سما2 (۱۳-۳-۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ :عصر)، benameallah (۲۵-۶-۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ :عصر)، romina (۲۸-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۳۲ :عصر)، amirm56 (۸-۱۰-۱۳۹۴, ۰۶:۱۷ :صبح)، Samin22 (۲۲-۱-۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ :عصر)، moslem_n2010 (۲۶-۱-۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ :عصر)، tasnim1406 (۱۸-۲-۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ :صبح)، soheyla23 (۲۷-۳-۱۳۹۵, ۰۶:۳۵ :عصر)، hameddehqan (۳-۵-۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ :عصر)، yasaman1990 (۳-۷-۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ :عصر)، Mdm (۲۶-۷-۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ :صبح)، راضي (۲۹-۸-۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ :عصر)، artasa (۱۷-۴-۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ :صبح)، milad4981 (۱۸-۴-۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ :عصر)، javad.khoshdani (۲۰-۶-۱۳۹۶, ۰۸:۲۴ :صبح)، سحر112233 (۱۱-۹-۱۳۹۶, ۰۶:۱۸ :عصر)، احدپیری (۳۰-۹-۱۳۹۶, ۰۶:۰۳ :صبح)، mt3173 (۱۳-۱۱-۱۳۹۶, ۱۰:۱۷ :صبح)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری