شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

با یاهو مسنجر مشکل دارم!!!زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۰۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ava_samin
آخرین ارسال: ava_samin
پاسخ: 13
بازدید: 1653

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

با یاهو مسنجر مشکل دارم!!!

۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ :عصر
ارسال: #1
با یاهو مسنجر مشکل دارم!!!
از عصری تا حالا میخام با مسنجر لوگین کنم ولی نمیشه؟!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو ایمیلم میتونم برم ولی با مسنجر نمیتونم لوگین کنم. این مشکلو فقط با یکی از آی دی هام دارم ، با اون یکی آی دیم هم تو ایمیل و هم مسنجر ساین این کردم و مشکلی نداشتم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهندسان عزیز نظرات مهندسی خود را برای رفع مشکل اینجانب ارائه بدیـــد.
بــــــــــــــــا تـــشــــــــــــــکــــــــــــــر قـــــــــبــــــــــــــلـــــــــــــــــی
اگر یك روز، یك ساعت، ناگهان همه چیز بخواهد به یك چیز تبدیل شود، برترین آنها مــــهـــــر ورزیدن است.
داستایوسكی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ :عصر
ارسال: #2
RE: با یاهو مسنجر مشکل دارم!!!
ببیندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمکت میکنه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ava_samin
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ :عصر
ارسال: #3
با تشکر از ادمین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی نــــــــــــه، کمکی نکرد. نظــــر دیگه ای نداریــــد؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه با اون یکی آی دی میشه ، با این نمیشـــــه!!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منـــــم با ایــــــن کار دارم(الانس که اشکم در بیاد)
اگر یك روز، یك ساعت، ناگهان همه چیز بخواهد به یك چیز تبدیل شود، برترین آنها مــــهـــــر ورزیدن است.
داستایوسكی
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
ای بابا برا یه لوگین نشدن آی دی میخوایید گریه کنید اگه سایتتونا عربا هک کنن چیکار می کنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون روشی که من گفتم باید چندین بار سای این کنید و طول میکشه حدود 2 دقیقه ای لوگین نشد دیگه نظر خاصی ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ :عصر
ارسال: #5
(۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا برا یه لوگین نشدن آی دی میخوایید گریه کنید اگه سایتتونا عربا هک کنن چیکار می کنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون روشی که من گفتم باید چندین بار سای این کنید و طول میکشه حدود 2 دقیقه ای لوگین نشد دیگه نظر خاصی ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلن دست به گریم خیلی خوبه ، یه بار وبلاگم هک شده ، اونجا هم فقط گریه کردم!!! بعدم رفتم یکی دیگه ساختممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خدا این روشه که میگید جواب نداد.
سایر مهندسان نظری ندارن؟
گریه میکنمــــــــــــــا!!!
داستایوسكی
 سپاس شده توسط Administrator
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ :عصر
ارسال: #6

سلام... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط ava_samin
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ :عصر
ارسال: #7
مصطفی تو که اهل اسپم نبودی چت شده .. سرت جای نخورده یا نکنه حدادی اغفالت کرده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ava_samin ، sima
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ :عصر
ارسال: #8
(۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصطفی تو که اهل اسپم نبودی چت شده .. سرت جای نخورده یا نکنه حدادی اغفالت کرده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلی چیز تایپ کرده بودم که بفرستم... بعد یه دور اومدم بخونمش دیدم همش چرند و پرنده به جز «سلام» اولش... همه رو پاک کردم و فرستادمش... سلام سلامتی میاره داداش... یه بار هم ما اسپم بذاریم ببینیم این اسپمرها چی دیدن تو این اسپم گذاشتنآ...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Administrator ، ava_samin
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ :عصر
ارسال: #9
به شکل معجزه آسایی مشکلم حل شد .فکــر کنم سلام آقای علیدوستی به مسنجرم سلامتی داد!!!
بازم تشکر که حداقل وقت گذاشتید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستایوسكی
 سپاس شده توسط MostafA
۱۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #10
(۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ :عصر)ava_samin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به شکل معجزه آسایی مشکلم حل شد .فکــر کنم سلام آقای علیدوستی به مسنجرم سلامتی داد!!!
بازم تشکر که حداقل وقت گذاشتید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امین... دیدی من الکی اسپم نمیذارم و اسپم ها رو هم هدفمند کردم...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط sima
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل - یاهو میل z.d 6 669 ۶-۹-۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: af.rad
  مشکل یاهو مسنجر z.d 0 459 ۲۰-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ :عصر
آخرین ارسال: z.d
  با گلستان مشکل دارم... MostafA 8 1,388 ۴-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ :صبح
آخرین ارسال: MostafA